Folie, pokrowce i osłony dla wózków dziecięcych

Filtruj

Produkty 26

Folie przeciwdeszczowe do wózków dziecięcych

Folia przeciwdeszczowa to jeden z pierwszych dodatków, o którym myślimy przy zakupie wózka dziecięcego. Nie każdy model ją ma, ale też i wiele produktów ulega zniszczeniu, rozerwaniu lub po prostu zagubieniu. Nasz sklep pragnie spełnić oczekiwania klientów, oferując szeroki wybór folii, które dopasowane są do poszczególnych modeli wózków.  

W pełni oryginalne, bardzo dobre pod względem jakości, a do tego praktyczne w niejednej, awaryjnej sytuacji. Jakie folie przeciwdeszczowe do wózków dziecięcych możemy zaoferować w sklepie Mama i Ja?

  • Osłona przeciwdeszczowa Elodie Details

  • Folia przeciwdeszczowa do wózków Qbit i Qbit+

  • Osłona przeciwdeszczowa do spacerówki Evo, 12, Nio marki Mutsy

  • Osłona przeciwdeszczowa do wózka Nexo marki Mutsy

  • Osłona przeciwdeszczowa na gondolę do wózków Evo, 12, Nio marki Mutsy

  • Osłona przeciwdeszczowa I z folii na wózek typu parasolka Partner

  • Osłona przeciwdeszczowa na wózek głęboki Pokrowiec II Partner

  • Folia przeciwdeszczowa na wózek spacerowy Partner

  • Osłona przeciwdeszczowa Xplory V6 i Trailz marki Stokke

  • Osłona przeciwdeszczowa na spacerówkę X-Lander, X-Cover

Dlaczego posiadanie folii przeciwdeszczowej jest tak istotne?

Każdy młody rodzic niemal każdego dnia stara się wyjść z dzieckiem na spacer, aby odpowiednio je dotlenić, zagwarantować mu dopływ świeżego powietrza, a sobie zapewnić stosowną aktywność fizyczną. Niestety, bez względu na to, jaką za oknem mamy pogodę, bez względu na to, czy obecnie mamy wiosnę, lato, jesień czy też zimę, nigdy nie wiemy, co może nas spotkać.

Z całą pewnością folia przeciwdeszczowa do wózków dziecięcych to niezbędny dodatek, który warto włożyć na dno wózka lub do torby z akcesoriami dla dziecka. Folia ta została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić maluszkowi odpowiedni przepływ powietrza, ale jednocześnie, by chronić go przed padającym deszczem lub śniegiem.

Zła pogoda może sprawić, że nasze dziecko się przeziębi, a nas czekać będzie kilka dni walki z chorobą. Po co do tego doprowadzać, jeśli tak małą rzeczą możemy maluszka przed tych uchronić. Folie przeciwdeszczowe to warty uwagi zakup, który nie kosztuje wiele, a będzie w niejednej sytuacji po prostu niezastąpiony. W ofercie naszego sklepu znalazł się szeroki wybór produktów, spośród których na pewno uda się dobrać odpowiednie rozwiązanie pasujące do każdego modelu wózka. Co możemy zagwarantować? Na pewno atrakcyjną ceną, oryginalny, sprawdzony produkt i szybką dostawę. Mamy więc nadzieję, iż zakupy w naszym sklepie okażą się prawdziwą przyjemnością!

Akcesoria dziecięce to szereg różnego rodzaju dodatków, dzięki którym codzienna pielęgnacja i wychowywanie dziecka są zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze. Wśród nich, folie przeciwdeszczowe do wózków dziecięcych stanowią bardzo dobry wybór, o jakim nie powinniśmy zapomnieć, jeśli nie chcemy, by na spacerze nie zaskoczyła nas ulewa, co może zdarzyć się nawet w najbardziej pogodny dzień letnią porą.

Zakupy na raty
eraty