Dostępny
SKU
23624
Kod EAN
8712930126157
BOS
FFMCTO

Maxi-Cosi, Tobi - fotelik samochodowy 9-18 kg

Już od 548,99 zł Cena 749,00 zł

Tobi - fotelik samochodowy 9-18 kg Montowany 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa, przodem do kierunku jazdy, na tylnym siedzeniu.

Kup na raty
Oblicz wysokość raty Santander Bank

Maxi-Cosi, Tobi - fotelik samochodowy 9-18 kg

Montowany 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa, przodem do kierunku jazdy, na tylnym siedzeniu. Zastosowano w nim najnowsze rozwiązania techniki z dziedziny zabezpieczeń dzieci w czasie jazdy samochodem. Optymalne bezpieczeństwo podczas uderzenia w przód lub bok pojazdu zapewnia zupełnie nowe rozwiązanie mocowania fotelika w samochodzie.
Specjalne napinacze samochodowego pasa bezpieczeństwa dokładnie blokują pas przytrzymujący fotelik. Usadzanie i wyjmowanie dziecka z fotelika przebiega sprawnie, dzięki "chowającym się" szelkom uprzęży.
5 -punktowe szelki, spinane centralnym zamkiem, posiadają system szybkiej regulacji.
Oznacza to, że jednocześnie dociągamy wszystkie ramiona pasów, co ułatwia w sprawne i prawidłowe zabezpieczenie dziecka w foteliku. Byśmy za każdym razem mieli pewność, że szelki zostały odpowiednio dociągnięte, a tym samym dziecko zostało prawidłowo zabezpieczone fotelik - Tobi wyposażony został we wskaźnik koloru ; po zapięciu szelek przyciągamy je do momentu, aż wskaźnik zmieni kolor na zielony.

Tobi posiada aż 5 możliwości zmiany pochylenia siedzenia fotelika - każda pozycji oferuje dziecku wygodę, jakiej potrzebuje. Tapicerkę fotelika można łatwo wypiąć i odświeżyć lub wyprać.
Ten fotelik "rośnie" wraz z dzieckiem - gdy dziecko podrośnie, wystarczy podwyższyć zagłówek wybierając jedną z 6 pozycji odpowiednio do wzrostu dziecka.
Jednoczesna regulacja wysokości dodatkowego zagłówka i pasów barkowych!

 • automatyczne odpinane pasy bezpieczeństwa z systemem szybkiej regulacji pozwalają na bezpieczne i wygodne wkładanie i wyjmowanie dziecka z i do fotelika.

Uwaga: dostęp do tej regulacji możliwy jest od przodu fotelika, nawet kiedy dziecko w nim siedzi. Ochraniacze szelek są na stałe połączone z zagłówkiem, co daje gwarancję, że zawsze będą właściwie chronić ciało dziecka przed uciskiem lub otarciem.
Przewidziane do tego fotelika dodatkowe akcesoria( za dodatkową opłatą) to: blat z zabawkami Maxi Pilot, pokrowiec frotte, uchwyty na kubek Maxi Bubble.


Więcej informacji
ProducentMaxi-Cosi
Kod EAN8712930126157
Nazwa koloruVivid Red
Opinie kupujących
 1. udane zakupy :)
  Jeśli dobry fotelik w naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie, to ten Tobi marki Maxi Cosi okaże się być jednym z najlepszych wyborów dla każdego rodzica i przede wszystkim dla jego dziecka.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 2. super
  Zawsze stawiam na markę Maxi - Cosi bo wiem, że ona nie zawodzi. Wybrałam ten fotelik samochodowy i uważam, że zakupiłam najlepszy produkt dla mojego dziecka.

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
 3. polecam
  Dobra jakość dobra cena

  Zrecenzowany przez

  Opublikowany

  Jakość
  Wartość
  Cena
Napisz swoją opinię
Recenzujesz:Maxi-Cosi, Tobi - fotelik samochodowy 9-18 kg
Twoja ocena

Brak danych

To Top