Akcesoria do wózków - gondole

Desc

Produkty 27

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie
 1. Jane, Gondola Micro
  799,00 zł

  Jane, Gondola Micro

 2. Jane, Transporter 2 - gondola do wózka
  1 249,00 zł

  Jane, Transporter 2 - gondola do wózka

 3. Maxi-Cosi, Oria - gondola do wózka
  699,00 zł

  Maxi-Cosi, Oria - gondola do wózka

 4. Mutsy, Evo gondola do wózka Nomad, Farmer, Bold
  628,00 zł

  Mutsy, Evo gondola do wózka Nomad, Farmer, Bold

 5. Mutsy, I2- gondola do wózka
  909,00 zł

  Mutsy, I2- gondola do wózka

 6. Mutsy, Nio - gondola Adventure, North, Explore, Inspire
  761,00 zł

  Mutsy, Nio - gondola Adventure, North, Explore, Inspire

 7. Quinny, Foldable - gondola do wózka Moodd, Senzz lub Buzz
  649,00 zł

  Quinny, Foldable - gondola do wózka Moodd, Senzz lub Buzz

 8. Valco Baby Gondola Snap 3, Snap 4
  Cena specjalna 550,00 zł Cena 590,00 zł

  Valco Baby Gondola Snap 3, Snap 4

Desc

Produkty 27

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie

Akcesoria do wózków – gondole

Wózek-gondola to obecnie jeden z najczęściej poszukiwanych przez młodych rodziców produkt. Skąd bierze się jego popularność? Prowadząc sieć sklepów Mama i Ja, doszliśmy do wniosku, iż korzystający z jego możliwości klienci cenią sobie wysoką funkcjonalność, korzystnie wpływającą na bezpieczeństwo oraz komfort ich dzieci. Ułożenie maluchów w gondoli nie stanowi bowiem żadnego problemu, podobnie jak zapewnienie im odpowiedniego komfortu termicznego. Uzyskanie jego jest jak najbardziej możliwe dzięki zastosowanym do produkcji opisywanych wózków materiałów, które są nie tylko wyjątkowo miłe w dotyku, odporne na zniszczenia i łatwe w czyszczeniu, ale również zapewniają właściwą cyrkulację powietrza.

Ułożony w gondoli noworodek lub nieco starszy maluch może czuć się zatem komfortowo i bezpiecznie. Przenoszenie gondoli nie stanowi bowiem żadnego problemu, podobnie jak jej zamontowanie wózku. Poradzą sobie z tym bez większego problemu wszyscy dbający o jak największą wygodę swoich pociech rodzice, nie musząc przy tym wykorzystywać specjalistycznych narzędzi.

Wózek-gondola zapewni dzieciom ciepło i pełen komfort

Warto pamiętać, że Mama i Ja proponuje swoim klientom wózki-gondole w różnych kolorach i kształtach. Każda osoba może więc znaleźć dokładnie taki model, jakiego poszukuje. Co więcej – jego nabycie nie wiąże się z koniecznością głębszego sięgnięcia do kieszeni, ponieważ oferowane przez nas akcesoria dla dzieci są przystępne cenowo. Na tym jednak wciąż nie kończy się lista zalet gondoli, które Państwu oferujemy. Pragniemy zaznaczyć, że zostały one zaprojektowane w taki sposób, by skutecznie chroniły dziecko nie tylko przed chłodem, ale również opadami.

Jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ posiadają specjalne daszki, utrudniające płatkom śniegu czy kroplom deszczu przedostanie się do wnętrza gondoli, pozwalając tym samym ubrankom ulokowanemu w niej maluchowi zachować pożądany stopień suchości. Ten zaś przekłada się na spokojny sen dziecka podczas spaceru, które może oddawać się relaksowi na wolnym powietrzu.


To Top