Blog

Ustaw kierunek rosnący
 1. Zabawki Chicco Bezpieczństwo Komfort Ekologia

  Zabawki dziecięce oferują mnogość funkcji, kolorów, rozmiarów i… materiałów, z których zostały wykonane. Kupując je dzieciom, a przy tym zwracając uwagę na to, z czego zostały wykonane, nie tylko sprawimy maluchom radość, ale również przyczynimy się do ochrony środowiska naturalnego.

  0
 2. Laktator jaki wybrać

  Laktatory to proste urządzenie, które służy kobietom do odciągania pokarmu z piersi. Przykłada się go bezpośredni do piersi  a wytworzone przez urządzenie delikatne podciśnienie zasysa mleko do specjalnego zbiorniczka często przypominającego dziecięcą  butelkę do karmienia. Ze względów praktycznych odciągnięty pokarm należy od razu podać dziecku, które ma kłopot ze ssaniem piersi lub zmrozić do późniejszego wykorzystania.
  0
 3. Jaki wózek dla dużego dziecka

  Dzieci rosną znacznie szybciej, niż nam się wydaje. Nie chodzi tutaj wyłącznie o samą wagę, ale także wzrost naszego maleństwa. Gdy rozważamy zakup wózka spacerowego dla dużego dziecka, czasami może się okazać, że większość modeli dostępnych na rynku jest za mała. A zatem, jaki wózek dla dużego dziecka wybrać, aby służył nam jak najdłużej? W niniejszym artykule omówimy cechy charakterystyczne i różnice wózków dla większych dzieci, a także doradzimy, który z nich najlepiej wybrać.
  0
 4. Jaki wózek dla wysokich rodziców

  Wybierając wózek dla naszego maleństwa, zazwyczaj zwracamy uwagę na takie jego cechy, jak waga, funkcjonalność i ogólny wygląd. Jednakże ważne jest nie tylko zadowolenie samego pasażera, ale również komfort rodziców – szczególnie kiedy cieszą się oni wysokim wzrostem. A jaki wózek dla wysokich rodziców powinniśmy wybrać? Już za chwilę o tym powiemy!

   

  0
 5. Wózki 2 w 1 spacerówka + gondola ranking sklepu mama i ja lato 2022

  Nowoczesne wózki wielofunkcyjne są lekkie, kompaktowe, wygodne w prowadzeniu, a jednocześnie zapewniają dziecku komfort podróży. Producenci dbają o udogodnienia, które ułatwiają rodzicom codzienne spacery oraz wycieczki w teren. Jaki wózek spełni Twoje wymagania? Przejrzyj nasz ranking i zdecyduj.

  0
 6. Wózki spacerowe ranking sklepu Mama i Ja lato 2022

  Sportowy, kompaktowy, zwrotny czy wytrzymały? Nie musisz wybierać. Nowoczesne spacerówki łączą wiele funkcji i udogodnień, takich jak łatwe składanie, płynna jazda, możliwość przekładania siedziska czy powiększenia budki. Wiele modeli złożysz jednym ruchem i przeniesiesz, jak torbę na ramieniu. Jeśli szukasz idealnego wózka dla swojego malucha, zapoznaj się z naszym rankingiem.

   

  0