Butelki i bidony dla niemowląt

Filtruj

Produkty 16

Butelki dla niemowląt

Wielu rodziców kompletujących wyprawkę dla niemowlaka, długo zastanawia się nad wyborem odpowiedniej butelki do karmienia. Na rynku dostępnych jest bowiem wiele rodzajów butelek. Jak więc wybrać tę najlepszą? Jednym z czołowych producentów butelek oraz innych akcesoriów dziecięcych jest marka Avent, która istnieje od 1984 roku.

Marka Avent została założona w Wielkiej Brytanii i od lat projektuje i wytwarza butelki, w pełni dopasowane do potrzeb najmłodszych dzieci. Bez wątpienia możemy więc stwierdzić, że światowy standard i najwyższą jakość wykonania prezentują właśnie butelki dla niemowląt Avent. A oprócz nich polecamy również doskonałe w podróż butelki marki B.Box, a także Kiokids, posiadające pojemniki na jedzenie. Warto też przyjrzeć się bliżej producentowi Pura Kiki i jego termoaktywnym butelkom z ustnikiem niekapkiem, jak i marce Medela.

Szeroka oferta butelek dla niemowląt w sklepie Mama i Ja

Oferta naszego sklepu dopasowana została do potrzeb dzieci w różnym przedziale wiekowym. Zakupy na stronie Mama i Ja mogą więc zrobić przyszli rodzice kompletujący wyprawkę dla nienarodzonego jeszcze dziecka, ale również i rodzice kilkumiesięcznych maluchów, którzy poszukują nowych, bezpiecznych butelek.

W tej kwestii bezkonkurencyjne okażą się być m.in.:

  • butelka antykolkowa dla niemowląt 330 ml marki Avent

  • butelka Anti - colic z nakładką Air Free marki Avent, która chroni przed wnikaniem do wnętrza powietrza, o pojemności 125 ml i 260 ml

  • butelka dla niemowląt z dozownikiem B.Box


Oferujemy także ciekawe rozwiązania dla starszych dzieci, w tym między innymi:

  • pojemnik silikonowy na jedzenie z łyżeczką dla niemowląt marki Kiokids

  • termos na napoje i na jedzenie marki Kiokids

  • termobutelkę z ustnikiem niekapkiem Pura Kiki

  • termobutelkę ze smoczkiem Pura Kiki


Ile butelek kupić?

Kompletując wyprawkę dla dziecka, z pewnością warto o zakupie butelek pamiętać, nawet, jeśli mamy w planach karmić piersią. Nie zawsze się to udaje, a jeśli nawet laktacja przebiega pomyślnie, dobrze jest mieć w domu butelkę, by w sytuacji wyjazdu mamy ktoś kto zostanie z dzieckiem, mógł bez problemu je nakarmić.

W wyprawce dziecka powinny się znaleźć dwie butelki dla niemowląt, najlepiej małe, bowiem dziecko w pierwszych tygodniach pije niewiele. Dobrze jest też zwrócić uwagę na smoczek. Polecamy ten z nakładką Air Free marki Avent. A jeśli dziecko pije regularnie z butelki, konieczny jest zakup dodatkowej. Butelki dobieramy do dzieci w  poszczególnych przedziałach wiekowych, choć tak naprawdę sama butelka może starczyć na dłużej, a niezbędne będzie jedynie regularne wymienianie smoczków.

Zakupy na raty
eraty