Nawilżacze dla dzieci

Filtruj

Produkty 2

Nawilżacze

Nawilżacze powietrza to w dzisiejszych czasach bardzo popularny gadżet, który dba o jakość powietrza, którym oddychamy. Stosowane są w momencie, kiedy powietrze jest zbyt suche, a my wyraźnie to odczuwamy. Przeważnie stosowane są w okresie zimowym, kiedy domy i mieszkania są ogrzewane i istnieje potrzeba większej wilgotności wnętrza.

Nawilżacze powietrza współcześnie wyglądają niczym designerskie pudełko, do którego nalewa się wody, podłącza zasilanie – przeważnie umieszcza się wtyczkę w kontakcie – i po włączeniu z wnętrza zaczyna wydobywać się para wodna, wypełniająca pomieszczenie. Dzięki zamieszczonej regulacji poziomu wydobycia pary, każdy może indywidualnie dopasować go do potrzeb swoich i swojej rodziny. Nawilżacze powietrza bardzo dobrze wpływają na drogi oddechowe, szczególnie u małych dzieci, które potrzebują nawilżenia śluzówki nosa, aby mogły lepiej i wydajniej oddychać.

Nawilżacze dla dzieci - jaka jest ich rola?

Nawilżacze dla dzieci dostępne są na rynku i oferowane przez wiele firm, które posiadają w swojej ofercie między innymi produkty i akcesoria przeznaczone dla najmłodszych.

Jaką rolę pełnią nawilżacze?

  • wzbogacają powietrze o parę wodną, ale również oczyszczają je, a jeżeli posiadają dodatkową funkcję – także jonizują

  • urządzenia z jonizatorem oczyszczają organizm, dzięki czemu czujemy się dużo lepiej


Biorąc pod uwagę cieszący się ostatnio złą sławą smog, który panuje zwłaszcza w dużych miastach, oczyszczanie własnej domowej przestrzeni jest tym bardziej pożądane.

Nawilżacze powietrza dla dzieci, które można zakupić na rynku charakteryzują się różnorodnymi parametrami i trzeba się dobrze zastanowić, na który chcemy się zdecydować.

Wybór nie należy do najłatwiejszych, szczególnie, gdy nie mamy pojęcia czym powinniśmy się kierować.

Najważniejsze czynniki, na które należy zwrócić uwagę to:

  • wydajność

  • moc

  • pojemność zbiornika wodnego

  • hałas

  • filtry

Jeżeli chodzi o wydajność oraz moc, każdy może dopasować je do warunków mieszkaniowych. Pojemność zbiornika na wodę określa czas, w którym wykorzystana zostanie woda i tym samym wypuszczona cała para wodna. Hałas natomiast jest ważny, szczególnie przy małych dzieciach – im bardziej ciche urządzenie tym lepiej.

Bezpieczny nawilżacz dla dziecka

Nawilżacz przeznaczony dla dziecka powinien być przede wszystkim bezpieczny i stwarzać optymalne warunki panujące w pomieszczeniu, w którym ono przebywa. Dodatkowo można wzbogacić te urządzenia w olejki eteryczne, które wraz z wydobywającą się parą wodną wypełnią pomieszczenie pięknym zapachem.

Każdy rodzic pragnie dla swoich pociech jak najlepiej, dlatego też każdemu z nich zależy, aby dziecięca przestrzeń była jak najbardziej przystosowana i przyjazna dla ich dzieci. Nawilżacze powietrza dla dzieci to z całą pewnością wynalazek służący poprawie jakości wdychanego powietrza, a tym samym poprawie oddychania i funkcjonowania organizmu najmłodszych. Inhalacje przy ich użyciu przełożą się na zdrowie zarówno maluchów, jak i osób dorosłych.

W sklepie Mama i Ja proponujemy m.in. nawilżacze marek Topcom oraz Savea, z dużym zbiornikiem na wodę oraz nowoczesnym wyświetlaczem LED.

Zakupy na raty
eraty