Termometry

Desc

Produkty 5

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie
Desc

Produkty 5

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie

Termometry dziecięce

Termometr to urządzenie, bez którego chyba nikt nie wyobraża sobie życia. Jest on niezbędny w momencie, kiedy przyjdzie nam zmagać się z chorobą, podczas której temperatura znacznie się podnosi. Stan ten nazywamy po prostu wystąpieniem gorączki. Produkt ten powinien więc znaleźć się w podstawowym wyposażeniu każdej, domowej apteczki.

Korzystają z niego wszyscy domownicy – zarówno dorośli, jak i dzieci. Szczególnie tym drugim przyda się pomiar temperatury przy oczywistym wsparciu dorosłych, gdyż maluchy, zwłaszcza te nowo narodzone nie uczynią tego samodzielnie.

Termometr ukazuje ciepłotę ciała w danym momencie. Prawidłowo, nasza temperatura powinna wynosić 36,6 stopni Celsjusza. Zdarza się jednak, że wynik jest podwyższony, co wskazuje na wystąpienie gorączki. Wówczas należy skonsultować się z lekarzem – pediatrą i poradzić się, co należy zrobić w sytuacji, gdy nasze dziecko zmaga się z podwyższoną temperaturą i stanem podgorączkowym.

Termometry dla niemowląt

Termometry przeznaczone dla niemowląt można używać – w zależności od rodzaju – na różne sposoby. Istnieją takie, przeznaczone tylko i wyłącznie do pomiaru temperatury ciała, ale dostępne są także termometry uniwersalne, które oprócz ciepłoty ludzkiego ciała mierzą również tempe