Kołyski dla dzieci

Filtruj

Produkty 2

Kołyska dziecięca wzorem piękna i oryginalności

Jedną z ważniejszych rzeczy w wyprawce niemowlaka jest łóżeczko z funkcją kołyski. Z pewnością na jego wybór składa się wiele czynników - między innymi bezpieczeństwo, wygoda, komfort maluszka, funkcjonalność i oczywiście wygląd. Większość kobiet przy wyborze akcesoriów dla swojego dziecka w głównej mierze kieruje się wyglądem. Z reguły kołyska musi być bezpieczna, ale istotne jest też, by miała piękne wykończenie i oryginalny wygląd. Wybór zarówno łóżeczka, jak i kołyski jest niezwykle trudny. Z myślą o Was, sklep Mama i Ja do swojej oferty wprowadził ciekawe modele łóżeczek, kołysek, jak i wzorów baldachimów. Dostępne w sklepie produkty wykonane są z myślą o bezpieczeństwie dziecka, jak i jego komforcie. Już dziś zapoznaj się z naszym asortymentem, a w razie pytań skontaktuj się z nami - na pewno wybierzemy model łóżeczka, który spełni Twoje oczekiwania.

Zapewnij sobie bliskość z maluszkiem poprzez łóżeczko dostawne

Wybór kołyski dziecięcej jest ogromnym wyzwaniem dla każdej kobiety, gdyż naszym pragnieniem jest zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo. Warto zwrócić uwagę na atesty, jak i funkcjonalne zastosowania. Rewelacyjną stroną, która proponuje szeroki wybór łóżeczek i kołysek dziecięcych jest sklep Mama i Ja! Ciekawą propozycją jest łóżeczko dziecięce firmy Chico Next2me Magic. Jest to rodzaj łóżeczka dostawnego, które zapewni Ci bliskość i kontakt z dzieckiem przez całą noc. Łóżeczko posiada dodatkowo funkcję kołyski i można ją uruchomić poprzez przycisk na górnej części jego ramy.  Łóżeczko możesz stać w dowolnym dla Ciebie miejscu, gdyż jest na 4 kółkach i w bardzo delikatny sposób się przesuwa. Posiada homologację od 0 do 6 miesięcy. To model, który posiada najważniejsze właściwości zapewniające komfort zarówno rodzicom, jak i dziecku. Ponadto wykonany został z wysokiej jakości poliestru ze strony zewnętrznej - jego wnętrze także tworzy miła w dotyku bawełna z poliestrem, co chroni dziecko przed podrażnieniami. Zadbaj już dziś o komfortową i praktyczna kołyskę dla dziecka!

Oryginalne i stylowe baldachimy do łóżeczka

Poza ciekawymi propozycjami kołysek i łóżeczek dla dzieci, sklep mamaija.pl oferuje stylowe i piękne baldachimy. To rodzaj akcesoriów, który jest nieocenionym i wyjątkowym dodatkiem. Dla dziecka zdrowy sen to podstawa i każdy rodzic o tym dobrze wie! Wyspane i wypoczęte dziecko zapewnia komfort rodzicom, jak i przyjemne chwile w ciągu dnia. Dostępny w sklepie Mama i Ja baldachim z serii BabyBjorn pełnić może funkcję moskitiery. Wykonany jest z delikatnej siateczki, która chroni dziecko przed światłem, jak i przed owadami. To wyjątkowy model, który posiada atest Öko -Test Standard 100, klasa 1. Producent zapewnia rodzicom 3 letnią gwarancję. Baldachim do łóżeczka okryje całe łóżeczko i zapewni dziecku spokojny i przyjemny sen.


Zakupy na raty
eraty