Akcesoria poporodowe

Filtruj

Produkty 16

Akcesoria poporodowe - niezbędne dla każdej, świeżo upieczonej mamy

Poród to dla każdej kobiety niezwykle ważne przeżycie, ale jednocześnie stresujące i często kojarzące się z bólem oraz napawające lękiem. Kiedy jednak pojawia się dziecko, mama szybko zapomina o wszelkich niedogodnościach i cieszy się obecnością nowonarodzonego syna lub córki. Okres poporodowy to jednak czas, kiedy kobieta musi w sposób szczególny o siebie dbać i troszczyć o swoje ciało, aby szybko mogła wrócić do formy sprzed ciąży.

Różnorodne akcesoria poporodowe to produkty, o zakupie których żadna młoda mama nie powinna zapomnieć. Jak wiadomo, niezawodne okazują się być w tym czasie odpowiednie podpaski, stosowna bielizna, w niektórych przypadkach pas poporodowy. Dodatkowo okres laktacji sprawia, że kobieta musi troszczyć się o ciągłą produkcję mleka, ale jednocześnie i dbać o stan swoich brodawek. Koniecznym jest więc zakup dobrej jakości kremu, czy na przykład zestawu SNS zaprojektowanego z myślą o tym, by stymulować laktację. Zestaw taki dostępny jest w wachlarzu naszych produktów.

Poduszki Ceba - dla mamy i dziecka

Marka Ceba istnieje na rynku od blisko 30 już lat. Dlatego jesteśmy przekonani o tym, że akcesoria poporodowe, które znalazły się w naszej ofercie obejmującej m.in. poduszki - rogale okażą się być praktycznym i codziennym rozwiązaniem. Wśród dostępnych znalazły się między innymi:

  • Cebuszka Physio Mini dla Mamy i Maluszka

  • Poduszka Cebuszka Physio Flexi Caro

  • Poduszka Cebuszka Physio Multi dla mamy i maluszka

Poduszki te mają wielofunkcyjne zastosowanie. Mogą służyć ułożeniu się zarówno kobiecie w ciąży do snu, jak również i młodej mamie, która pragnie przybrać taką pozycję, która zagwarantuje jej maksymalną wygodę wypoczynku. Poduszki te służą także podniesieniu komfortu karmienia, chroniąc mamę przed drętwiejącą ręką, ułożeniem w złej pozycji, czy też ciągłym przekładaniem malucha. Stosując w odpowiedni sposób taką poduszkę, komfort karmienia dla każdej mamy, ale również i dziecka, znacząco się poprawi.

Akcesoria poporodowe w postaci poduszek to także ciekawe rozwiązanie dla samych dzieci, które sprawdza się np. podczas codziennych zabaw. Poduszki dostępne są w żywych, przyjemnych kolorach. Wypełnienie mikroperłą styropianową powoduje, że poduszka idealnie dopasowuje się do pozycji ciała mamy.

Zakupy na raty
eraty