Dostępny
SKU
63499

Maxi-Cosi, Kore Pro I-Size - fotelik samochodowy

Już od 1 149,00 zł

Montaż 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Maxi-Cosi, Kore Pro I-Size - fotelik samochodowy

Innowacyjny system podświetlenia ClickAssist wskazuje miejsce zapięcia pasa bezpieczeństwa i ułatwia dzieciom zapinanie w każdych warunkach (gdy dziecko pochyla się nad klamrą, w garażu, w nocy itp.). Oferuje także najwyższy komfort dzięki jednoczesnej regulacji wysokości i szerokości siedziska.

Fotelik oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa spełniając stardardy najnowszej regulacji i-Size połączonej z SPS Plus dla dodatkowej ochrony bocznej. Składa się z amortyzatorów z włókna szklanego zwiększa bezpieczeństwo w przypadku zderzenia bocznego.

Ponadto, dzięki regulacji wysokości i szerokości fotelik rośnie wraz z dzieckiem.

Doskonałe wyniki w testach Ogólne Ekskluzywny wygląd i eleganckie wykończenie Możliwość montażu 3 fotelików na tylnej kanapie samochodu Pozycja przodem do kierunku jazdy Wyprodukowany w Europie.

Możliwości zapięcia fotelika zapewniają jego uniwersalność - pasuje do nowszych samochodów z zaczepami Isofix i do starszych modeli - bez zaczepów.

Znajdujący się w skrzydłach bocznych system SPS PLUS składa się z amortyzatorów z włókna szklanego zwiększa bezpieczeństwo w przypadku zderzenia bocznego.

System, który zapobiega przegrzewaniu się dziecka w czasie jazdy, szczególnie dobrze sprawdza się latem, kiedy na dworze panują upały.


Więcej informacji
ProducentMaxi-Cosi
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Maxi-Cosi, Kore Pro I-Size - fotelik samochodowy
Twoja ocena

Brak danych

To Top