Siedziska spacerowe

Desc

Produkty 7

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie
 1. UPPAbaby, RumbleSeat V2 - dodatkowe siedzisko spacerowe
  Już od 999,00 zł

  UPPAbaby, RumbleSeat V2 - dodatkowe siedzisko spacerowe

 2. Cybex, Priam 2.0 Color Pack - tapicerka siedziska
  Już od 749,00 zł

  Cybex, Priam 2.0 Color Pack - tapicerka siedziska

 3. Mutsy, Icon Leisue, Legend, Balance, Vision - siedzisko spacerowe
  Już od 973,00 zł

  Mutsy, Icon Leisue, Legend, Balance, Vision - siedzisko spacerowe

 4. Baby Jogger, Dodatkowe siedzisko do wózka City Select Lux
  Już od 999,00 zł

  Baby Jogger, Dodatkowe siedzisko do wózka City Select Lux

  Ocena:
 5. Thule, Sleek - dodatkowe siedzisko
  Już od 1 329,00 zł

  Thule, Sleek - dodatkowe siedzisko

 6. Mutsy, Nio Adventure, North, Explore, Journey - siedzisko spacerowe
  Już od 839,00 zł

  Mutsy, Nio Adventure, North, Explore, Journey - siedzisko spacerowe

 7. Mutsy, Evo - siedzisko spacerowe Urban Nomad, Bold
  Już od 622,00 zł

  Mutsy, Evo - siedzisko spacerowe Urban Nomad, Bold

  Ocena:
Desc

Produkty 7

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie

Siedziska spacerowe - łatwe w montażu i zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa

Widniejące w ofercie przygotowanej z myślą o wszystkich klientach sieci sklepów Mama i Ja siedziska spacerowe wykonane zostały z materiałów, które nie wymagają od ich nabywców wiele czasu oraz nakładu dużej siły do ich wyczyszczenia, co stanowi pierwszą z szeregu istotnych zalet opisywanych produktów. Innymi korzyściami wynikającymi z dokonania zakupu właśnie tych artykułów są przede wszystkim: brak problemu z przetransformowaniem ich z pojedynczego wózka w podwójny (umożliwiają to poszczególne modele przez nas oferowane, jak np. Baby Jogger, będące dodatkowym siedziskiem do wózka City Select), zaopatrzenie w rozciągliwe i szczególnie trwałe pasy podnoszące poziom zabezpieczenia dziecka, a także łatwość montażu. Nie dziwi nas zatem fakt, że kolejni klienci odwiedzają nasze sklepy lub korzystają z Internetu w celu pozyskania dla siebie proponowanych przez Mama i Ja siedzisk spacerowych. Umieszczenie w nich dzieci pozwala bowiem w szybki i komfortowy sposób wyjść razem z nimi na świeże powietrze, pozwalając im tym samym uodpornić się i dotlenić.

Siedzisko spacerowe – produkt gwarantujący wygodę każdemu dziecku

Możliwe do nabycia w prowadzonych przez nas sklepach siedziska spacerowe w większości przypadków pozwalają na regulację ich oparcia do pozycji leżącej, dzięki czemu Państwa dzieci będą mogły – w razie odczucia znużenia – położyć się, a następnie odpocząć. Ponadto posiadają one duże budki, których wykorzystanie chroni maluchy przed zimnym wiatrem, opadami deszczu czy ostro świecącym słońcem. Pałąk bezpieczeństwa z kolei zabezpiecza usadowione w siedzisku dzieci przed wypadnięciem z nich, co mogłoby skończyć się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu.

Z tego powodu możemy polecić opisywane w tym miejscu akcesoria wszystkim rodzicom, dbającym o to, aby w trakcie spaceru ich pociecha nie była narażona na najmniejsze choćby niebezpieczeństwo. Docenią oni zapewne także fakt, że siedziska są bardzo wygodne i wykonane z antyalergicznych materiałów, odpornych na zniszczenia.


To Top