Sklep Mama i Ja - Gdańsk

Lokalizacja:
Gdańsk 80-309, ul. Grunwaldzka 355
GPS:
54 23 52 N, 18 34 38 E
Wielkość sklepu:
2 400m2
  • Godziny otwarcia
  • Pn - Pt
    10:00 - 20:00
  • Sb
    10:00 - 19:00
  • Nd  (handlowe)
    10:00 - 15:00

Sklep dla dzieci – Gdańsk


Sieć sklepów Mama i Ja jest doskonale znana większości rodziców. Wiedzą oni bowiem doskonale, że już od wielu lat oferujemy im wyjątkowo bogaty wybór różnego rodzaju artykułów, ułatwiających sprawowanie opieki zarówno nad noworodkami, jak i nieco starszymi maluchami. Wśród proponowanych przez nasz sklep dla dzieci artykułów, znajdują się np. wózki dziecięce, smoczki, butelki, ubranka oraz wiele innych. Wszystkie je łączy jednak fakt, iż pochodzą od zaufanych producentów i charakteryzują się bardzo wysoką jakością. To w głównej mierze sprawia, że zaufały nam już tysiące Polaków, poszukujący dla swoich pociech gadżetów w przystępnej cenie i gwarantujących wieloletnią przydatność do użycia.Dlaczego warto odwiedzić nasz sklep dla dzieci Mama i Ja?


Wspomniany sklep w Gdańsku Mama i Ja jest jednym z kilku stacjonarnych (warto przy tym zauważyć, że prowadzimy również sprzedaż internetową), które do tej pory stworzyliśmy. Polecając przekroczenie jego progów, pragniemy zauważyć, że jesteśmy jednym z największych i zarazem najbardziej doświadczonych dystrybutorów artykułów dla najmłodszych, co sprawia, że wiemy, jak spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców, dbających o to, by ich pociechy korzystały z wyłącznie godnych polecenia produktów. Jeśli Państwo również należą do tego grona, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu przy ul. Grunwaldzkiej 355, czekając na klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20, a także w soboty między godziną 10 a 19.

 

Zawsze chętnie służymy pomocą, przyczyniając się do pozyskania dokładnie takiego przedmiotu, jaki jest klientowi w danej chwili potrzebny, dbając jednocześnie o to, by jego zakup nie wiązał się z koniecznością głębszego sięgnięcia do kieszeni. Jeśli więc są Państwo mieszkańcami Gdańska lub innych miast znajdujących się niedaleko niego, polecamy odwiedzenia nas w celu dokonania zakupu artykułu, który pozwoli prawidłowo rozwijać się każdemu dziecku.

 

 

 

Zdjęcia naszego sklepu w Gdańsku