Foteliki 0-18 kg

Filtruj

Przedmiotów 1-30 z 60

Foteliki dziecięce samochodowe 0-18 kg

Zakup fotelika samochodowego dla dziecka to konieczność, jeśli jego rodzicom zależy na zapewnieniu mu maksymalnego bezpieczeństwa w trakcie podróży. Ułożenie ciała malucha w optymalnej pozycji i przytrzymanie go pasami może okazać się zbawienne, jeśli na drodze kierowca auta zmuszony będzie gwałtownie zahamować lub zderzy się z innym pojazdem. Dokonując zakupu fotelika pamiętać należy o tym, że każdy jest dostosowany do dzieci w różnym wieku oraz wadze. Nie wolno więc kierować się jedynie marką, ceną lub wyglądem produktu, lecz wziąć pod uwagę przede wszystkim wartość jego maksymalnego udźwigu.

W sklepach Mama i Ja znajdą Państwo różnego rodzaju artykuły, a dość dużą ich grupę stanowią foteliki dziecięce 0-18 kg. Zainteresują one zapewne wszystkich rodziców bądź opiekunów maluchów, których ciężar masy ciała mieści się w wyżej wspomnianym zakresie.

Fotelik samochodowy zabezpieczający dziecko przed konsekwencjami wypadku lub hamowania

Nabycie proponowanych siedzisk pomoże dziecku uniknąć dyskomfortu, który pojawia się w sytuacji, gdy pokonywana liczba kilometrów jest szczególnie duża. Nasze akcesoria pozwalają usadowionym w nich maluchom czuć się wygodnie i bezpiecznie zarazem, ponieważ posiadają specjalny kształt oraz łatwe w regulacji pasy. Choć plecy dziecka ściśle przylegają do fotelika, jego ręce oraz nogi nie są niczym skrępowane, co pozwala wykonywać określone ruchy.

Proponowane foteliki samochodowe 0-18 kg wyprodukowano z miękkiego materiału, który nawet po wielokrotnym czyszczeniu nie ulega uszkodzeniom. Ponadto jest on łatwy w montażu i przenoszeniu z miejsca na miejsce, co także ma duże znaczenie – choć w tym przypadku zdecydowanie bardziej dla rodziców. Docenią oni zapewne także atrakcyjne ceny, w których mogą nabyć widniejące w naszej ofercie produkty, zapewniające komfort psychiczny w postaci braku jakichkolwiek obaw przed zabraniem dziecka w daleką podróż samochodem.

Z tego powodu zdecydowanie warto pochylić się nad ofertą Mama i Ja, dostosowaną do potrzeb nawet szczególnie wymagających klientów.


Zakupy na raty
eraty