Adaptery do wózków dziecięcych

Filtruj

Przedmiotów 1-30 z 31

Adaptery do wózków – wygodne rozwiązanie do codziennych podróży

Podróż z dzieckiem nie musi być trudna! Adapter umożliwia zamontowanie fotelika samochodowego w formie kołyski na stelażu do wózka. Dla wielu rodziców, zwłaszcza tych, którzy często korzystają z auta, to niezbędny element niemowlęcej wyprawki. W naszej ofercie znajdą Państwo adaptery do wózków renomowanych firm cieszących się zaufaniem wśród rodziców na całym świecie: Britax Römer, Jedo, X-Lander, Espiro, Maxi-Cosi czy Bugaboo. To rozwiązanie dla osób, które cenią funkcjonalne rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas w podróży. Adaptery do wózka ułatwiają opiekę nad dzieckiem w wielu sytuacjach. Pozwalają na zrobienie szybkich zakupów, wyjście do lekarza lub na krótki spacer bez konieczności wyciągania dziecka z fotelika i montowania na stelażu gondoli lub spacerówki. W naszej ofercie znajdą Państwo adaptery do wózków jednoosobowych i podwójnych, które umożliwiają zamontowanie dwóch fotelików na tym samym stelażu. To rozwiązanie dla rodziców bliźniaków lub rodziców dzieci, pomiędzy którymi jest niewielka różnica wieku.

Czym się kierować przy wyborze adaptera do wózka?

Adaptery do wózków poprawiają komfort podróżowania z dzieckiem. To rozwiązanie, które pozwala przenieść śpiącego malucha z samochodu bez konieczności przekładania go do wózka. Odpowiednio zamontowany fotelik zapewnia dziecku bezpieczeństwo i wygodę.

Wybierając adaptery do wózków, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, czy produkt pasuje do stelaża. Informację o tym, z jakimi fotelikami są kompatybilne poszczególne adaptery, znajdą Państwo przy wybranym produkcie.

Adaptery do wózka powstają z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia, zarysowania oraz działanie innych czynników zewnętrznych. Dzięki temu mogą być wielokrotnie wpinane i wypinane. Adaptery mają niewielkie rozmiary, co ułatwia ich przechowywanie w domu lub samochodzie. Zazwyczaj są dostępne w kolorze czarnym lub szarym, dzięki czemu pasują do każdego wózka bez względu na jego styl lub kolorystykę.

Jak zamontować adapter do wózka?

Adaptery umożliwiają błyskawiczne zamontowanie fotelika na stelażu. Korzystanie z nich jest bardzo proste i intuicyjne. Fotelik na stelażu może być montowany na dwa sposoby: przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Dzięki temu rodzic ma możliwość wyboru takiego rozwiązania, które zapewnia dziecku komfort, a jemu sprawowanie opieki nad maluchem.

Jak zdjąć fotelik ze stelaża?

Zdjęcie adaptera ze stelaża jest równie proste co jego zamontowanie i zajmuje niewiele czasu. Aby zdemontować fotelik, nie potrzeba żadnych narzędzi. Większość modeli posiada specjalne przyciski po obu stronach, które należy wcisnąć jednocześnie, aby zdjąć fotelik ze stelaża. Adaptery można przechowywać razem ze stelażem lub oddzielnie.

Adapter do wózka to produkt, który sprawdzi się w trakcie codziennego użytkowania. To rozwiązanie, które doceniają rodzice często podróżujący samochodem razem z dziećmi.

Zakupy na raty
eraty