Wózki spacerowe (spacerówki)

Filtruj

Przedmiotów 1-30 z 161

Wózki spacerowe - na dłuższe i krótsze wyprawy

Wózki spacerowe stanowią jeden z niezbędnych zakupów, jakiego powinni dokonać wszyscy rodzice. Wiadomo przecież doskonale, jak ważne jest przechadzanie się z maluchem po świeżym powietrzu. Wózek dziecięcy spacerowy przyczynia się do tego, aby maluszek mógł powoli zwiększać własną odporność i przyzwyczajać się do innych warunków, niż te domowe. Korzystanie z wózka spacerowego stanowi konieczność aż do chwili, w której syn lub córką zaczną samodzielnie chodzić. Do tego czasu powinniśmy korzystać z opisywanych pojazdów, dlatego należy zastanowić się nad tym, który model spełni w największym stopniu nasze oczekiwania dotyczące codziennego spaceru.

 

Szczegółowe informacje na temat proponowanych przez sieć sklepów Mama i Ja wózków spacerowych, wykonanych zgodnie z zaleceniami specjalistów z różnych dziedzin, zajmujących się na co dzień definiowaniem czynników wpływających na prawidłowy rozwój najmłodszych. Na bazie ich działalności współpracujący z nami producenci akcesoriów dla dzieci stworzyli wyjątkowo stabilne, wygodne i funkcjonalne spacerówki.

 

Wybierz wózek spacerowy dopasowany do potrzeb swojego dziecka

W sklepach Mama i Ja klienci znajdą wózki spacerowe różniące się między sobą pod pewnymi względami. Spacerówka może być elementem zestawu i może zostać zamontowana na stelażu zamiast gondoli wózka głębokiego lub może stanowić zupełnie odrębny produkt. Nasza oferta to wózki spacerowe dostępne w wielu opcjach do wyboru. Mamy do zaoferowania wózki spacerowe dla bliźniaków, wózki spacerowe ze stelażami, modele z kołami o różnych rozmiarach, spacerówki trzykołowe, a także tzw. parasolki. Najważniejszy jest jednak fakt, że zarówno prowadzenie każdego z nich, jak i ich składanie, nie stanowi problemu. Jeżeli często poruszają się Państwo samochodem, na uwagę zasługuje na przykład lekki wózek spacerowy niewielkich rozmiarów, który można wygodnie złożyć i schować do bagażnika.

 

Wieloletnia współpraca sieci sklepów Mama i Ja z takimi producentami, jak Kiddy, Espiro czy Cybex lub Baby Design albo Maxi Cosi sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich klientów, dostarczając im wózki dziecięce spacerowe najwyższej jakości, wykonane z trwałych materiałów. W naszym asortymencie również nietypowe konstrukcje z napędem elektrycznym Cybex e-priam czy modele dedykowane dla wielu dzieci równocześnie.

 

Niezbędne dodatkowe akcesoria do spacerówki

Kiedy wreszcie mały człowiek zacznie samodzielnie siedzieć, można bezpiecznie przesadzić go do spacerówki. Jest on zwykle sporo lżejszy w porównaniu do wózka głębokiego, dzięki czemu jest lepiej przystosowany do codziennego funkcjonowania, zwłaszcza w warunkach miejskich. Możliwość złożenia wózka spacerowego sprawia, że z powodzeniem zmieści się w bagażniku samochodu, a naprawdę małe i lekkie wózki spacerowe można zabrać ze sobą także do pociągu czy samolotu.

 

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo kupić mały wózek spacerowy, czy raczej może jesteście Państwo zainteresowani czymś większym, warto zwrócić uwagę na akcesoria, które powinny być do niego dołączone. Wygodne siedzisko z możliwością rozłożenia do pozycji leżącej oraz regulowany podnóżek to absolutna podstawa, co jeszcze powinna mieć dobra spacerówka? Oczywiście musi mieć pasy bezpieczeństwa, maluch w pozycji siedzącej jest zdecydowanie bardziej ciekawski i może mieć ochotę na samodzielne wydostanie się z wózka. Jeżeli planują Państwo spacery przy każdej pogodzie, to warto, aby spacerówka była wyposażona w elementy odblaskowe, w zestawie powinna znaleźć się także folia przeciwdeszczowa oraz kosz na zakupy, który pomieści wszystko, co będzie potrzebne podczas wyprawy na plac zabaw.

 

Na to trzeba zwrócić uwagę wybierając spacerówkę?

Małe wózki spacerowe to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy spacerują głównie po miejskich ulicach, a po spacerze muszą wnieść wózek do domu. W przypadku braku windy i bezpiecznego miejsca do pozostawienia spacerówki najlepszym wyborem będzie wózek spacerowy lekki, który dzięki możliwości składania zabiorą Państwo z łatwością do domu. Duży wózek spacerowy sprawdzi się zdecydowanie lepiej, jeżeli nie trzeba go będzie codziennie nosić.

 

Nasi klienci zastanawiają się często, czym charakteryzują się poszczególne wózki, skoro wszystkie są przeznaczone do spacerów z dzieckiem. No cóż, istnieje naprawdę szereg różnic, dzięki którym można znaleźć wózek będący optymalnym rozwiązaniem nie tylko dla dziecka, ale także dla rodziców. Do najważniejszych różnic możemy zaliczyć:

  • typ siedziska
  • typ składania
  • wielkość kół
  • ilość kół
  • waga
  • ilość dodatkowych akcesoriów

Asortyment wózków spacerowych jest na tyle bogaty, że z łatwością znajdą Państwo wózek dopasowany do potrzeb państwa rodziny.

Wózek spacerowy idealnie dopasowany

Wybór wózka spacerowego dla starszych dzieci wydaje się prostą sprawą, ale tak naprawdę warto poświęcić mu nieco czasu, w końcu będzie Państwu przez kilka lat. Jeżeli nie planujecie Państwo długich spacerów, a raczej dojeżdżanie na najbliższy plac zabaw czy do przedszkola, to sprawdzi się spacerówka niewielkich rozmiarów, najlepiej typu parasolka. W przypadku miłośników spacerów, zwłaszcza po lasach, łąkach i bezdrożach, doskonałym wyborem będzie wózek spacerowy z dużymi kołami.

 

Rodzice o zacięciu sportowym mogą zabierać malucha na trening, tu przyda się wózek do biegania. Jego specjalna konstrukcja pozwoli rodzicowi biegać z wózkiem bez obaw o bezpieczeństwo malucha. Odpowiednia konstrukcja sprawia, że siedzisko gwarantuje dziecku odpowiednią pozycję, a solidne koła minimalizują wstrząsy. Modele sportowe od kilku lat cieszą się wśród naszych klientów rosnącą popularnością.

Zakupy na raty
eraty