Wanienki i komody kąpielowe dla dzieci

Filtruj

Produkty 20

Wanienki dla niemowląt

Wybór wanienek dziecięcych dostępnych na rynku jest naprawdę bardzo duży. Przed każdym rodzicem kompletującym wyprawkę pojawia się więc nie lada wyzwanie, który model okaże się być tym najlepszym. Wanienka na stelażu, czy też bez niego, mała czy duża, z dodatkowym we wnętrzu zabezpieczeniem, czy może klasyczna? Od konkretnego zakupu tak naprawdę zależy to, jak bardzo komfortowa i wygodna będzie dla naszego dziecka kąpiel.

Jeśli mowa o dobrej jakości wanienkach dla niemowląt, według nas bez wątpienia są to modele składane, które można zabrać ze sobą wszędzie, ponieważ nie zajmują dużo miejsca. Są praktyczne, funkcjonalne, wygodne i dopasowane do niemowlaków, jak również i tych nieco starszych dzieci. Mamy nadzieję, iż te dostępne w naszej ofercie, całkowicie spełnią Państwa oczekiwania.

Stokke - marka, której warto zaufać

Dla wielu rodziców wybór marki akcesoriów i zabawek dziecięcych ma bardzo duże znaczenie. Nie jest to nic dziwnego. Istnieją bowiem na rynku producenci, którzy cieszą się dobrą opinią, zdobyli zaufanie rodziców i oferują produkty z tzw. najwyższej półki, które  gwarantują nie tylko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wyróżniają sie precyzją wykonania.

Wanienki dla niemowląt, które oferowane są przez markę Stokke, to z pewnością jeden z  popularniejszych wyborów. Sama marka Stokke to norweski producent, który działa w branży produktów dla niemowląt już od 1932 roku. Dziś, oferując swoje produkty młodym rodzicom stawia na design, oryginalność i prostotę tkwiącą w najmniejszych nawet szczegółach swoich wanienek.

Wśród polecanych Państwu produktów znalazły się między innymi:

  • wanienki składane Flexi Bath

  • wanienki kąpielowe składane z wkładką Flexi Bath Bundle

  • wkładki do wanienki Flexi Bath dla tych najmnijeszych maluszków

Dlaczego wybór odpowiedniej wanienki dla niemowląt jest tak ważny?

Dla każdego młodego rodzica kąpiel dziecka stanowi nie lada wyzwanie. Obawiamy się, że skoro dziecko jest tak małe, jego śliskie ciało będzie trudne w utrzymaniu w wodzie. Tak ważny jest więc wybór odpowiedniej wanienki dla niemowląt, aby kąpiel stała się przyjemnością dla dziecka i dla samego rodzica. Oferowane wanienki marki Stokke po złożeniu nie zajmują praktycznie miejsca, co sprawdza się w sposób szczególny w małych  łazienkach. Możemy zabrać je ze sobą na wakacje, np. na wieś, jadąc do dziadków. Są solidne, trwałe i mocne, a do tego niezwykle praktyczne. Dzięki możliwości zakupu wanienki z wkładką, dają one możliwość kąpania maluszka bez obawy, że ten będzie się zsuwać.

Zakupy na raty
eraty