Podgrzewacze do butelek

Desc

Produkty 7

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie
 1. Abakus Baby, Podgrzewacz i sterylizator do butelek
  Cena specjalna 72,99 zł Cena 89,00 zł

  Abakus Baby, Podgrzewacz i sterylizator do butelek

  Ocena:
 2. Avent, Podgrzewacz do butelek - SCF358/00
  Cena specjalna 209,00 zł Cena 269,00 zł

  Avent, Podgrzewacz do butelek - SCF358/00

  Ocena:
 3. Lovi, Podgrzewacz do butelek - 77/051
  Już od 229,00 zł

  Lovi, Podgrzewacz do butelek - 77/051

  Ocena:
 4. Tommee Tippee, Podgrzewacz do butelek
  Już od 105,89 zł

  Tommee Tippee, Podgrzewacz do butelek

  Ocena:
 5. Chicco, Cyfrowy podgrzewacz do butelek Digital - 07390
  Cena specjalna 139,00 zł Cena 169,00 zł

  Chicco, Cyfrowy podgrzewacz do butelek Digital - 07390

  Ocena:
 6. Chicco, Podgrzewacz do butelek Home - 07388
  Cena specjalna 83,48 zł Cena 99,00 zł

  Chicco, Podgrzewacz do butelek Home - 07388

  Ocena:
Desc

Produkty 7

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie

Podgrzewacze do butelek

Podgrzewacze do pokarmu dziecięcego to od jakiegoś czasu bardzo modne, ale przede wszystkim praktyczne urządzenie, które zdecydowanie ułatwia życie oraz codzienne funkcjonowanie wszystkich mam. Wystarczy nalać wody do podgrzewacza, podłączyć wtyczkę urządzenia do gniazdka, ustawić odpowiedni poziom temperatury grzania i wstawić do środka butelkę lub słoiczek. Po chwili mleko lub posiłek jest podgrzany i można bez obaw podać go dziecku.

Podgrzewacze to bardzo wygodny wynalazek, który oszczędza nasz czas oraz pracę. Za ich pośrednictwem przy niewielkim wysiłku z naszej strony – ze strony i tak już wszechstronnych i wielofunkcyjnych mam – można w szybki i łatwy sposób przygotować ciepły posiłek dla naszych maluchów. Najmłodsze łasuszki z całą pewnością będą zachwycone i docenią wkład oraz serce włożone we wszystko to, co robione jest dla nich, w tym przygotowywanie posiłków.

Podgrzewacze marki Chicco oraz Avent

Podgrzewacze do butelek bardzo często występują w formie stacjonarnej i posiadają wtyczkę, którą należy umieścić w kontakcie. Jednakże jeżeli któraś z mam ma potrzebę i ochotę zabrania ich ze sobą, wystarczy wyjąć wtyczkę z gniazdka, zawinąć, wylać wodę z podgrzewacza i zapakować go wraz z butelką oraz innymi istotnymi akcesoriami do torby naszego dziecka. W ten sposób w każdej chwili możemy podać dziecku butelkę.

Na rynku istnieje wiele różnorodnych firm, które posiadają w swojej ofercie handlowej wszelkiej maści urządzenia dla najmłodszych, w tym także podgrzewacze do butelek. Jedną z nich jest marka Chicco, która również prezentuje podgrzewacze. Przyszli rodzice znajdą w naszym sklepie również produkty z logo Avent oraz Topcom.

Właściwie poza designem trudno jest wychwycić różnice pomiędzy poszczególnymi urządzeniami do podgrzewania butelek. Istotne jest bowiem, że każde z nich we właściwy sposób spełnia swoją podstawową funkcję, a więc podgrzewania pokarmu dla dziecka.

Podgrzewanie pokarmu

Podgrzewanie pokarmu jest istotne, ponieważ każda z mam chce, aby jej dziecku został podany pełnowartościowy i ciepły posiłek, przystosowany do potrzeb malucha. Dzięki wynalazkowi, jakim jest podgrzewacz do pokarmu jest to możliwe i to w bezpieczny, szybki i prosty sposób. Podgrzewacze do butelek to chyba jedno z ważniejszych urządzeń ułatwiających życie współczesnym kobietom, a konkretnie właśnie matkom. Dzięki nim w każdej chwili, właściwie w każdym miejscu i o każdej porze można przygotować dla swojego dziecka posiłek i podgrzać go. Nie musimy się zatem martwić o to, czy nasi najmłodsi będą mieli okazję spożyć ciepłe mleko lub posiłek na wyjeździe, czy też nie.

Niniejsze produkty ułatwiają proces przygotowywania pokarmu dla dzieci i za to zasługują na medal, ponieważ uznanie zdobyły już dawno. Wszystko, co ułatwia nam nasze zabiegane na co dzień życie, w tym akcesoria dla dzieci, takie jak podgrzewacze do pokarmu, powinno więc znaleźć się w każdym domu świeżo upieczonych rodziców.

To Top