Nianie elektroniczne

Filtruj

Przedmiotów 1-30 z 37

Sprawdzi się w każdym domu, w którym przebywa maluch, zapewni spokój rodzicom, a także pomoże w zasypianiu – elektroniczna niania ma wiele zalet. Dzięki jej funkcjom, młodzi opiekunowie mogą spokojnie opuścić pokój, w którym śpi ich dziecko, i nadal monitorować jego zachowanie, zarówno jeśli chodzi o oddech, jak i dźwięki, które wydaje. Możliwe jest również zakupienie urządzenia, które będzie pokazywało nam obraz malucha z kamerki.

Niania dla rodziców

Mimo ogromnej radości z przyjścia dziecka na świat i miłości do niego, świeżo upieczeni rodzice muszą mierzyć się z tym, że maluszek będzie pochłaniał prawie cały ich czas. Aby nadal móc wykonywać swoje obowiązki, trzeba będzie czasem opuścić pokój, w którym śpi nasz mały synek lub córka i iść przygotować obiad, posprzątać w łazience, czy też po prostu się zdrzemnąć. Nie można tego jednak zrobić w sytuacji, w której z tyłu głowy cały czas mamy obawę o stan dziecka, o to czy się nie obudziło i czy wszystko z nim dobrze. I tu z pomocą przychodzą nasze urządzenia - niania lub monitor oddechu.

Monitor oddechu dla malucha

Przyda się w każdym domu, a szczególnie w takim, w którym przebywa dziecko mające problemy zdrowotne. Dzięki temu urządzeniu rodzice zostaną ostrzeżeni w chwili, kiedy maluch zacznie oddychać szybciej a także, kiedy oddech ustanie. Urządzenie to może pozwolić na dostatecznie szybką reakcję w sytuacji zagrożenia. Warto więc posiadać w swoim domu nie tylko nianię, ale również monitor oddechu, który zapewni rodzicom szybką informację na temat stanu dziecka.

Dodatkowe funkcje niani

Dzięki naszym urządzeniom możliwe jest nie tylko monitorowanie stanu dziecka i sprawdzenie, czy wszystko z nim w porządku. Niektóre z naszych modeli pozwalają na wyświetlenie kolorowych projekcji na ścianie lub suficie koło odpoczywającego maluszka, inne pozwolą na zdalne włączenie kołysanek, które pomogą wrócić do snu budzącemu się powoli dziecku. Możliwe jest także skorzystanie z funkcji TalkBack, która umożliwia mówienie do dziecka z drugiego pokoju - możemy je uspokoić albo nawet mu zaśpiewać. Jest to więc idealne rozwiązanie w momencie, w którym nie możemy podejść do maluszka!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami ułatwiającymi opiekę nad dziećmi!

Zakupy na raty
eraty