Wózki trójkołowe dla dzieci

Filtruj

Produkty 11

Wózki trójkołowe - spacer staje się jeszcze przyjemniejszy!

Wózki dziecięce większości osób zapewne kojarzą się z pojazdami wyposażonymi w cztery koła. Od pewnego czasu zauważamy jednak, że coraz więcej klientów odwiedza sklepy stacjonarne Mama i Ja w celu pozyskania informacji na temat wózków trójkołowych. Najistotniejszą cechą tego typu artykułów, sprawiającą, iż kolejni rodzice decydują się na ich zakup, jest łatwość w operowaniu nimi. Niezależnie od tego, na jakiej powierzchni prowadzimy tego typu wózki, współpracują one wręcz idealnie z rodzicami, dzięki czemu sam spacer nie męczy nas, lecz pozwala zażyć dużej dawki świeżego powietrza – potrzebnego zarówno dziecku, jak i jego opiekunom.

 

Polecamy więc wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z ofertą przez nas przygotowaną, w której znajdują się różnego rodzaju pojazdy powstałe z myślą o maluchach, lecz przyjazne w użytkowaniu także dla dorosłych. Mamy zarówno wygodne wózki czterokołowe, jak i nowoczesne wózki trójkołowe. Jakie zalety ma wózek trzykołowy? Na to pytanie odpowiemy poniżej.

 

Koła wózka trójkołowego wykonane z doskonałej jakości gumy

Opisywane wózki trzykołowe wyposażone są w dwa koła z tyłu i jedno z przodu. Największe znaczenie ma właśnie przednie koło. Gwarantuje ono łatwe manewrowanie, pozwala skutecznie pokonywać zakręty, nierówności czy krawężniki oraz wiele innych przeszkód, napotykanych podczas spacerowania z dzieckiem. Dużym atutem wszystkich trzech kół jest natomiast ich wyjątkowa twardość i szczelność. Dzięki tym zaletom gwarantują one bezproblemowe prowadzenie wózka, do czego zazwyczaj wystarczy jedna ręka. Zwinne i lekkie koła powodują, iż niekiedy niezbędne podniesienie wózka nie jest kłopotliwe i poradzą sobie z dokonaniem tego zarówno panowie, jak i z reguły słabsze od nich kobiety.

 

Trójkołowe wózki dla dzieci charakteryzują się także dużą odpornością kół na przebicia. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie zastosowanie w procesie formowania kół najlepszej jakości gumy. To ona przyczynia się w głównej mierze do tego, że przejechanie po ostrym przedmiocie nie powoduje pęknięcia opony, a jej idealny stan może zostać zachowany nawet po wielu latach od dokonania zakupu spacerówki. Warto również zwrócić uwagę na łatwość w ich czyszczeniu, przebiegającą sprawnie i bez konieczności użycia specjalnych środków.

 

Dlaczego warto wybrać wózek trójkołowy dla dziecka?

Wózek dziecięcy trójkołowy to rozwiązanie zdecydowanie lżejsze i wygodniejsze w prowadzeniu niż jego odpowiednik mający cztery koła. Ilość kół wpływa na jego zwrotność, dlatego bardzo często jest on wykorzystywany jako wózek biegowy. To idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców, którzy chcą spędzać na świeżym powietrzu jak najwięcej czasu. Dzięki temu, że jest on wyposażony w duże koła, można poruszać się z nim wygodnie także po trudnym terenie. W tej kategorii wózka najczęściej wybierane są modele z obrotowym kołem przednim, lecz jeżeli marzysz o biegani sportowy polecamy wózki dziecięce gdzie zablokowane jest jednak koło przednie. Wśród spacerówek do biegania na szczególną uwagę zasługują wózki firm: Thule, Cybex czy Baby Jogger, które w naszym sklepie gorąco polecamy do jazdy sportowej.

 

Większość modeli wózków trójkołowych nadaje do biegania po dowolnej nawierzchni, poradzą sobie właściwie na każdym terenie. Rodzice prowadzący aktywny tryb życia mogą więc swobodnie biegać z wózkiem po parkowych alejkach, a nawet jeździć z nim na rolkach. Odpowiednio głębokie siedzisko, sprawia, że dziecko jest bezpieczne, ma zapewniony maksymalny komfort w czasie jazdy, a dodatkowo szybko poruszający się wózek trójkołowy dostarcza mu mnóstwo atrakcyjnych widoków.

 

Wózek trójkołowy nie tylko do biegania

Niektórym naszym klientom wydaje się, że wózki trójkołowe przeznaczone są głównie dla osób ceniących intensywną aktywność fizyczną. Tak naprawdę, wózek trzykołowy to nie jest pojazd wyłącznie do zadań specjalnych, jest on równie funkcjonalny, jak wózek czterokołowy, jest jednak od niego lżejszy i łatwiej nim operować. Przednie koła zostały zastąpione w nim pojedynczym kółkiem, które odpowiada za skrętność całego pojazdu. Spacerówka trójkołowa jest wyposażona w wygodne siedzisko spacerowe i pasy bezpieczeństwa, gwarantujące, że mały pasażer pozostanie na miejscu nawet podczas aktywnego biegu.

 

Poszczególne modele mogą się między sobą różnić szczegółami takimi jak na przykład wielkość kół. Czasami przednie skrętne koło jest mniejsze od dwóch pozostałych. W zależności od terenu, po którym wózek trójkołowy będzie się poruszał, można zdecydować się na pompowane koła lub koła lane, ta druga wersja nie tylko nie wymaga pompowania, ale także jest właściwie niezniszczalna. Lekkie i skrętne wózki typu Baby jogger sprawiają się nie tylko podczas treningów, nadają się doskonale także do codziennych spacerów po mieście.

 

Wózki trójkołowe w ofercie Mama i Ja

Jeżeli chcą Państwo kupić wózek, który sprawdzi się w rozmaitych warunkach, to warto rozważyć opcję, jaką są wózki dziecięce trójkołowe. To nowoczesny typ spacerówek, który dba nie tylko o wygodę malucha, ale także o komfort rodzica. To prawdziwa gratka dla aktywnych rodziców, którzy nawet na spacerze z dzieckiem nie muszą rezygnować z intensywnej aktywności fizycznej. Lekki wózek trójkołowy można z łatwością schować do bagażnika i wybrać się na łono natury.

 

Wygodne siedzisko spacerowe i duża budka zapewnią dziecku komfort w czasie gdy rodzic może rozwijać swoją aktywność fizyczną. Skrętne koła, ręczny hamulec i możliwość prowadzenia wózka jedną ręką sprawią, że zarówno zwykły spacer, jak i intensywny trening będą przyjemnością tak dla rodziców, jak też i dla dzieci. Po fajny wózek spacerowy trójkołowy zapraszamy do sklepów Mama i Ja w Gdańsku, Gdyni, Łodzi i Toruniu gdzie w oferowanej spacerówce zadbamy o twoją wygodę i bezpieczeństwo twojego dziecka. Jeżeli nie wiesz dlaczego w wózki trójkołowe do sportowego biegania muszą mieć zablokowane przednie koło zapraszamy Cię do naszych sklepów. Pracownicy z przyjemnością objaśnią Ci wszelkie niezbędne szczegóły dotyczące wybranej spacerówki.

Zakupy na raty
eraty