Blog

Ustaw kierunek rosnący
 1. Noworodek w foteliku, czyli jak przewozić maluszka w aucie?

  Praktycznie każdy temat powiązany z hasłem noworodek w foteliku samochodowym musi się rozpocząć od przypomnienia aktualnych przepisów o ruchu drogowym oraz od uświadomienia sobie, że noworodek to nie pomniejszona kopia dorosłego człowieka. Różnice w budowie anatomicznej malca i dorosłego człowieka pociągają więc za sobą bardzo precyzyjne wymagania na rzecz noworodka.
  0
 2. Dlaczego właściwy wybór fotelika samochodowego dla dzieci jest bardzo ważny.

  W tym artykule omówimy ogólne zasady jak bezpiecznie przewozić dzieci w samochodzie. Poruszymy kwestie regulacji prawnych w odniesieniu do anatomii ciała dziecka.

  0
 3. Zabawki jakie wybrać ?

  Wybór zabawki dla dziecka często bywa nie lada wyzwaniem dla rodziców. Co wybrać? Czy to jest na pewno zabawka odpowiednia w tym wieku?

  0
 4. Jak wybrać wózek dziecięcy ?

  Pierwszą podstawową zasadą jest doprecyzowanie dla jakiego dziecka ma być to wózek. Generalnie jeżeli spojrzymy na typy wózków dziecięcych to są one zaadresowane dla dzieci od urodzenia do ok trzech lat.

  0
 5. ROAN Bass Next – nowy model marki już w sprzedaży

  Nowy model ROAN Bass Next łączy w sobie te cechy, które klienci marki doceniali w ostatnim czasie najbardziej i to, czym kierowali się dokonując wyboru.

  0