Blog

Ustaw kierunek rosnący
 1. Jaką przyczepkę rowerową wybrać

  Wielu u rodziców obawia się, że moment pojawienia się na świecie dziecka będzie wiązał się z koniecznością znacznego ograniczenia aktywności fizycznej. Jednak wcale tak być nie musi – nie musisz rezygnować z biegania ani nawet jazdy rowerem. Uprawianie sportu można z łatwością pogodzić z codziennymi spacerami z dzieckiem. Jedyne, o czym musisz pamiętać to wybór odpowiedniego wózka – w naszej ofercie znajdziesz wózki biegowe i przyczepki rowerowe. Sprawdź ofertę Mama i Ja w tym zakresie, nie rezygnuj z aktywności fizycznej.

  0
 2. Krzesełko do karmienia dziecka – od kiedy może w nim siedzieć?

  Wielu rodziców z niecierpliwością czeka na ten moment, kiedy wreszcie będą mogli spożywać posiłki w towarzystwie swojego dziecka przy stole. Zanim jednak maluch zacznie samodzielnie jeść, czeka nas etap wyboru krzesełka do karmienia. W sklepie Mama i Ja oferujemy duży wybór krzesełek do karmienia dla dzieci znanych marek takich jak to Stokke, Cybex, Kindrekraft, Bebe Comfort, Peg Perego i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Z pewnością uda Ci się znaleźć egzemplarz, który będzie pasował zarówno Tobie, jak i Twojemu maluchowi.

  0
 3. Co do wózka na zimę?

  Zimowe spacery z maluszkiem mogą być świetną zabawą zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców. Jednak kiedy mówimy o najmłodszych dzieciaczkach, które jeszcze korzystają z wózeczka, sprawa może zrobić się nieco bardziej skomplikowana. Zwłaszcza jeżeli mamy na myśli niemowlaka. Długie przebywanie bez ruchu w jednej pozycji może doprowadzić do solidnego przemarznięcia, a przecież zimowy spacer ma być dla Was przyjemnością. Jak zapobiec wychłodzeniu pociechy w trakcie przechadzki? Kupując odpowiednie zimowe akcesoria do wózka dziecięcego.

  0
 4. Jakie krzesełko do karmienia wybrać?

  Kiedy Twój maluszek zaczyna przygodę z jedzeniem, musisz zadbać nie tylko o pyszne posiłki, ale także o odpowiednie warunki do jedzenia. Najważniejszym meblem jest krzesełko do karmienia, w którym dziecko siedzi w trakcie jedzenia. Nie może też oczywiście zabraknąć kolorowej zastawy stołowej, dziecięcych sztućców i oczywiście śliniaczków, ale to krzesełko do karmienia jest tu najbardziej istotnym elementem. Dzięki niemu dziecko będzie mogło wygodnie i bezpiecznie cieszyć się każdym nowym smakiem. Zatem, jakie wybrać krzesełko do karmienia?

  0
 5. Zabawki Chicco Bezpieczństwo Komfort Ekologia

  Zabawki dziecięce oferują mnogość funkcji, kolorów, rozmiarów i… materiałów, z których zostały wykonane. Kupując je dzieciom, a przy tym zwracając uwagę na to, z czego zostały wykonane, nie tylko sprawimy maluchom radość, ale również przyczynimy się do ochrony środowiska naturalnego.

  0
 6. Laktator jaki wybrać

  Laktatory to proste urządzenie, które służy kobietom do odciągania pokarmu z piersi. Przykłada się go bezpośredni do piersi  a wytworzone przez urządzenie delikatne podciśnienie zasysa mleko do specjalnego zbiorniczka często przypominającego dziecięcą  butelkę do karmienia. Ze względów praktycznych odciągnięty pokarm należy od razu podać dziecku, które ma kłopot ze ssaniem piersi lub zmrozić do późniejszego wykorzystania.
  0