Nosidełka i chusty dla niemowląt

Filtruj

Produkty 20

Nosidełka do noszenia dzieci

Jeszcze kilkanaście lat temu noszenie dzieci w wymyślonych przez zapracowanych rodziców chustach było normą. Praca w polu, ciągłe obowiązki przy domu i innych dzieciach wymagały od rodziców przemyślanej opieki nad niemowlętami. I tak oto powstał pomysł na chustę, który z biegiem lat zaczął ewoluować i się zmieniać.

Dziś oferowane chusty, jak również nosidełka do noszenia dzieci to doskonałej jakości produkty, które łączą w sobie zarówno piękny wygląd, doskonałą jakość materiału, trwałość produktu na długie lata, a do tego oczywiście obowiązkowo praktyczne ich zastosowanie, dzięki któremu noszenie dziecka nie stanowi dziś żadnego problemu.

Jeśli chcemy zakupić taki produkt, możemy zdecydować się na trzy zasadnicze grupy:

  • chusty do noszenia dzieci

  • nosidełka na plecy do noszenia dzieci

  • nosidełka na brzuch do noszenia dzieci

Oczywiście każde z nich może być zróżnicowane ze względu na materiał, czy na przykład na sposób wiązania chusty. Wybór jest tak duży, iż każdy z rodziców bez wątpienia znajdzie idealną propozycję właśnie dla siebie i swojego dziecka. Jeśli chcemy dokonać zakupu, bardzo ważne jest to, dla kogo go kupujemy. Inne bowiem rozwiązanie potrzebne jest dla miesięcznego maluszka, a zupełnie inne dla dwulatka.

Chusty i nosidełka do noszenia dzieci możemy używać na co dzień, jeśli dziecko jest niespokojne i chciałoby stale przebywać na rączkach mamy, ale możemy również i wykorzystywać je w określonych przypadkach, na przykład na spacerze, czy podczas wyprawy. Jedno jest pewne każdy z rodziców, który zdecyduje się nosić swoje dziecko w chuście lub w nosidełku, na pewno będzie w 100% usatysfakcjonowany dokonanym wyborem.

Szeroka oferta nosideł do noszenia dzieci dostępna w naszym sklepie

Nasz sklep to miejsce, które powstało z myślą o potrzebach rodziców, aby wychowanie dzieci stało się jeszcze przyjemniejsze, a sama opieka nie pochłaniała rodziców tak bardzo, by nie mieli oni czasu na inne zadania i konieczne do wykonania obowiązki. Pragnąc więc spełnić oczekiwania rodziców, oferta Mama i Ja obejmuje niezawodne nosidełka na brzuch do noszenia dzieci, bardzo praktyczne nosidełka na plecy i oczywiście niezastąpione na co dzień i w określonych przypadkach chusty. Każdy z dostępnych produktów to najwyższa jakość, niezbędna aby zapewnić komfort rodzicom i bezpieczeństwo ich dzieciom.

Wartymi uwagi produktami są:

  • nosidło biodrowe BabyBjorn Mini 3D Cotton, Jersey

  • nosidło ergonomiczne One, Baby Bjorn

  • nosidło przednie MyCarrier, Stokke

  • nosidło dla dzieci od urodzenia Yema Tie, Cybex

i wiele innych propozycji.

Wachlarz naszych produktów jest bardzo szeroki, dlatego każdy rodzic będzie w stanie wybrać najlepsze nosidełko do noszenia dzieci lub też chustę, w zależności, na które rozwiązanie chce się zdecydować.

Dlaczego noszenie dzieci w chustach i specjalnych nosidłach jest tak ważne?

Zalet płynących z noszenia dzieci w chustach i nosidłach jest naprawdę bardzo dużo. Do jednej z ważniejszych należy brak konieczności noszenia malucha na rękach, by ten był spokojny, co całkowicie uniemożliwiałoby nam wykonanie jakichkolwiek innych zadań. Dziś chusty i nosidełka na brzuch do noszenia dzieci są tak skonstruowane, że bez problemu możemy także w tym samym czasie sprzątać mieszkanie, prasować, myć naczynia.

Dzieci w chustach i nosidłach są zdecydowanie bardziej spokojne, szczególnie gdy mówimy o tej najmłodszej grupie. Dla niemowlaków przyjście na świat jest wejściem w całkowicie nowe i obce środowisko. To normalne i zrozumiałe. Najbezpieczniej więc tak małe dziecko czuje się blisko mamy, kiedy może usłyszeć bicie jej serca, ponieważ ten właśnie dźwięk jest dla niego najbardziej znany.

Dziecko nie zawsze więc płacze, bo coś je boli, czy jest głodne, często również obawia się tej samotności wokół siebie i braku znajomego bicia serca, dlatego też domaga się, by być przy rodzicu. Nosidełka na plecy do noszenia dzieci to z kolei świetne propozycje dla nieco starszych maluchów, które idealnie sprawdzają się podczas długich spacerów, czy na przykład wypraw w góry. Wystarczy bowiem kupić dobrej jakości nosidełko, aby dziecko mogło odkrywać świat razem z rodzicem.

Kiedy wybieramy nosidełko, zwróćmy uwagę na to, z jakiego zostało wykonane materiału, czy zapewnia komfort noszenia rodzicom, odpowiednie i bezpieczne zapięcie dziecka. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zakupy na raty
eraty