Wózki dziecięce Premium

Filtruj

Przedmiotów 1-30 z 110

 

Wózki dziecięce Premium

Wybór odpowiedniego wózka dziecięcego nie jest zadaniem łatwym, szczególnieszczególnie że nam rodzicom zależy na najlepszym sprzęcie, a wybór jest tak duży, iż nie sposób tak szybko i tak łatwo wybrać ten jeden, wymarzony model. 

W ofercie naszych produktów mamy dla Państwa wózki dziecięce Premium, które jesteśmy przekonani, okażą się doskonałym wyborem dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających rodziców. Łączą one w sobie doskonały wygląd, najwyższą jakość, pełen komfort ich prowadzenia i oczywiście zadowolenie z użytkowania na długi czas. Oferujemy wózki dziecięce głębokie, jak również i spacerowe. Istnieje również możliwość dobrania do danego modelu drugiej części wózka, tak, aby jeden stelaż służył jako podstawa i do wózka dla niemowlaka i do wózka dla starszego już dziecka w postaci spacerówki. Dodatkowo pełna paleta kolorów daje możliwość zakupu takiego modelu, który rodzicom całkowicie odpowiada. Jesteśmy przekonani, że z naszym sklepem, każdy z rodziców będzie mógł znaleźć idealny wózek dziecięcy Premium dla siebie i dla swojego dziecka.

Wózki dziecięce Premium  - doskonała jakość i piękny wygląd

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest zakup wózka. To jedna z najdroższych inwestycji, ale jednocześnie i taka, którą użytkujemy przez długi czas. Oferując Państwu nasze wózki dziecięce Premium pragniemy, aby spacery były dla rodziców i dziecka przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem.

Wśród wózków głęboko - spacerowych dobrymi propozycjami będą m.in.:

Ten norweski wózek samym wyglądem zachwyca i sprawia, iż nie sposób przejść obok niego obojętnie. Do wyboru rodziców pełna gama kolorów modelu Xplory X. Każdy element w tym modelu został dopracowany do perfekcji. Obrotowe kółka ułatwiające prowadzenie i manewrowanie, wygodna w trzymaniu rączka, łatwość składania i rozkładania sprzętu, lekka konstrukcja gwarantująca przyjemne jego prowadzenie. Wózek nadaje się dla dzieci do 15 kilogramów.

Bardzo dobra propozycja, która sprawdzi się od urodzenia, aż do 22 kilogramów wagi dziecka, a więc do około czwartego roku życia. Ciekawy wygląd dostępny w wielu wariantach kolorów, amortyzowane koła, odwracane siedzisko, łatwe składanie i rozkładanie. Teleskopowa rączka z czterostopniową regulacją umożliwia dopasowanie jej do każdego rodzica. Duża budka, pojemny kosz i regulowany podnóżek, a także oparcie.

Dlaczego warto postawić na wózki dziecięce Premium?

Bo są to wózki spacerowe wykonane z najlepszych materiałów, wyprodukowane przez znane i cenione na rynku marki, tworzone z myślą o rodzicach, którym zależy na dobrym jakościowo produkcie, takim, który idealnie będzie się prezentował i z przyjemnością prowadził. Wózki Premium to nie tylko design, ale również trwałość, a często multizadaniowość, która z pewnością wszystkim rodzicom, jak i dzieciom, umili każdy dzień.

 

 
Zakupy na raty
eraty