Monitory oddechu

Filtruj

1 element

Monitory oddechu

Przyjście na świat dziecka wiąże się zawsze z wielkimi emocjami oraz radością, zarówno po stronie rodziców, jak i ich najbliższych. Przyszli rodzice dużą wagę przywiązują do przygotowania torby do szpitala oraz późniejszej wyprawki, aby zapewnić dziecku od pierwszych chwil jego życia wszystko, co jest mu niezbędne. 

Po powrocie ze szpitala do domu, wielu świeżo upieczonych rodziców stresuje się zostawiać dziecko w łóżeczku. Ten strach często sprawia, że przyzwyczajamy dziecko do spania z nami, mając je wciąż przy sobie i o ile w pierwszych tygodniach jest to zrozumiałe, po kilku miesiącach nasz maluch powinien już spędzać noce we własnym łóżeczku w swoim pokoju. Rodzice decydują się więc na tzw. elektroniczne nianie, dzięki którym od razu usłyszą ewentualny płacz dziecka, ale kupują też monitory oddechu dla noworodków i niemowląt, które wykrywają oddech dziecka i w sytuacji zaburzeń oddechu, od razu informują o tym rodzica. 

Monitor oddechu Babysense 7 i jego funkcjonalność

W ofercie naszych produktów uwzględniliśmy wysokiej jakości modele monitorów oddechu, które jesteśmy przekonani, okażą się bardzo dobrym wyborem dla rodziców chcących mieć ciągłą kontrolę nad oddechem dziecka, gdy to znajduje się poza zasięgiem wzroku. 

Monitor oddechu Babysense 7 jest monitorem posiadającym certyfikat wyrobu medycznego. Jest niezwykle czuły, bezdotykowy. Na bieżąco monitoruje mikro ruchy oddechowe przez materac podczas snu dziecka i alarmuje w sytuacji, gdy oddech ustaje lub jest nieregularny. Dzięki temu rodzice mają wystarczająco dużo czasu na interwencję. Co istotne, zastosowana w modelu Babysense 7 technologia pozwala na wykrywanie nawet najmniejszych ruchów oddechowych przez materac, a to za sprawą niezwykle wrażliwych płytek sensorycznych.

Ponadto, monitor działa na zwykłych bateriach alkalicznych, nie znajdziemy w nim żadnych przewodów zasilających. System czujników jest niezwykle bezpieczny dla dziecka i nie ma z nim bezpośredniego kontaktu.

Przenośny monitor oddechu

Dobrym rozwiązaniem na przykład w sytuacji, gdy wybieramy się na wakacje, jest przenośny monitor oddechu. Prezentowany model Luvion wyposażono w specjalny system pobudzania wibracjami. Taki model jest prosty w użyciu, pozbawiony kabli, bardzo łatwy w codziennym użytkowaniu oraz niezwykle mobilny.

Urządzenie wykrywa oddech dziecka i podniesie alarm, jeśli oddech będzie słaby, nieregularny, albo wtedy, gdy przez 20 sekund oddech nie będzie wyczuwalny. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów przyczynia się do całkowitego bezpieczeństwa podczas użytkowania urządzenia. Luvio Snuza HeroMD posiada certyfikat wyrobu medycznego.


Zakupy na raty
eraty