Kubeczki dla dzieci

Desc

Produkty 6

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie
Desc

Produkty 6

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie

Kubeczki dla niemowląt

Dopóki dziecko jest małe i karmione jest z butelki lub z piersi, o tyle my rodzice zupełnie nie przejmujemy się kwestią zakupu talerzyków, kubeczków i sztućców, bowiem wiemy, że mamy na to jeszcze czas. W sytuacji jednak, kiedy nasze dziecko zaczyna już siedzieć i przyszedł czas na pierwsze, samodzielne jedzenie oraz picie, zaczynamy zastanawiać się nad wyborem odpowiedniego kompletu dla malucha.

W ofercie naszego sklepu znalazły się różnorodne kubeczki dla niemowląt, które wyróżnia wysoka jakość wykonania produktu, wygoda trzymania i bezpieczeństwo picia. Dokonując zakupu należy zwrócić uwagę na to, do jakiego wieku przystosowany jest dany kubeczek, z jakiego został wykonany materiału, czy jest wygodny w trzymaniu przez małe rączki dziecka.

Duży wybór kubeczków dla niemowląt dostępny w ofercie Mama i Ja

W wachlarzu produktów naszego sklepu znalazły się ciekawe modele, jeśli chodzi o kubeczki dla niemowląt, ale do tego i niezbędne akcesoria, takie jak na przykład zapasowe rurki i szczoteczki do kubka niekapka, dzięki której zagwarantujemy odpowiednią czystość oraz higienę użytkowania. Wśród polecanych zaś kubków, na pewno warto zwrócić uwagę na :

  • innowacyjny bidon ze słomką marki B. Box, który doskonale sprawdza się w podróży, kiedy chcemy, aby dziecko miało dostęp do wody, ale mogło przy tym w pełni komfortowo i samodzielnie się napić.

  • kubek niekapek Munch marki Stokke, który idealnie nada się dla tych najmłodszych dzieci, które zaczynają swoją przygodę z samodzielnym piciem i jedzeniem.

Zakup kubeczka dla niemowląt - produkt na długi czas

Jeśli stoim