Parasolki do wózków dziecięcych

Filtruj

Produkty 2

Parasolki do dziecięcych wózków

Parasolki to gadżet, który już dawno zawojował świat mody i akcesoriów. Od jakiegoś już czasu popularne stały się również parasolki do wózków dla dzieci, które okazały się nie tylko praktyczne, ale też po prostu ładne. Wybierając się na spacer z pociechą w ciepły i słoneczny dzień, warto zaopatrzyć się właśnie w taki element, jakim jest parasolka. Wówczas osłoni ona dziecko i tym samym ochroni je przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Parasolki można w każdym momencie złożyć, kiedy słońce zajdzie i rozwinąć, gdy się ono pojawi, a wraz z nim potrzeba okrycia i zabezpieczenia twarzy i skóry dziecka. Są one zatem bardzo wygodne i nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu w żaden sposób nie przeszkadzają w przebiegu wędrówki mamy lub taty z pociechą.

Parasolki od Mutsy oraz Stokke

Parasolki do wózków dostępne są na rynku i oferowane przez różnego rodzaju producentów, którzy zajmują się sprzedażą wszelkiej maści akcesoriów dla najmłodszych. Można zakupić je oddzielnie, ale coraz częściej zdarza się tak, że zostają one dołączone do zestawu wraz z wózkiem. Parasolki mogą być różnej wielkości – mniejsze lub nieco większe – oraz posiadać różne kształty i kolory. Wszystko zależy od wyobraźni i potrzeb rodziców oraz dzieci.

Parasolki do wózków dziecięcych prezentowane chociażby przez popularną firmę Mutsy charakteryzują się kształtem, który przypomina kwadrat i można dostać je w przeróżnych barwach. Są one naprawdę eleganckie i pasują do każdego wózka.

Podobnie jest z parasolkami, które oferuje marka Stokke, z tym, że skłania się ona bardziej w kierunku kształtów ośmiokąta i wpisanych w okrąg. Jeżeli chodzi o kolorystykę, w której dostępne są parasolki, przeważnie przedsiębiorstwa, w tym również firmy Mutsy oraz Stokke, posiadają szeroki wachlarz, spośród którego można zdecydować się na barwy klasyczne, takie jak na przykład popiele, granaty, czy zielenie oraz te nieco bardziej wibrujące i soczyste.

Przyjemne spacery z parasolką

Spacery z parasolką przez nasłoneczniony park w upalny dzień pozwolą na odrobinę relaksu i zażycia świeżego powietrza, zarówno przez dzieci, jak i rodziców. Z całą pewnością zostaną one docenione przez wszystkich, zwłaszcza, że parasolki idealnie spełnią swoje funkcje, w tym tą podstawową, jaką jest ochrona przed promieniowaniem słonecznym.

Parasolki pokochał już cały świat, w tym także Polska, w której de facto spora część rodziców posługuje się nimi i korzysta na co dzień, wybierając się ze swoimi maluchami na popołudniowy spacer. Zakup parasolek do wózków dziecięcych to prawdziwy strzał w dziesiątkę oraz udana inwestycja, która przełoży się nie tylko na komfort, ale przede wszystkim na zdrowie oraz dobre samopoczucie naszych dzieci. A to jest przecież bezcenne.

Dlatego też warto zastanowić się, a następnie zainwestować w ten oto gadżet, dzięki któremu pociechy nie będą narażone chociażby na szkodliwy wpływ promieniowania słonecznego na wzrok, poparzenia skórne, czy wysypkę. Zadbajmy więc o bezpieczeństwo naszych maluszków gdziekolwiek się znajdujemy.

Zakupy na raty
eraty

Nasze marki