Siedziska spacerowe

Filtruj

Produkty 5

 1. Graco, Drugie siedzisko do wózka Time2Grow
  Graco, Drugie siedzisko do wózka Time2Grow
  Już od 349,00 zł
 2. Cybex, Gazelle S - Siedzisko do wózka Gazelle S
  Cybex, Gazelle S - Siedzisko do wózka Gazelle S
  Już od 1 149,00 zł
 3. UPPAbaby, RumbleSeat V2 - dodatkowe siedzisko spacerowe
  UPPAbaby, RumbleSeat V2 - dodatkowe siedzisko spacerowe
  Już od 999,00 zł
 4. Cybex, Priam 2.0 - tapicerka siedziska
  Cybex, Priam 2.0 - tapicerka siedziska
  Już od 849,00 zł
 5. Thule, Sleek - dodatkowe siedzisko
  Thule, Sleek - dodatkowe siedzisko
  Już od 1 389,00 zł

Siedziska spacerowe - łatwe w montażu i zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa

Widniejące w ofercie przygotowanej z myślą o wszystkich klientach sieci sklepów Mama i Ja siedziska spacerowe wykonane zostały z materiałów, które nie wymagają od ich nabywców wiele czasu oraz nakładu dużej siły do ich wyczyszczenia, co stanowi pierwszą z szeregu istotnych zalet opisywanych produktów. Innymi korzyściami wynikającymi z dokonania zakupu właśnie tych artykułów są przede wszystkim: brak problemu z przetransformowaniem ich z pojedynczego wózka w podwójny (umożliwiają to poszczególne modele przez nas oferowane, jak np. Baby Jogger, będące dodatkowym siedziskiem do wózka City Select), zaopatrzenie w rozciągliwe i szczególnie trwałe pasy podnoszące poziom zabezpieczenia dziecka, a także łatwość montażu. Nie dziwi nas zatem fakt, że kolejni klienci odwiedzają nasze sklepy lub korzystają z Internetu w celu pozyskania dla siebie proponowanych przez Mama i Ja siedzisk spacerowych. Umieszczenie w nich dzieci pozwala bowiem w szybki i komfortowy sposób wyjść razem z nimi na świeże powietrze, pozwalając im tym samym uodpornić się i dotlenić.

Siedzisko spacerowe – produkt gwarantujący wygodę każdemu dziecku  

Możliwe do nabycia w prowadzonych przez nas sklepach siedziska spacerowe w większości przypadków pozwalają na regulację ich oparcia do pozycji leżącej, dzięki czemu Państwa dzieci będą mogły – w razie odczucia znużenia – położyć się, a następnie odpocząć. Ponadto posiadają one duże budki, których wykorzystanie chroni maluchy przed zimnym wiatrem, opadami deszczu czy ostro świecącym słońcem. Pałąk bezpieczeństwa z kolei zabezpiecza usadowione w siedzisku dzieci przed wypadnięciem z nich, co mogłoby skończyć się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu.

Z tego powodu możemy polecić opisywane w tym miejscu akcesoria wszystkim rodzicom, dbającym o to, aby w trakcie spaceru ich pociecha nie była narażona na najmniejsze choćby niebezpieczeństwo. Docenią oni zapewne także fakt, że siedziska są bardzo wygodne i wykonane z antyalergicznych materiałów, odpornych na zniszczenia.


Zakupy na raty
eraty

Nasze marki