Podgrzewacze do butelek

Filtruj

Produkty 12

Podgrzewacze do butelek

 

Podgrzewacze do pokarmu dziecięcego to od jakiegoś czasu bardzo modne, ale przede wszystkim praktyczne urządzenie, które zdecydowanie ułatwia życie oraz codzienne funkcjonowanie wszystkich mam. Przez wiele lat dominował w Polsce podgrzewacz do butelek marki Canpol babies. Wystarczyło nalać wody do takiego podgrzewacza, podłączyć wtyczkę urządzenia do gniazdka, ustawić odpowiedni poziom temperatury grzania i wstawić do środka butelkę lub słoiczek. Po chwili mleko lub posiłek jest podgrzany i można bez obaw podać go dziecku.

 

Podgrzewacz do butelek to bardzo wygodny wynalazek, który oszczędza nasz czas oraz pracę. Za ich pośrednictwem przy niewielkim wysiłku z naszej strony – ze strony i tak już wszechstronnych i wielofunkcyjnych mam – można w szybki i łatwy sposób przygotować ciepły posiłek dla naszych maluchów. Najmłodsze łasuszki z całą pewnością będą zachwycone i docenią wkład oraz serce włożone we wszystko to, co robione jest dla nich, w tym przygotowywanie posiłków.

 

Podgrzewacze marki Chicco oraz Avent

 

Podgrzewacze do butelek bardzo często występują w formie stacjonarnej i posiadają wtyczkę, którą należy umieścić w kontakcie. Jednakże jeżeli któraś z mam ma potrzebę i ochotę zabrania ich ze sobą, wystarczy wyjąć wtyczkę z gniazdka, zawinąć, wylać wodę z podgrzewacza i zapakować go wraz z butelką oraz innymi istotnymi akcesoriami do torby naszego dziecka. W ten sposób w każdej chwili możemy podać dziecku butelkę.

 

Na rynku istnieje wiele różnorodnych firm, które posiadają w swojej ofercie handlowej wszelkiej maści urządzenia dla najmłodszych, w tym także podgrzewacze do butelek. Jedną z nich jest marka Chicco, która również prezentuje podgrzewacze. Przyszli rodzice znajdą w naszym sklepie również produkty z logo: Philips Avent, Tommee Tippee, Baby Ono, Canpol czy Topcom. 

 

Właściwie poza designem i dedykowaną funkcjonalnością trudno jest wychwycić różnice pomiędzy poszczególnymi urządzeniami do podgrzewania butelek. Również intuicyjne przygotowanie pokarmu jest w tych podgrzewaczach na podobnym poziomie. Istotne jest bowiem, że każde z nich we właściwy sposób spełnia swoją podstawową funkcję, a więc podgrzewania pokarmu dla dziecka w domu lub samochodzie.

 

Podgrzewanie pokarmu

 

Podgrzewanie pokarmu jest istotne, ponieważ każda z mam chce, aby jej dziecku został podany pełnowartościowy i ciepły posiłek, przystosowany do potrzeb malucha. Dzięki wynalazkowi, jakim jest podgrzewacz do pokarmu jest to możliwe i to w bezpieczny, szybki i prosty sposób. Podgrzewacze do butelek to chyba jedno z ważniejszych urządzeń ułatwiających życie współczesnym kobietom, a konkretnie właśnie matkom. Dzięki nim w każdej chwili, właściwie w każdym miejscu i o każdej porze można przygotować dla swojego dziecka posiłek i podgrzać go. Nie musimy się zatem martwić o to, czy nasi najmłodsi będą mieli okazję spożyć ciepłe mleko lub posiłek na wyjeździe, czy też nie.

 

Niniejsze produkty ułatwiają proces przygotowywania pokarmu dla dzieci i za to zasługują na medal, ponieważ uznanie zdobyły już dawno. Wszystko, co ułatwia nam nasze zabiegane na co dzień życie, w tym akcesoria dla dzieci, takie jak podgrzewacze do pokarmu, powinno więc znaleźć się w każdym domu świeżo upieczonych rodziców.

 

Elektryczny podgrzewacz - na co warto zwrócić uwagę

 

Jak zawsze cena ma istotne znacznie dla kupującego. Na szczęście, dziś istnie wiele firm oferujących różne sterylizatory, podgrzewacze do butelek dla niemowląt, więc jest w czym wybierać. Naszym zdaniem warto kupić podgrzewacz do pokarmu, który umożliwia podgrzewanie butelek jak i słoiczków. Jest to związane ze średnicą otworów do których możemy włożyć np butelki z mlekiem lub inny pokarm ale we większych nieco słoiczkach. Kolejną cechą, która może zadecydować o wyborze podgrzewaczy to moc urządzania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nawet podgrzewacz elektryczny o mocy do 400 W. Parametr ten choć odpowiada za ilość zużytego prądu, jest ściśle powiązany z szybkością podgrzewania lub rozmrażania oraz z zakresem i regulacją temperatury posiłku. Utrzymanie odpowiedniej temperatury w istotny sposób odpowiada za właściwe utrzymanie składników odżywczych. Z jednej strony liczy się czas jak szybko urządzenie podgrzewa pokarm, a z drugiej strony potrzebujemy stabilny odpowiedni zakres temperatury. Kupując podgrzewacz butelek i słoiczków warto zwrócić uwagę na modny w ostatnim czasie inteligentny podgrzewacz 4 w 1, który dodatkowo wyparza butelki i działa jak klasyczny sterylizator. W tych nowoczesnych urządzeniach odnajdujemy nie tylko funkcje rozmrażania, ale także funkcje utrzymania pokarmu w odpowiedniej temperaturze nawet przez 10 godzin. Dodatkowy termostat stosowany w tych urządzeniach dostosowuje temperaturę do odpowiedniego posiłku. Ta inteligentna funkcja podgrzewania słoiczków i butelek jest niezwykle ceniona przez użytkowników. Dzisiaj w dobie częstego podróżowania i przemieszczania istotną kwestią jest jak podgrzewać pokarm kiedy nie jest dostępne zasilanie sieciowe. Z pomocą przychodzi turystyczny podgrzewacz do butelek zasilany napięciem samochodowym. Dzięki niewielkim rozmiarom, turystyczny podgrzewacz do butelek łatwo jest zabrać w każdą podróż, a 12 v zasilnie skutecznie utrzymuje temperaturę w każdym samochodzie. Na rynku są podgrzewacze do butelek z gniazdem USB, produkty zasilane na baterie czy z wkładkami żelowymi. W tych ostatnich po dodaniu do wkładek żelowych gorącej wody uzyskujemy podgrzany pokarm.

 

Jeżeli macie Państwo więcej wątpliwości jak działa podgrzewacz do butelek dla niemowląt, jak uzyskać odpowiednią temperaturę za pomocą podgrzewacza lub na czym polega tzw. natural nursing zapraszamy do sklepów Mama i Ja zlokalizowanych w Gdańsku, Gdyni, Łodzi i Toruniu. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji, a dobry podgrzewacz do butelek czy sterylizator jest w każdej chwil dostępny w naszych sklepach lub wybrane modele można zamawiać w sklepie internetowym.

Zakupy na raty
eraty