Blog

 1. Kody rabatowe

  Zapraszamy do sklepów stacjonarnych oraz do sklepu internetowego Mama i Ja. W naszej polityce handlowej staramy się dawać gwarancję najniższej ceny. Praktycznie w większości przypadków dostosowujemy się do cen naszej konkurencji, zapewniając Państwu możliwie najbardziej atrakcyjną cenę.

  Nasi pracownicy są ekspertami w swojej dziedzinie, także oprócz dobrej ceny służymy poradą, aby zakupione u nas produkty były jak najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb.

  W tym artykule znajdziesz kody rabatowe i informacje o akcjach promocyjnych w sklepach Mama i Ja oraz informacje o Black Friday.

  0
 2. Ranking wózków dziciecych na rok 2024

  Wózek dziecięcy to rodzaj pojazdu zaprojektowanego do transportu niemowląt i małych dzieci. Zazwyczaj składa się z siedziska lub nosidełka umieszczonego na ramie, często wyposażonej w kółka, aby ułatwić poruszanie się. Wózki dziecięce są przeznaczone do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, umożliwiając rodzicom i opiekunom wygodne przenoszenie dziecka podczas spacerów, zakupów i innych codziennych czynności. Istnieje wiele różnych rodzajów wózków dziecięcych, różniących się konstrukcją, funkcjami i przeznaczeniem, takich jak wózki spacerowe, wózki wielofunkcyjne, wózki dla bliźniaków, wózki terenowe itp.
  0
 3. Fotelik Samochodowy dla dziecka powyżej pierwszego roku życia

  Jak wybrać idealny Fotelik Samochodowy dla dziecka powyżej pierwszego roku życia ? W momencie, gdy nasze dziecko przekracza pierwszy rok swojego życia, staje się zdecydowanie bardziej ciekawe świata, staje się coraz bardziej ruchliwe. Jest to moment w którym często rodzice podejmują decyzję, że czas na zmianę pierwszego fotelika samochodowego. Opiekunowie decydują się na wymianę fotelika w tym wieku przede wszystkim z powodu potrzeby dostosowania właściwego komfortu podróży swojemu dziecku.
  0
 4. Chodziki, pchacze i rowerki - zabawki zachęcające do aktywności ruchowej.

  W tym artykule wspominamy jak zachęcić malucha do stawiania pierwszych kroków na chwiejnych nóżkach? I co zrobić, aby dziecko czuło się przy tym bezpiecznie? Poza pomocą i rolą rodziców w utrzymaniu równowagi, dostępne są rozwiązania w formie znanych od lat chodzików pchaczy i rowerków biegowych. Jest to często dodatkowa atrakcja dla dziecka, która zapewnia mu swobodę, radość i szansę na poruszanie się po domu bez ingerencji rodziców. Sklep Mama i Ja ukierunkowany jest zarówno na dzieci, jak i rodziców, dlatego w swojej ofercie proponuje produkty niezbędne dla rodziców i dziecka. Przeczytaj co o chodzikach sądzą fizjotrapeuci oraz co zrobić aby zabawa w chodziku i na rowerku była zdrowa bezpieczna.

  0
 5. Akcesoria dla dzieci

  W tym artykule podpowiemy co przydaje się w domu aby zapewnić sobie i dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Są to oczywiście wybrane produktu o które najczęściej pytają w naszych sklepach młodzi rodzice. Zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem, który podobnie jak artykuł o "wyprawce" będzie przewodnikiem po podstawowych akcesoriach i kosmetykach przeznaczonych do opieki nad małym dzieckiem.
  0