Foteliki 9-25 kg

Filtruj

Produkty 13

Samochodowe foteliki dziecięce 9-25 kg wykonane z myślą o małych podróżnikach

Sklepy Mama i Ja – zarówno stacjonarne, jak i internetowy – od lat cieszą się uznaniem klientów między innymi ze względu na jakość oferowanych im przez nas produktów. Wśród nich znajdują się między innymi wyłącznie fabrycznie nowe i dostosowane do potrzeb najmłodszych podróżników foteliki samochodowe 9-25 kg. Opisywana grupa artykułów powstała z myślą o chłopcach i dziewczynkach, których masa ciała mieści się właśnie w tym przedziale. Ich wykonaniem zajęły się natomiast znane nie tylko w Polsce marki, słynące ze swojego profesjonalizmu.

Dzięki naszym partnerom możemy zaproponować Państwu całą paletę różnego typu fotelików dziecięcych, których wykorzystanie w podróży to nie tylko doskonały sposób na uniknięcie otrzymania mandatu (każde dziecko poniżej 12. roku życia musi znajdować się w trakcie jazdy w foteliku), ale także zapewnienia synowi bądź córce bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Fotelik dziecięcy 9-25 kg możliwy do nabycia w ratach

Wielu dorosłych ma często kłopot z przekonaniem maluchów do zajęcia miejsca w tym specjalnym dla nich siedzisku, ponieważ te dawniej wykorzystywane nie były zbyt wygodne. Dziś jednak sytuacja obróciła się pod tym względem o 180 stopni z tego względu, iż proponowane przez nas foteliki dziecięce 9-25 kg zapewniają pełen komfort. Nie byłby on możliwy do uzyskania, gdyby nie zastosowanie w procesie produkcji delikatnych materiałów, które są przyjemne w dotyku, co ma dla dzieci bardzo duże znacznie. Ich atutem są również szczególnie trwałe pasy, będące w stanie przytrzymać Państwa pociechy w odpowiedniej pozycji w razie nagłego zahamowania bądź uderzenia w innym= obiekt znajdujący się na drodze.

Warto również pamiętać, że proponowane foteliki dostępne są w różnych kolorach, kształtach i bardzo korzystnych cenach. Gdyby jednak okazały się one ponad możliwości finansowe klienta, wówczas proponujemy rozłożenie kwoty na raty. Wszystko po to, by dzieci korzystających z usług Mama i ja osób były odpowiednio zabezpieczone podczas pokonywania kolejnych tras z wykorzystaniem przez ich rodziców samochodów.


Zakupy na raty
eraty