Kubeczki dla dzieci

Filtruj

Produkty 4

 1. B.Box Bidon termiczny 350 ml w mama i ja
  B.Box - Bidon termiczny 350 ml
  Już od 101,00 zł
 2. B.Box - Bidon ze słomką 240 ml w mamaija
  B.Box Bidon ze słomką 240 ml
  Już od 56,95 zł

Kubeczki dla niemowląt  

Dopóki dziecko jest małe i karmione jest z butelki lub z piersi, o tyle my rodzice zupełnie nie przejmujemy się kwestią zakupu talerzyków, kubeczków i sztućców, bowiem wiemy, że mamy na to jeszcze czas. W sytuacji jednak, kiedy nasze dziecko zaczyna już siedzieć i przyszedł czas na pierwsze, samodzielne jedzenie oraz picie, zaczynamy zastanawiać się nad wyborem odpowiedniego kompletu dla malucha.

W ofercie naszego sklepu znalazły się różnorodne kubeczki dla niemowląt, które wyróżnia wysoka jakość wykonania produktu, wygoda trzymania i bezpieczeństwo picia. Dokonując zakupu należy zwrócić uwagę na to, do jakiego wieku przystosowany jest dany kubeczek, z jakiego został wykonany materiału, czy jest wygodny w trzymaniu przez małe rączki dziecka.   

Duży wybór kubeczków dla niemowląt dostępny w ofercie Mama i Ja

W wachlarzu produktów naszego sklepu znalazły się ciekawe modele, jeśli chodzi o kubeczki dla niemowląt, ale do tego i niezbędne akcesoria, takie jak na przykład zapasowe rurki i szczoteczki do kubka niekapka, dzięki której zagwarantujemy odpowiednią czystość oraz higienę użytkowania. Wśród polecanych zaś kubków, na pewno warto zwrócić uwagę na :

 • innowacyjny bidon ze słomką marki B. Box, który doskonale sprawdza się w podróży, kiedy chcemy, aby dziecko miało dostęp do wody, ale mogło przy tym w pełni komfortowo i samodzielnie się napić.

 • kubek niekapek Munch marki Stokke, który idealnie nada się dla tych najmłodszych dzieci, które zaczynają swoją przygodę z samodzielnym piciem i jedzeniem.

Zakup kubeczka dla niemowląt - produkt na długi czas

Jeśli stoimy właśnie przed wyborem kubeczka do picia dla małego dziecka, zwróćmy uwagę na to, czy będzie to odpowiedni zakup dla naszej pociechy. Zupełnie inne rozwiązanie będzie się sprawdzało w przypadku sześciomiesięcznego dziecka, a inne u roczniaka. Inny kubeczek dla niemowląt warto kupić, jeśli chodzi o codzienne użytkowanie go w domu, a inny, kiedy wybieramy się w podróż. Wierzymy w to, że nasza kolekcja produktów zapewni Państwu możliwość zakupu takiego modelu, z którego picie wody lub soków okaże się być czystą przyjemnością.

Jeśli dokonują Państwo zakupu kubeczka, powinniście zwrócić uwagę m.in. na materiał oraz sposób wykonania kubka, tak aby mieć pewność, że wybrany model będzie trwały, solidny i odporny na upadki, czy też mycie w zmywarce. Istotne jest także zwrócenie uwagi na to, czy łatwo można go wyczyścić i czy jest bezpieczny dla naszego dziecka. Produkty marki Stokke i B.Box bez wątpienia takimi właśnie są.

Zakupy na raty
eraty