Tens

Filtruj

Produkty 5

W naszym asortymencie przygotowaliśmy urządzenia dedykowane kobietom oczekującym na narodziny dziecka. TENS to sprzęt, który może towarzyszyć Ci podczas porodu, umożliwiając monitorowanie częstotliwości skurczy i czasu, w jakim one występują. Dzięki temu, możliwe jest dokładniejsze kontrolowanie oraz ocena wszelkich parametrów podczas początkowego etapu akcji porodowej.

Nowoczesne urządzenia TENS

Sprzęt pozwala na pomiar natężenia i częstotliwości skurczy. Do każdego z proponowanych przez nas stymulatorów dołączone są cztery elektrody – to dzięki nim, możliwe jest pobranie informacji o skurczach. Pozwalają one również na zastosowanie elektrostymulacji, co może być wsparciem w uśmierzaniu bólu podczas porodu.

Metoda TENS (transcutaneous electrical nerve stimulation) to przezskórna stymulacja nerwów. Wykorzystywana jest w uśmierzaniu bólu od lat siedemdziesiątych XX wieku. Najczęściej stosuje się ją w przewlekłym bólu oraz w stanach chorobowych. Poprzez zastosowanie dużej częstotliwości i małego natężenia prądu, możliwe jest zablokowanie impulsu niosącego informację o bólu do mózgu.

Zastosowanie TENS podczas porodu

Poprzez zastosowanie tego przenośnego urządzenia podczas porodu, przyszła mama może więc nie tylko w prosty sposób kontrolować częstotliwość skurczy, ale również niwelować ich intensywność dzięki elektrostymulacji, co może przyczynić się do zwiększenia jej komfortu. Przenośnie urządzenie TENS, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwy dostęp do wszystkich oferowanych przez nie funkcji.

Kupno czy wypożyczenie?

Umożliwiamy nie tylko zakupienie urządzenia, ale także jego wypożyczenie na czas porodu. Jeśli jesteście zainteresowani wypożyczeniem tych sprzętów na czas porodu, zachęcamy do kontaktu z opiekunem pod numerem telefonu 665 661 882. Zapraszamy także na stronę internetową http://www.mamarodzibezbolu.pl/.

MAMA I JA zapewnia wyjątkowe, wygodne i bezpieczne funkcjonowanie nie tylko maluszkom - duży nacisk kładziemy na komfort Rodziców i ich zadowolenie z zakupionych produktów. Urządzenia oferowane w ramach sprzętu do stymulacji nerwów są bezpieczne, zarówno dla Mamy, jak i jej dopiero przychodzącego na świat maluszka.

Zakupy na raty
eraty