Blog

Ustaw kierunek rosnący
 1. Akcesoria dla dzieci

  W tym artykule podpowiemy co przydaje się w domu aby zapewnić sobie i dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Są to oczywiście wybrane produktu o które najczęściej pytają w naszych sklepach młodzi rodzice. Zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem, który podobnie jak artykuł o "wyprawce" będzie przewodnikiem po podstawowych akcesoriach i kosmetykach przeznaczonych do opieki nad małym dzieckiem.
  0
 2. Kody rabatowe

  Zapraszamy do sklepów stacjonarnych oraz do sklepu internetowego. W naszej polityce handlowej staramy się dawać gwarancję najniższej ceny. Praktycznie w większości przypadków dostosowujemy się do cen naszej konkurencji, zapewniając Państwu możliwie najbardziej atrakcyjna cenę. Nasi pracownicy są ekspertami w swojej dziedzinie, także oprócz dobrej ceny służymy poradą, aby zakupione u nas produkty były jak najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb. W tym artykule znajdziesz kody rabatowe i informacje o akcjach promocyjnych w sklepach Mama i Ja oraz informacje o Black Friday.
  0
 3. Testy ADAC 2023

  ADAC 2023 Testy zderzeniowe fotelików samochodowych dla dzieci. Właśnie jesteśmy po ukazaniu się jesiennej publikacji niezależnych testów dziecięcych fotelików samochodowych przeprowadzonych przez renomowaną niemiecką organizacje ADAC. Zarówno sprzedawcy, często eksperci od fotelików samochodowych, jak i rodzice decydujący się na zakup dziecięcych fotelików samochodowych oczekiwali na te testy z niecierpliwością. Dla każdej z tych grup ważne jest aby poznać wiarygodne opinie i badania jak w testach zderzeniowych zachowują się znane nam markowe foteliki samochodowe.
  0
 4. Rewelacyjne lampki innogio

  Budowanie poczucia bezpieczeństwa dziecka jest najważniejszym zadaniem dla rodzica podczas procesu wychowywania swojej pociechy. Jest podstawą do budowania prawidłowego rozwoju emocjonalnego i fizycznego małego człowieka. Dziecko, które przebywa w komfortowym otoczeniu, jest szczęśliwsze, bardziej otwarte na nowe doświadczenia, pewne siebie. Poczucie bezpieczeństwa, zbudowane przez rodziców daje dzieciom gwarancję, że zawsze mogą spodziewać się pomocy ze strony rodziców, przez co śmielej eksplorują świat.
  0
 5. Bezpieczna i komfortowa wyprawa rowerowa z przyczepką Thule - na co zwrócić szczególną uwagę.

  Doskonałym rozwiązaniem dla każdej Rodziny będącej w posiadaniu dzieci są przyczepki rowerowe od marki Thule. Rodzinne podróże, wycieczki i wyprawy w nieznane to coś, co pozwala nam wspólnie z rodziną cieszyć się sobą. To bardzo ważne, aby ten wspólny czas, był czasem aktywnym i pozwalał nam na odkrywanie tego, co jeszcze nieznane w bezpieczny i komfortowy sposób. Gdy jesteśmy w posiadaniu dzieci to zależy nam przede wszystkim na ich bezpieczeństwie podczas podróży. Niezależnie od tego, czy jedziecie samochodem na drugi kraniec Europy czy rowerem, aby zwiedzić pobliskie ścieżki i szosy — wspólna wycieczka z rodziną jest zawsze wielką przygodą. W niniejszym artykule skupimy się na wycieczkach rowerowych na które właśnie nadszedł sezon. Upewnimy się również, że będziecie pamiętać o wszystkim, co jest niezbędne na trasie, szczególnie jeśli w wycieczce uczestniczą dzieci.
  0