Foteliki 9-18 kg

Filtruj

Produkty 15

Foteliki samochodowe 9-18 kg dla dzieci

W sklepach stacjonarnych oraz internetowym Mama i Ja znajdą Państwo foteliki dziecięce 9-18 kg, które przeznaczone są do wykorzystania podczas podróżowania autem razem z maluchami o masie ciała mieszczącej się właśnie w tym przedziale. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby pokonywanie nawet najdłuższej trasy nie skutkowało odczuwaniem dyskomfortu przez małych pasażerów, lecz gwarantowało im najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz swobodne wykonywanie ruchów głową, rękoma i nogami.

Dziecko znajdujące się w jednym z naszych fotelików nie czuje się niczym skrępowane, choć jego plecy ściśle przylegają do niego, na co wpływają w głównej mierze rozciągliwe i zarazem bardzo trwałe pasy. Ich zastosowanie być może w przyszłości okaże się zbawienne, jeśli w trakcie jazdy zdarzy nam się gwałtownie zahamować lub uczestniczyć w kolizji drogowej. Wówczas ryzyko, iż naszym dzieciom stanie się krzywda znacznie spada, w wielu przypadkach nie narażając ich nawet na najmniejszy uszczerbek na zdrowiu.

Fotelik samochodowy 9-18 kg jako niezbędnik każdej podróży

Zachęcając Państwa do zapoznania się z ofertą przez nas przygotowaną, pragniemy przypomnieć, że do korzystania z fotelików samochodowych zobligowani są wszyscy rodzice lub opiekunowie chłopców oraz dziewczynek poniżej 12. roku życia, a niezastosowanie się do tego zalecenia może skutkować otrzymaniem mandatu w sytuacji, gdy dany kierowca zostanie zatrzymany do kontroli przez policję. Dlatego warto zainteresować się odpowiednio wcześniej dystrybuowanymi przez Mama i Ja produktami, powstałymi z myślą o najmłodszych.

Foteliki dziecięce 9-18 kg, które oferujemy swoim klientom, wyprodukowane zostały z odpornych na zniszczenia i jednocześnie bardzo miękkich materiałów. Ponadto posiadamy wiele ich odmian. Wśród charakteryzowanych artykułów znajdą Państwo zarówno foteliki tradycyjne, utrzymujące dzieci w pozycji, w której ich twarze zwrócone są w kierunku jazdy, jak i coraz chętniej wykorzystywane ze względu na swoją funkcjonalność siedziska odwrócone.


Zakupy na raty
eraty