Mufki do wózka dziecięcego

Filtruj

Produkty 4

 

Mufki do wózka dziecięcego

Wybierając wózek dziecięcy, bardzo ważnymi dodatkami są liczne akcesoria, które okazują się niezwykle przydatne podczas codziennych spacerów. Dlatego dużym powodzeniem w ostatnim czasie cieszą się mufki do wózka dziecięcego, a dokładniej specjalne nakładki na rączkę wózka, w którą wkłada się dłonie podczas zimowego, mroźnego dnia w trakcie spaceru. Stanowią one nie tylko ciekawy pod względem wyglądu dodatek, który można zakupić w dowolnym kolorze, ale są one również i bardzo praktyczne, sprawiając, że nawet przy kilkustopniowym mrozie, spacer może stanowić prawdziwą przyjemność. 

Dlaczego warto postawić na mufkę do wózka dziecięcego?

Rozwiązanie to powinno stanowić niezastąpiony dodatek do wózka każdego rodzica. Z pewnością wielu z nas doświadczyło bowiem nieprzyjemnego uczucia odmarzniętych dłoni podczas spaceru zimą. Często same rękawiczki niewiele dają, jeśli dłonie stale znajdują się w nieruchomej pozycji na rączce. Taka mufka do wózka dziecięcego to najlepszy wybór pod każdym względem. Taka mufka to:

  • ochrona przed przemarznięciem rąk

  • przyjemne prowadzenie zimową porą

  • uniwersalne rozwiązanie pasujące do każdego wózka

  • łatwy montaż

  • przyjemny materiał, niezwykle trwały, a jednocześnie miły dla dłoni, w większości przypadków również nieprzemakalny, z polarem od wewnętrznej strony, z tkaniny poliestrowej od zewnątrz,

  • atrakcyjny wizualnie element. 

Często widząc temperaturę spadającą poniżej zera, rezygnujemy całkowicie ze spaceru, z obawy przed dyskomfortem i niewygodą w trakcie prowadzenia wózka, jednak mufka okazuje się w takich przypadkach doskonałym wyborem. Ubierając ciepło dziecko adekwatnie do pogody, spacery w zimowej aurze to najlepsze, co możemy naszemu maluszkowi zagwarantować. I choć dobro dziecka jest dla nas najważniejsze, z pewnością zadowolenie nas rodziców, także powinno stanowić bardzo ważny aspekt. Spacery mają być przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem, dlatego też taka mufka do wózka dziecięcego, to najlepszy wybór, jakiego tylko można dokonać. 

Mufki do wózka dziecięcego - design, jakość, praktyczność

Jeśli chodzi o mufki do wózków dziecięcych, akcesoria te łączą w sobie trzy zasadnicze elementy:

 

  • design, dzięki któremu wózek prezentuje się jeszcze bardziej okazale i oryginalnie

  • jakość, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów

  • praktyczność, która przekłada się na komfort i przyjemność prowadzenia wózka

Wybierając daną mufkę, warto dobrać ją kolorystycznie do wózka lub postawić na uniwersalny kolor - biały lub czarny. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co nam się podoba i co nam odpowiada. Sam aspekt wizualny to jedno, ale kwestia ochrony to dłoni to druga ważna, jeśli nie najważniejsza rzecz. 

W sklepie Mama i Ja oferujemy m.in. mufkę marki Cottonmoose

 

 
Zakupy na raty
eraty