Sklep Mama i Ja - Łódź

Lokalizacja:
Łódź 92-318, ul. Piłsudskiego 135
GPS:
51 45 41 N, 19 30 17 E
Wielkość sklepu:
1 800m2
  • Godziny otwarcia
  • Pn - Pt
    10:00 - 19:00
  • Sb
    10:00 - 19:00
  • Nd  (handlowe)
    10:00 - 16:00

Sklep dla dzieci – Łódź


Sieć sklepów Mama i Ja wciąż poszerza własną działalność, o czym może świadczyć fakt, że od pewnego czasu korzystamy z nowej strony internetowej, na której znajdą Państwo wszystkie dystrybuowane przez nas produkty, wykonane z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Dla zwolenników tradycyjnego dokonywania zakupów mamy jednak również dobrą wiadomość – prowadzimy kilka sklepów stacjonarnych, znajdujących się w Gdańsku, Łodzi, Toruniu oraz Gdyni. Ich drzwi są zawsze szeroko otwarte i czekają na klientów, którym zależy na nabyciu wysokojakościowych artykułów od najlepszych producentów, dostarczającym nam wózki dziecięce, ubranka, butelki, zabawki oraz wiele innych – potrzebnych każdemu maluchowi – przedmiotów. Zachęcając do zapoznania się z nimi, pragniemy zaznaczyć, że każdy z nich został wielokrotnie przetestowany, co sprawia, iż oferowane przez Mama i Ja gadżety są całkowicie bezpieczne w użyciu. Z tego względu nasz sklep dla dzieci w Łodzi (przy ul. Piłsudskiego 135H), który prowadzimy już od pewnego czasu, czeka na wszystkich od poniedziałku do soboty w godzinach 10-19, a także w niedzielę między godziną 10 a 16



Mieszkają Państwo w Łodzi i poszukują sklepu dla dzieci? Zapraszamy do nas!


W ofercie Mama i Ja znaleźć można całą masę różnych akcesoriów, ułatwiających sprawowanie opieki nad najmłodszymi, zapewniające im pożądany poziom bezpieczeństwa, a także prawidłowy rozwój. O zaletach naszych produktów przekonały się już tysiące rodziców, którzy wracają do nas regularnie w poszukiwaniu odpowiednich artykułów dla swoich pociech, ceniąc sobie różnorodność przygotowanej z myślą o nich oferty oraz możliwość skorzystania z pomocy doświadczonych sprzedawców. Zawsze służą oni swoim doświadczeniem i bogatą wiedzą, pozwalającymi odpowiedzieć na każde – nawet najtrudniejsze – pytanie.

Nasz sklep w Łodzi powinien więc odwiedzić przynajmniej raz każdy z Państwa, aby osobiście przekonać się o tym, że profesjonalnie podchodzimy do swojej pracy i dbamy o to, by osoby korzystające z naszych usług były z nich w pełni zadowolone.

 

 

 

 

Zdjęcia naszego sklepu w Łodzi