Moskitiery do wózków dziecięcych

Desc

Produkty 7

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie
Desc

Produkty 7

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie

Moskitiery do wózków

Moskitiery to bez wątpienia niezwykle praktyczny dodatek do wózka, który znacznie ułatwia, ale i czyni przyjemniejszym codzienny spacer mamy oraz dziecka. Kobiety, które urodziły dzieci i tym samym zostały matkami na większą część etatu, jeżeli nie na cały, wiedzą, że jedną z podstawowych rzeczy, które należy uwzględnić w wyprawce jest wózek. Składają się na niego elementy takie, jak gondola oraz spacerówka, które można naprzemiennie wymieniać. Dodatkowo w powyższych zestawach zawarte mogą zostać folia przeciwdeszczowa oraz ochronna moskitiera.

Moskitiery wykonane zostały z siatki, która zbliżona jest do tych, które zakładane są na okna. Oprócz tego, że są one dopasowane rozmiarem oraz kształtem do wózka, posiadają obszycie z rozciągliwej gumki, która ułatwia założenie moskitiery. Siatka posiadająca bardzo drobne oczka, przede wszystkim ma za zadanie chronić dzieci przed owadami, a konkretnie przed ich ukąszeniami, które mogą okazać się szkodliwe dla zdrowia, a nawet zagrażać życiu najmłodszych.

Moskitiery - doskonały dodatek do spaceru

Moskitiery do wózków dziecięcych sprawdzają się głównie w okresie wiosenno – letnim, kiedy to zaobserwować można wzmożoną aktywność owadów. Chodzi tu nie tylko o komary, ale również m.in. o pszczoły, które – choć na pierwszy rzut oka niepozorne – mogą narobić naprawdę sporo szkód. Malutkie dzieci tym bardziej nie są w stanie się same przed nimi obronić, dlatego też dorośli – rodzice mają za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa swoim pociechom również w tym zakresie.

Moskitiery warto zabierać ze sobą na spacer, niezależnie od pogody oraz tego, czy zamierzamy wybrać się do lasu, do parku, czy też