Kojec dla dziecka, kojce dziecięce

Filtruj

Produkty 11

Kojce dla dzieci – czy warto je kupić?

Kiedy kompletujemy wyprawkę dla dziecka, staramy się kupować wszystko, co wydaje nam się potrzebne w codziennej opiece nad niemowlakiem. W praktyce bardzo często okazuje się jednak, że wiele rzeczy jest po prostu zbędnych. Wielu rodziców zastanawia się nad tym, czy kojec dla dziecka to warty zakupu produkt, czy może zbędnie wydane pieniądze.

Jesteśmy przekonani, że jest to bardzo dobra inwestycja, z której zadowoleni będą wszyscy rodzice poszukujący wielofunkcyjnych rozwiązań, jakie mogą sprawdzić się zarówno w domu, jak również i podczas podróży.  

Dlaczego rodzice cenią sobie zastosowanie kojców dla dzieci?

Dla każdego rodzica bezpieczeństwo dziecka to priorytet. Jeśli maluszek większość czasu śpi i praktycznie cały spędza czas w łóżeczku, zupełnie się nad tym nie zastanawiamy. Jednak kiedy zaczyna raczkować, bawić się na podłodze, przekręcać i wstawać na nogi, wówczas wszystko diametralnie się zmienia. Okazuje się, że kojce dla dzieci to najlepszy sposób na to, by zapewnić dziecku odpowiednią przestrzeń do spędzania wolnego czasu, z jednoczesnym zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

Jak z pewnością każdy z nas wie, maluch jest ciekawy świata, wszystko go interesuje, każdą rzecz musi dotknąć, zobaczyć, otworzyć. Przy ogromie obowiązków, jakie trzeba w domu wykonać, nie jesteśmy w stanie przez cały czas być przy maluchu i przyglądać się temu, co on w  danej chwili robi. Jeśli nie chcemy dopuścić do kłopotów, bez wątpienia kojec dla dziecka to bardzo dobry wybór, bowiem maluch bawi się w określonym miejscu, my mamy na niego oko i wiemy, że nic złego mu w takim kojcu nie grozi.

Szeroka oferta produktów dostępna w naszym sklepie

Nasz sklep jest miejscem, które pragnie zaoferować rodzicom ogrom różnego rodzaju rozwiązań, dzięki którym można stworzyć maluszkowi bezpieczną przestrzeń, w której to zabawa bez wątpienia okaże się w pełni udana. W naszej ofercie znalazły się między innymi takie produkty, jak:

  • Kojec Park A Kid marki Baby Dan duża i bezpieczna przestrzeń. Kojec możemy zabrać ze sobą wszędzie, rozłożyć go, włożyć do środka zabawki i zapewnić dziecku dobrą oraz przede wszystkim bezpieczną zabawę.

  • Kojec dla dzieci Play Up marki Baby Design piękny, niezwykle efektowny kojec wykonany z miękkiego materiału, stanowiący doskonałą alternatywę dla łóżeczka turystycznego. To dobry wybór dla maluszków rozpoczynających samodzielną zabawę.

  • Kojec Fun marki Milly Mally to kolorowa propozycja doskonała do zastosowania wszędzie, gdzie mamy pełną kontrolę nad naszym maluszkiem. Na jednej ze ścian znajduje się otwierana klapa, dająca dziecku możliwość wyjścia na zewnątrz, jeśli ma taką ochotę.

  • Kojec Open Box marki Chicco produkty tej marki nie mogą zawieść, a więc i ten kojec stanowi jeden z najlepszych dla każdego dziecka wyborów. Można używać go zarówno w domu, jak i podczas wyjazdu. Zapewnia dostateczną ilość miejsca, gwarantując dziecku ogrom wspaniałej zabawy.

  • Kojec dla dzieci Horn Country mark Berber mały, ale zdecydowanie idealny, by można było go wykorzystać wszędzie tam, gdzie chcemy mieć maluszka na oku, jednocześnie tworząc mu odpowiednią przestrzeń do bezpiecznej zabawy.

i wiele innych propozycji, które na pewno przypadną do gustu wszystkim rodzicom oraz ich dzieciom.

A jeśli nie kojce dla dzieci, idealną dla nich alternatywą są łóżeczka turystyczne spełniające niemal taką samą rolę. Jedną z najlepszych propozycji, jaką mamy do zaoferowania, jest łóżeczko turystyczne Dream marki Baby Design – wyróżnia je piękny wygląd, wysoka jakość wykonania i funkcjonalność, które zapewnią dziecku idealne miejsce do snu, ale i do cudownej zabawy.

Jak używać kojca dla dzieci, by maluch z chęcią chciał w nim przebywać?

Należy zdać sobie sprawę z tego, że kojec dla dziecka nie powinien w żadnym wypadku zastępować łóżeczka. Dziecko ma wiedzieć, że nie jest to miejsce do spania, ale do zabawy, chyba że jesteśmy na wyjeździe, wówczas stanowi ono bardzo dobry zamiennik dla łóżeczka. Dzięki odpowiedniej konstrukcji kojce są masywne, solidne i trwałe, co sprawia, że maluch może w nim skakać, szaleć i bawić się w dowolny sposób, będąc przy tym całkowicie bezpiecznym.

Na początku nie powinniśmy malucha przestraszyć takim miejscem, wkładając go tam za karę. Kojec ma mu się kojarzyć z miejscem, w którym przede wszystkim będzie chciał się bawić. Najpierw można włożyć go tam na kilka minut. Jeśli chce wyjść, wyjmijmy go. Z każdym kolejnym dniem można wydłużać czas przebywania maluszka w takim kojcu, aż w końcu polubi on to miejsce na tyle, że będzie chciał tam spędzać każdą wolną chwilę. Jesteśmy przekonani o tym, że wybór jednego z modeli, dostępnych w naszej ofercie, okaże się doskonałym zakupem, idealnym miejscem do zabawy dla malucha, a także bezpieczną przestrzenią w oczach rodziców.


Zakupy na raty
eraty