Foteliki obrotowe samochodowe

Filtruj

Przedmiotów 1-30 z 59

Kiedy w domu pojawia się nowy członek rodziny, konieczne jest dostosowanie całego domu do tego, aby maluszek mógł zamieszać w przestrzeni dotąd zajmowanej przez starszych (zarówno rodziców, jak i, być może, starsze rodzeństwo). Konieczne jest więc zakupienie łóżeczka, wózka, wanienki oraz wszystkich tych mebli i produktów, których używamy na co dzień - tyle że w wersji przystosowanej dla malucha. Nie można także zapomnieć o tak ważnym elemencie wyposażenia, jakim jest fotelik do auta.

Foteliki obrotowe dla dzieci

W naszej ofercie znajdują się wygodne, bezpieczne i zwyczajnie ładne siedziska do samochodu, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Dzięki szerokiej gamie produktów, możliwe jest wybranie odpowiedniego modelu w odpowiadającej nam cenie! Rodziców z pewnością ucieszą udogodnienia i wkładki, które pozwalają maluchowi na bezpieczeństwo niezależnie od wieku. Wszyscy wiemy, że dzieci bardzo szybko rosną - nasze foteliki z wkładkami dla noworodka, niemowlęcia i odrobinę starszego malca pozwolą na dopasowanie wielkości, głębokości i zabezpieczeń w taki sposób, aby zapewnić maksymalną ochronę oraz wygodę.

Wariant obrotowy

Dlaczego taki model jest najlepszy? Rodzicom zależy na jak największym komforcie oraz bezpieczeństwie maluszka. Niestety, większość samochodów ma oparcia pod kątem prostym albo tylko odrobinę odchylone, co z pewnością nie zapewniłoby dziecku wygody podczas jazdy. Dlatego też MAMA I JA oferuje foteliki obrotowe, które zapewnią maluchowi komfort i ochronę, nawet podczas dalekich wypraw!

Wygoda dla rodzica

Obrotowe siedziska do auta to wyjątkowy produkt nie tylko dla dziecka, ale również dla rodzica! Zdecydowanie łatwiej jest posadzić naszego malucha w foteliku, jeśli możemy obrócić go w stronę drzwi i spokojnie zapiąć wszystkie pasy. Model, który może być usytuowany tyłem do kierunku jazdy, umożliwia posadzenie dziecka na miejscu pasażera, obok kierowcy. Obowiązują oczywiście pewne przepisy - należy robić to tylko w sytuacji koniecznej i zawsze wyłączyć poduszkę powietrzną. Warto jednak postawić na siedzisko, które w razie awaryjnej sytuacji pozwoli nam na przewiezienie malucha z przodu.

Zakupy na raty
eraty