Wózki 2w1 głęboko-spacerowe

Filtruj

Przedmiotów 1-30 z 106

Wózki 2w1

Rodzice stojący przed zadaniem wyboru odpowiedniego wózka dla swojej pociechy mają nie lada dylemat. Taki pojazd musi łatwo się prowadzić na różnych nawierzchniach, być łatwy w obsłudze oraz konserwacji, wygodny i przede wszystkim nadążać za jego głównym użytkownikiem. A dziecko w ciągu pierwszego roku życia rozwija się niezwykle szybko. Najpierw jest noworodkiem, który głównie je i śpi, potem niemowlęciem, aż wreszcie uczy się siadać i stawiać pierwsze samodzielne kroki. Wózek powinien więc zapewniać maluchowi komfort jazdy zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej. Na szczęście rodzice nie muszą już kupować osobno wózka spacerowego i głębokiej gondoli. W naszym sklepie oferujemy wózki 2w1, łączące zalety obu tych rodzajów. 

Wózki głęboko spacerowe 2w1 stworzone na miarę potrzeb dzieci i rodziców

Opieka nad dziećmi wymaga od pełniących tę funkcję ich rodziców lub opiekunów m.in. regularnych spacerów. Jeśli więc pogoda za oknem jest wprost wymarzona na dłuższy spacer, zdecydowanie warto z niej skorzystać! Wcześniej jednak należy zapewnić dziecku jak najwygodniejszy środek transportu. Wózki głęboko spacerowe, oferowane przez sklep Mama i Ja, na pewno znakomicie sprawdzą się w roli pojazdu, w którym znajdzie się mały pasażer. Zapewniamy, że decydując się na zakup jednego z widniejących w naszej ofercie modeli, będą mogli Państwo ułożyć dziecko w optymalnej pozycji – zarówno siedzącej, jak i leżącej.

Współpracując ze znanymi firmami, dystrybuujemy wykonane przez nie wózki doskonałej jakości, których obsługa nie stanowi żadnego problemu. Ich zaletą jest również fakt, iż zapewniają znajdującym się wewnątrz pojazdu maluchom komfort termiczny – zależnie od pory roku. Podczas opadów śniegu bądź deszczu łatwo uchronić dziecko przed dyskomfortem poprzez użycie specjalnej zasłony. Jej rozłożenie okaże się na pewno wiele razy niezbędne również latem, kiedy zechcą Państwo zapewnić córce bądź synowi cień.

Wózek głęboko spacerowy zapewni dzieciom maksymalny komfort

Nasze wózki głęboko spacerowe 2w1 posiadają niewielkie kółka, usprawniające manewrowanie nimi niezależnie od rodzaju nawierzchni. Warto także wspomnieć o tym, że opisywane produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby już nawet delikatnie ich popchnięcie skutkowało bezproblemowym pokonaniem kolejnych metrów podczas spaceru. Jak zatem widać, producenci wózków pomyśleli nie tylko o dzieciach, ale również ich rodzicach, zapewniając im bezproblemowe prowadzenie pojazdów na czterech bądź trzech kółkach. Specjalnie dla nich pomyśleliśmy też o tym, jak ułatwić transport również niezbędnych na spacerach akcesoriów czy drobnych zakupów. Dlatego dodaliśmy specjalną torbę, która na pewno przyda się w wielu rozmaitych sytuacjach.  Dużym atutem jest także różnorodność kolorystyczna naszych modeli, pozwalająca dokonać zakupu wózka w takiej barwie, jaką szczególnie lubi dana osoba. Najważniejszą jednak cechę charakteryzowanych artykułów stanowi ich niska – w porównaniu do wysokiego stopnia funkcjonalności – cena, za którą można nabyć wózki głęboko spacerowe w Mama i Ja.

Zalety wózka wielofunkcyjnego 2w1

Zalety takiego wyboru są oczywiste. Podnosi się komfort życia zarówno rodziców, jak i samych dzieci. Maluchy będą mogły bezpiecznie i wygodnie poznawać otoczenie a ich opiekunowie poczują, że spacer nie jest żmudnym obowiązkiem, związanym z przekładaniem wszystkich akcesoriów z jednego modelu do drugiego, potykaniem się o zajmujące miejsca stelaże czy nerwowe obserwowanie pogody, gdy zdecydowali się jedynie na model spacerowy. 

Podsumujmy więc listę korzyści:

  • Rodzic oszczędza czas i pieniądze, jakie musiałby wydać, gdyby kupował osobno dwa różne wózki.

  • Oszczędność miejsca, które zajęłyby dwa pojazdy osobno, ma ogromne znaczenie, zwłaszcza gdy mamy do dyspozycji nieco mniejszy metraż. To oczywiście przekłada się na łatwość utrzymania otoczenia w czystości, co jest bardzo ważne dla zdrowia dziecka. Nie bez znaczenia jest również fakt, że codzienne porządki zajmą zmęczonym Rodzicom po prostu mniej czasu.

  • Dziecko będzie spokojniejsze i chętniej zaśnie, gdy będzie ułożone w wygodnej dla niego pozycji. Wózki 2w1 zapewniają komfort zarówno w pozycji siedzącej (by mogło podziwiać otoczenie), jak i leżącej, gdy najdzie je ochota na drzemkę.

  • Dziecko będzie chronione przed deszczem czy silnym wiatrem dzięki specjalnej siatce. Nagła zmiana pogody nie przeszkodzi więc w spokojnym dotarciu do domu a mały pasażer nie zmoknie i nie zmarznie, więc nie zachoruje. Rodzic oszczędza też czas i nerwy, bo rzadziej zmuszony jest odwiedzać pediatrę.

  • Dołączona praktyczna torba przyda się na pewno podczas zakupów i nie tylko. Przecież wózek to nie jedyne, niezbędne akcesorium.

Sprawdzone wózki 2w1

Jeżeli więc szukasz wózka, który będzie wygodny dla dziecka i jednocześnie praktyczny w użytkowaniu, wybór jednego z naszych modeli wózków 2w1 zdecydowanie będzie właściwy. Wystarczy, że klikniesz przycisk zamówienia. Spacery będą od teraz jeszcze przyjemniejsze!

Zakupy na raty
eraty