Średnia ocena: 4.75/5 (Opinie: 25)

Cybex Anoris T i-Size - fotelik samochodowy dla dzieci od 76 do 115 cm wzrostu

SKU:
698147
Kod EAN:
BOSS:
Już od 2 649,00 zł

Fotelik z osłoną tułowia i nową Technologią Poduszki Powietrznej...

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Cybex Anoris T i-Size - fotelik samochodowy dla dzieci od 76 do 115 cm wzrostu

Fotelik z osłoną tułowia i nową Technologią Poduszki Powietrznej...

Cybex Anoris T i-Size - fotelik samochodowy dla dzieci od 76 do 115 cm wzrostu

Fotelik Anoris T i-Size zapewnia komfortową i bezpieczną podróż przodem do kierunku jazdy dla dzieci od 76 cm wzrostu. Wyposażono go w rewolucyjną technologię poduszki powietrznej chroniącej wrażliwą głowę, szyję i kręgosłup dziecka. W przypadku podróży twarzą do kierunku jazdy wystarczy spojrzenie w lusterko wsteczne auta, aby mieć malucha pod stałą kontrolą.

Cybex Anoris T i-Size - fotelik samochodowy dla dzieci od 76 do 115 cm wzrostu

Gwarancja wielostopniowej ochrony

Dziecięcy fotelik samochodowy Cybex Anoris T i-Size wyposażony został w zaawansowany Liniowy System Ochrony Bocznej (L.S.P System), który podczas zderzenia bocznego przekazuje siły uderzenia w stronę skorupy fotelika i zagłówka, redukując je o około 20% i chroniąc dodatkowo wrażliwe okolice szyi i głowy dziecka. Osłony systemu otwierają się automatycznie przed montażem i sprawiają, że rodzic nie zapomni o użyciu tego dodatkowego systemu ochrony.

Osłona tułowia, która mocowana jest na foteliku jednym kliknięciem, zapewnia proste, szybkie i pewne zabezpieczenie malucha. Intuicyjny system zapięcia dziecka w foteliku polega na wpięciu klamry pasów samochodowych i dociągnięciu pasa w celu dopasowania osłony do ciała małego pasażera. Ten sposób zapięcia jest znacznie łatwiejszy w porównaniu do tradycyjnych pasów.

Inteligentny system jasnych i wyraźnych wskaźników Led umieszczonych na bazie fotelika Cybex Anoris T i-Size gwarantują zawsze jego poprawny montaż w samochodzie. Wskaźniki prezentują status zaczepów isofix, nogi stabilizującej, osłony tułowia i baterii gwarantując bezpieczną podróż w zawsze poprawnie zamontowanym foteliku.

Zaczepy isofix i noga stabilizująca zapewniają stabilność i optymalną pozycję fotelika dopasowanego do siedzenia pojazdu. Dodatkowo proces montażu fotelika w aucie i zapinania w nim dziecka jest prosty i bardzo intuicyjny, co zapobiega ewentualnym błędom podczas instalacji.

Cybex Anoris T i-Size - fotelik samochodowy z osłoną tułowia

Nowa Technologia Poduszki Powietrznej

Schowana w osłonie tułowia fotelika poduszka powietrzna w momencie kolizji czołowej wypełnia się powietrzem w ciągu milisekund, zabezpieczając głowę, szyję i ciało dziecka przed dotarciem do niego sił uderzenia poprzez przybranie kształtu litery C wokół osłony tułowia. Zapobiega w ten sposób gwałtownemu ruchowi malucha do przodu, zmniejsza nacisk na brzuch i zapewnia pozostanie dziecka w miejscu. To gwarancja bezpieczeństwa, nawet podczas, gdy zmontujesz fotelik przodem.

W ten sposób fotelik Cybex Anoris T i-Size gwarantuje komfortową podróż przodem do kierunku jazdy, połączoną z najwyższym poziomem bezpieczeństwa, do 50% wyższym w porównaniu z fotelikami montowanymi frontem do kierunku jazdy, które posiadają pasy (Dane pochodzą z wyników wewnętrznych testów samochodowych, biorąc pod uwagę kryteria testów ADAC dotyczących kolizji czołowych w 2021).

Prezentowany fotelik samochodowy wyróżnia się prostą regulacją osłony tułowia za pomocą jednego kliknięcia, co gwarantuje łatwe wsiadanie i wysiadanie dziecka.

Cybex Anoris T i-Size - fotelik samochodowy z rewolucyjną technologią poduszki powietrznej

Komfort dla rosnącego dziecka

Podróż w foteliku Cybex Anoris T i-Size przodem do kierunku jazdy zapewnia rosnącym nóżkom dziecka odpowiednią ilość miejsca na rozciąganie i swobodne poruszanie, co jest szczególnie ważne podczas dłuższych podróży autem.

Konstrukcja skorupy fotelika Cybex Anoris T i-Size pozwala na bardziej obszerne siedzisko, które daje gwarancję odpowiedniej ilości miejsca dla rosnącego dziecka aż do osiągnięcia przez nie wzrostu 115 cm, a więc do około szóstego roku życia, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dostosowanie do wieku dziecka umożliwia regulacja zarówno osłony tułowia, jak i zagłówka.

Fotelik Anoris T i-Size ma możliwość odchylenia w trzech pozycjach w celu zapewnienia przewożonemu maluchowi idealnej pozycji do snu. Łatwo dostępna dźwignia odchylania pozwala na bezproblemową zmianę ustawienia w każdej chwili bez zakłócania snu dziecka.

Cybex Anoris T i-Size - fotelik samochodowy dla dzieci od 76 do 115 cm wzrostu z regulacją siedziska

Stały kontakt wzrokowy z dzieckiem

Przewożenie dziecka twarzą do kierunku jazdy w foteliku Cybex Anoris T i-Size zapewnia stałą, bezpośrednią interakcję z dzieckiem i niezakłóconą komunikację. Badania wskazują, że większość rodziców decyduje się na odwrócenie fotelika frontem do kierunku jazdy przed rekomendowanym uzyskaniem przez pociechę czwartego roku życia. Prezentowany fotelik pozwala na ten krok, gwarantując jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Dlaczego warto kupić fotelik Cybex Anoris T i-Size?

1. Nowa generacja bezpieczeństwa dla dzieci dzięki rewolucyjnej Technologii Poduszki Powietrznej.

2. Komfort podróży przodem do kierunku jazdy – naturalna pozycja podróżowania zapewnia dziecku stały kontakt z rodzicem, dużo miejsca na nogi i łatwe wsiadanie.

3. Najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki regulowanej jednym kliknięciem osłonie tułowia.

4. Długi okres użytkowania – przestronne regulowane siedzisko umożliwia korzystanie z fotelika do około 6 roku życia.

Dane techniczne fotelika Cybex Anoris T i-Size :

  • Przeznaczony dla dzieci od 76 do 115 cm wzrostu

  • Wymiary (dł. x szer. x wys.) : 44 x 66,2 x 61,4

  • Waga: 12 kg

  • Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30 stopni.