Zabawki do kąpieli dla dzieci

Filtruj

Produkty 8

Zabawki do kąpieli dla dzieci - przyjemne z pożytecznym

Czy kąpiel musi kojarzyć się dziecku z nudą? Ze stresem? Ze żmudnym obowiązkiem? Nie, jeśli ma wokół siebie zabawki do kąpieli, z którymi pobyt w wannie może przebiegać zdecydowanie bardziej przyjemnie. Wybór ciekawych akcesoriów do zabaw w wodzie pozwala dzieciom w różnym wieku wybierać kąpiel, która jest nie obowiązkiem, ale prawdziwą przyjemnością. Oprócz oczywiście samego umycia dziecka, może ono spędzić w ciekawy sposób kilkanaście minut w wodzie bawiąc się różnego rodzaju zabawkami, jakie dostępne są w sklepie Mama i Ja.

Bez względu na to, czy Twoje dziecko ma pół roku, czy dwa lata - z całą pewnością zabawki w wydaniu kolorowych oraz interaktywnych motylków, krabów, czy też książeczek sprawią, że sama kąpiel będzie się kojarzyć z miło spędzonym czasem.

Jak zachęcić maluszka do kąpieli?

Wiele dzieci, szczególnie w pierwszych miesiącach życia bardzo boi się wody. Każde wieczorne rozbieranie do kąpieli kończy się już ogromnym płaczem, nie wspominając o tym, gdy maluch znajdzie się w wodzie. Może warto więc pomyśleć o rozwiązaniach, dzięki którym zachęcimy nasze dziecko do kąpieli i pokażemy mu, że wcale nie musi być taka straszna, jak mu się wydaje?

Zabawki do kąpieli dla dzieci to popularne i znane gadżety. Wanna pełna kolorowych przedmiotów na pewno zainteresuje dziecko, które uwielbiając wszystko co nowe, z pewnością będzie chciało do tej wody wejść, zupełnie zapominając, że dotąd woda i kąpiel kojarzyły mu się bardzo negatywnie. Kąpiel z zabawkami to najlepszy sposób, by oswoić malucha w kontakcie z wodą.

Szeroka oferta kolorowych zabawek do kąpieli

Nasz sklep to miejsce, którego zadaniem jest spełniać potrzeby, oczekiwania i wymagania wszystkich klientów, zarówno tych małych, jak również i tych dużych, zainteresowanych zakupem bezpiecznych, pięknych i przede wszystkim wartych uwagi produktów. W asortymencie obejmującym zabawki do kąpieli znaleźć można ciekawe rozwiązania takich marek, jak Chicco, Dumel Discovery, Fisher Price, czy też Sassy.

Co można kupić, by kąpiel stała się dla dziecka cudownie spędzonym czasem i jedyną w swoim rodzaju zabawą? 

Polecamy między innymi:

  • Chicco - Krab do kąpieli

  • Chicco - Krabek do gry w wodną koszykówkę

  • Chicco, Magiczny krabek, ośmiornica, żółw

  • Dumel Discovery - Fontanna i Przyjaciele

  • Fisher Price - Kąpielowy motyl - księżniczka

  • Sassy - rybki z siatką do ich wyłowienia


Oferta jest na tyle ciekawa, że jesteśmy przekonani o tym, pozwoli ona Państwu zakupić  kolorowe i ciekawe dla dziecka zabawki Wierzymy, że każdy maluszek, który dotąd bał się wody lub który kojarzył kąpiel jedynie z nudnym obowiązkiem, od teraz z przyjemnością będzie bawił się w wodzie, a sama kąpiel okaże się być dla niego niezwykłym czasem, na który będzie czekał. Poznaj pełną ofertę zabawek w sklepie Mama i Ja!

Zakupy na raty
eraty