Blog

Ustaw kierunek rosnący
 1. Co do wózka na zimę?

  Zimowe spacery z maluszkiem mogą być świetną zabawą zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców. Jednak kiedy mówimy o najmłodszych dzieciaczkach, które jeszcze korzystają z wózeczka, sprawa może zrobić się nieco bardziej skomplikowana. Zwłaszcza jeżeli mamy na myśli niemowlaka. Długie przebywanie bez ruchu w jednej pozycji może doprowadzić do solidnego przemarznięcia, a przecież zimowy spacer ma być dla Was przyjemnością. Jak zapobiec wychłodzeniu pociechy w trakcie przechadzki? Kupując odpowiednie zimowe akcesoria do wózka dziecięcego.

  0
 2. Jakie krzesełko do karmienia wybrać?

  Kiedy Twój maluszek zaczyna przygodę z jedzeniem, musisz zadbać nie tylko o pyszne posiłki, ale także o odpowiednie warunki do jedzenia. Najważniejszym meblem jest krzesełko do karmienia, w którym dziecko siedzi w trakcie jedzenia. Nie może też oczywiście zabraknąć kolorowej zastawy stołowej, dziecięcych sztućców i oczywiście śliniaczków, ale to krzesełko do karmienia jest tu najbardziej istotnym elementem. Dzięki niemu dziecko będzie mogło wygodnie i bezpiecznie cieszyć się każdym nowym smakiem. Zatem, jakie wybrać krzesełko do karmienia?

  0
 3. Zabawki Chicco Bezpieczństwo Komfort Ekologia

  Zabawki dziecięce oferują mnogość funkcji, kolorów, rozmiarów i… materiałów, z których zostały wykonane. Kupując je dzieciom, a przy tym zwracając uwagę na to, z czego zostały wykonane, nie tylko sprawimy maluchom radość, ale również przyczynimy się do ochrony środowiska naturalnego.

  0
 4. Laktator jaki wybrać

  Laktatory to proste urządzenie, które służy kobietom do odciągania pokarmu z piersi. Przykłada się go bezpośredni do piersi  a wytworzone przez urządzenie delikatne podciśnienie zasysa mleko do specjalnego zbiorniczka często przypominającego dziecięcą  butelkę do karmienia. Ze względów praktycznych odciągnięty pokarm należy od razu podać dziecku, które ma kłopot ze ssaniem piersi lub zmrozić do późniejszego wykorzystania.
  0
 5. Jaki wózek dla dużego dziecka

  Dzieci rosną znacznie szybciej, niż nam się wydaje. Nie chodzi tutaj wyłącznie o samą wagę, ale także wzrost naszego maleństwa. Gdy rozważamy zakup wózka spacerowego dla dużego dziecka, czasami może się okazać, że większość modeli dostępnych na rynku jest za mała. A zatem, jaki wózek dla dużego dziecka wybrać, aby służył nam jak najdłużej? W niniejszym artykule omówimy cechy charakterystyczne i różnice wózków dla większych dzieci, a także doradzimy, który z nich najlepiej wybrać.
  0
 6. Jaki wózek dla wysokich rodziców

  Wybierając wózek dla naszego maleństwa, zazwyczaj zwracamy uwagę na takie jego cechy, jak waga, funkcjonalność i ogólny wygląd. Jednakże ważne jest nie tylko zadowolenie samego pasażera, ale również komfort rodziców – szczególnie kiedy cieszą się oni wysokim wzrostem. A jaki wózek dla wysokich rodziców powinniśmy wybrać? Już za chwilę o tym powiemy!

   

  0