Stelaże i koła do wózków dziecięcych

Filtruj

Produkty 4

Stelaże i koła do wózków dziecięcych

Aby operowanie wózkiem było dla rodziców prawdziwą przyjemnością, należy zwrócić uwagę na materiały, z których wykonane zostały składające się na ogólną budowę  pojazdu koła oraz stelaż. Zaopatrując się w nie w jednym ze sklepów Mama i Ja, mogą być Państwo pewni, że otrzymają wyjątkowo trwałe i wyprodukowane z najmocniejszych tworzyw artykuły, dzięki którym prowadzenie dziecięcego pojazdu nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Proponowane przez nas koła do wózka charakteryzują się bowiem niewielkim rozmiarem, co sprawia, iż wykonywanie nim różnego rodzaju manewrów przychodzi ze szczególną łatwością. Bez problemu można wjechać wózkiem po schodach, a także popychać nawet po nierównej powierzchni. Poza tym warto zwrócić uwagę na fakt, że nasze koła do wózka posiadają bardzo trwałe opony, wykonane z doskonałej gumy. Jej wykorzystanie w procesie produkcji zaowocowało uzyskaniem produktów szczególnie odpornych na zniszczenia, a także łatwych w napełnianiu ich powietrzem.

Stelaże i koła dla lepszego komfortu jazdy

Gdy natomiast przekonają się Państwo, że zdecydowanie warto nabyć dostępne w ofercie Mama i Ja koła, zachęcamy także do przekonania się o klasie, którą wykazuje każdy nasz stelaż. Niezależnie od tego, który jego model pozyska dany klient, może być on całkowicie pewny, że otrzyma artykuł łatwy w złożeniu do pozycji wolnostojącej. Bardzo często okazuje się to konieczne, gdy chcemy wejść do autobusu, urzędu czy innego miejsca. Złożenie stelaża nie wymaga wielkiej siły, a co za tym idzie – ryzyko, że podczas dokonywania tej czynności ucierpi nasz kręgosłup lub inna część ciała jest praktycznie znikome.

Stelaż do wózka to zatem gadżet, którym na pewno warto się zainteresować, ponieważ jego nabycie niesie za sobą możliwość wykorzystania szeregu jego funkcji, które dla wielu rodziców okazały się niejednokrotnie szczególnie przydatne. Zapraszamy więc do odwiedzenia jednego z naszych sklepów stacjonarnych lub złożenia zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego.


Zakupy na raty
eraty