Wózki dziecięce 3w1 i 4w1 z fotelikiem i bazą

Filtruj

Produkty 8

  1. Britax Romer Smile 5Z - wózek głęboko-spacerowy z Baby-Safe 5Z + Flex Base 5Z - zestaw 4 w 1 w mamaija
    Britax Romer Smile 5Z - wózek głęboko-spacerowy z Baby-Safe PRO + Vario Base 5Z - zestaw 4 w 1
    Już od 5 886,00 zł

Wózki dziecięce 3w1

Czas oczekiwania na potomka to idealny moment, by w spokoju skompletować wyprawkę dla maluszka. Jej obowiązkowym elementem jest, oczywiście, wózek. Do wyboru jest wiele modeli: gondola, spacerówka czy lekki wózek spacerowy, tzw. „parasolka”. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również wózki wielofunkcyjne, tzw. 3w1. W zależności od potrzeb mogą pełnić funkcję wózka głębokiego lub spacerowego, mogą też zmienić się w wygodne nosidełko. Rozwiązanie to ma więc wiele zalet zarówno z punktu widzenia rodziców, jak i dzieci. W swojej ofercie uwzględniliśmy więc również wózki głęboko spacerowe z fotelikiem.

Wózki głęboko spacerowe z fotelikiem (3w1)

Jeszcze przed narodzinami dziecka, wielu przyszłych rodziców decyduje się na skompletowanie wyprawki. Jest to jak najbardziej słuszne podejście, ponieważ oczekując na rozwiązanie, można spokojnie zastanowić się nad wyborem poszczególnych akcesoriów, jakie będą nam niezbędne. W przypadku wózków wybór odpowiedniego, pasującego modelu sprawia duże trudności większości klientów sklepów Mama i Ja, ponieważ w naszej ofercie posiadamy imponującą ich liczbę. 

Chcąc ułatwić Państwu znalezienie właściwego pojazdu, polecamy wózki głęboko spacerowe z fotelikiem, tak zwane 3 w 1. Od dłuższego czasu cieszą się one bardzo dużą popularnością. Wpływa na to wiele czynników, a jednym z nich jest na pewno fakt, że proponowane przez nas akcesoria wykonane zostały w fabrykach renomowanych producentów. Zadbali oni o to, by po uzyskaniu swej finalnej postaci wózki prezentowały się okazale, ale przede wszystkim gwarantowały najwyższy poziom komfortu znajdującym się w ich wnętrzu dzieciom, co jest przecież najważniejsze dla każdego, odpowiedzialnego rodzica. 

Dodatkową zaletą jest również oszczędność w porównaniu do zakupu osobno gondoli, spacerówki oraz fotelika. Zamiast kilku wózków, zajmujących i tak już ograniczoną przestrzeń, mamy więc jeden, ale za to pełniący wiele funkcji. Uniwersalność i komfort użytkowania każdego z modułów również stanowią argumenty za wyborem wózka 3w1. 

Wózek głęboko spacerowy z fotelikiem (3w1) – niezwykle wygodny model

W Mama i Ja znajdą Państwo wózki z fotelikiem w różnych odsłonach. Część z nich została wyposażona w mniejsze, a co za tym idzie także łatwiejsze w operowaniu nimi, koła, inne natomiast posiadają zdecydowanie większe, pozwalające pokonywać wszelkiego rodzaju przeszkody.  Oprócz bezpieczeństwa dzieci ważna jest przecież również wygoda prowadzenia. Na pewno więc mamy w asortymencie lekki model idealny do sprawnego poruszania się w miejskiej dżungli, jak i taki, któremu niestraszne żwirowe alejki czy leśne dróżki. W naszej ofercie znalazły się zarówno wózki pojedyncze, jak i stworzone z myślą o bliźniakach. Dostępne są one w różnych odsłonach kolorystycznych. Nie są również jednakowe pod względem obecnych w nich gondolek. Każda z nich posiada bowiem nieco inny kształt. Tym, co jednak łączy wszystkie wózki głęboko spacerowe z fotelikiem, które oferujemy, jest właśnie ich głębokość. Umieszczone w nich dzieci są niemal całkowicie okryte daszkiem, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że będą one narażone na działanie zimna lub przemoknięcie w wyniku obfitych opadów deszczu, co mogłoby prowadzić do zachorowania maluchów. Na pewno będą też bezpieczne - nie wypadną podczas siadania. Spacer będzie więc wyłącznie przyjemnym doświadczeniem. 

W razie potrzeby wózek 3w1 może zmienić się w praktyczny fotelik, w którym wygodnie posadzisz i przeniesiesz dziecko. Jest to cecha szczególnie pożądana przez rodziców zmotoryzowanych. Świetnie sprawdzi się podczas wyjazdów. Kolejnym udogodnieniem jest specjalna torba, idealna do przenoszenia zakupów lub akcesoriów. Ten dodatek z pewnością docenią wszyscy Rodzice.

Dlaczego wózek uniwersalny?

Wózek uniwersalny to bardzo praktyczna odpowiedź na różnorodne potrzeby rodziców. Dlaczego warto zainwestować w taki model?

  • Oszczędzasz pieniądze. Zamiast kupować kilka akcesoriów, wybierasz jeden model, który sprawdzi się wszędzie.

  • Oszczędzasz przestrzeń. Nie musisz już szukać osobno miejsca na gondolę, fotelik i spacerówkę. Wystarczy, że wybierzesz jeden wózek 3w1, który zajmuje zdecydowanie mniej miejsca i który łatwiej jest zabrać w podróż.

  • Wybierasz elastyczny i bezpieczny dla dziecka model, który posłuży Wam dłużej. 

  • Dostajesz komplet praktycznych akcesoriów, ułatwiających zabieganym rodzicom opiekę nad pociechami.

  • Wybierasz troskę o wygodę i bezpieczeństwo dzieci. Z pewnością nie wypadną z gondoli i nie zmokną podczas spaceru dzięki praktycznemu daszkowi. To gwarancja udanego wypadu i mniej stresu.

Wybierz model wózka 3w1 dla siebie

Wybór odpowiedniego modelu wózka 3w1 przy tak bogatym asortymencie może nie będzie łatwy, ale z całą pewnością w naszej ofercie znajduje się ten idealny. Z kołami, które pokonają żwirową alejkę prowadzącą do domu. Z głęboką gondolą, w której dziecku będzie wygodnie i która będzie chronić je przed deszczem i silnym wiatrem. Taki, który idealnie nada się na spacer, a w razie potrzeby przekształci się w wygodny fotelik dla Waszych pociech. Z wygodną torbą, w której przyniesiesz do domu wszelkie niezbędne sprawunki.

Zakupy na raty
eraty