Średnia ocena: 5/5 (Opinie: 2)

Chicco 2Easy - fotelik samochodowy 0-18 kg

SKU:
23957
Kod EAN:
BOSS:

2Easy jest zatwierdzony zgodnie z normą ECE R44/04 do przewożenia...

Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Chicco 2Easy - fotelik samochodowy 0-18 kg

 
Grupa 0+: Tyłem do kierunku kierunku jazdy 0-13 kg
Grupa 1: Przodem do kierunku jazdy 9-18 kg
Fotelik samochodowy 2easy jest zatwierdzony zgodnie z normą ECE R44/04 do przewożenia dzieci od urodzenia do momentu osiągnięcia przez nie wagi 18 kg (grupa 0+/1).
Fotel jest przyjemnie otulający i zapewnia największy komfort i bezpieczeństwo dla najmniejszych dzieci.
Zestaw składa się z 2 elementów – fotela oraz bazy, montowanych w samochodzie za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa.
Po zainstalowaniu bazy, fotel może być wpięty w bazę tyłem (grupa 0+) lub przodem (grupa 1) do kierunku jazdy. 
Chicco 2Easy - fotelik samochodowy 0-18 kg
 
Kiedy dziecko osiągnie wagę 9 kg, fotel można zamontować przodem do kierunku jazdy.
Aby zakończyć instalację, należy przełożyć pas bezpieczeństwa przez niebieską (grupa 0+) lub czerwoną (grupa 1) prowadnicę pasa.

Mini-materacyk redukcyjny (0-6 miesięcy) posiada dwie  kieszenie pod głową i plecami dziecka, aby łatwo je wyjąć i nie przerywać mu snu.
 
Dostępne są 4 pozycje regulacji oparcia. 

Tapicerkę można zdjąć do prania.

Chicco 2Easy - fotelik samochodowy 0-18 kg w mamaija

 

Fotelik samochodowy dla dzieci – Chicco 2EASY

Bardzo często rodzice podróżują samochodem wspólnie z dzieckiem. Warto odpowiednio zaplanować trasę, a także zadbać o wyposażenie pojazdu, które pozwoli Twoim pociechom wygodnie oraz bezpiecznie spędzić ten czas. Pomocnym elementem może okazać się fotelik samochodowy Chicco 2EASY z naszej oferty. Zaprezentowany model charakteryzuje się łatwym montażem i wykonany został z wysokogatunkowych materiałów. Służy on do przewożenia dzieci od momentu urodzenia aż do osiągnięcia wagi 18 kilogramów.

Fotelik samochodowy Chicco – bezpieczeństwo

Chcemy oferować klientom solidne produkty, które zapewnią rodzicom oraz dzieciom wysoki poziom bezpieczeństwa. Pamiętaj, że produkty dla dziecka to nie tylko zabawki. Zaprezentowany fotelik samochodowy Chicco 2EASY stanowi zabezpieczenie, które może być wykorzystywane już od pierwszych tygodni życia dziecka. Całość montowana jest w samochodzie przy wykorzystaniu trzypunktowych pasów bezpieczeństwa Warto dodać, że model ten może być zamontowany w aucie zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, co pozwala na dostosowanie go do wieku dziecka. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie wygodnie usadowione, co przełoży się na spokojny przebieg podróży.

Asortyment naszego sklepu internetowego

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnego typu akcesoria i artykuły dla mamy. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt w korzystnych cenach, a fotelik samochodowy Chicco 2EASY jest tego wspaniałym przykładem. Produkt z łatwością utrzymasz w czystości, a tapicerkę można prać, więc bez problemów usuniesz wszystkie zabrudzenia. Dostępny w naszym sklepie internetowym fotelik samochodowy nigdy Cię nie zawiedzie, a Twojemu dziecku zapewni wysoki poziom ochrony.