Zabawki dla dzieci

Desc

Przedmiotów 1-30 z 114

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie
 1. Tiny Love, Karuzela do łóżeczka - Boho Chic karuzelka
  Cena specjalna 179,00 zł Cena 249,00 zł

  Tiny Love, Karuzela do łóżeczka - Boho Chic -13067068

  Ocena:
 2. ScootandRide, Kask XXS-S dla dzieci 1-5 lat na rower hulajnogę
  Już od 185,00 zł

  ScootandRide, Kask XXS-S dla dzieci 1-5 lat

  Ocena:
 3. Skip Hop, Playspot GEO - mata piankowa
  Już od 319,00 zł

  Skip Hop, Playspot GEO - mata piankowa

  Ocena:
 4. Little Dutch Little Goose Kostka aktywizująca
  Już od 182,00 zł

  Little Dutch, Little Goose - Kostka aktywizująca

  Ocena:
 5. Little Dutch Sorter kształtów Zoo
  Już od 75,00 zł

  Little Dutch, Sorter kształtów Zoo

  Ocena:
 6. Little Dutch, Kamieniczka
  Już od 82,00 zł

  Little Dutch, Kamieniczka

  Ocena:
 7. Little Dutch Zestaw klocków
  Już od 105,00 zł

  Little Dutch, Zestaw klocków

  Ocena:
 8. Filibabba, Kostka sensoryczna 3m+
  Już od 141,00 zł

  Filibabba, Kostka sensoryczna 3m+

  Ocena:
 9. Mombella, Ośmiornica - Gryzak
  Już od 55,66 zł

  Mombella, Ośmiornica - Gryzak

  Ocena:
 10. Tiny Love, Wonder Buddies - Zabawka interaktywna
  Już od 99,00 zł

  Tiny Love, Wonder Buddies - Zabawka interaktywna

  Ocena:
 11. Mombella, Mushroom - Gryzak
  Już od 28,99 zł

  Mombella, Mushroom - Gryzak

  Ocena:
 12. scootandride hulajnoga jeździk 2w1
  Już od 465,00 zł

  ScootandRide, Highwaykick1 - hulajnoga, jeździk 2 w 1

  Ocena:
 13. Chicco, Wielofunkcyjny chodzik 123
  Już od 415,00 zł

  Chicco, Wielofunkcyjny chodzik 123

  Ocena:
 14. Chicco, Chodzik Walky Talky
  Już od 318,99 zł

  Chicco, Chodzik Walky Talky

  Ocena:
 15. Dumel Discovery, Potworkowy Chodzik 2w1 - 45547
  Cena specjalna 113,15 zł Cena 149,00 zł

  Dumel Discovery, Potworkowy Chodzik 2w1 - 45547

  Ocena:
 16. Little Dutch - Karuzela do łóżeczka biała Ocean
  Już od 289,00 zł

  Little Dutch - Karuzela do łóżeczka biała Ocean

  Ocena:
Desc

Przedmiotów 1-30 z 114

Zobacz jako Siatka Lista
na stronie

Zabawki dla dzieci w sklepie Online

Zabawki to najprawdopodobniej źródło największej dziecięcej frajdy. Sprawiają one najmłodszym naprawdę sporo radości. Dzięki temu, że są kolorowe, bywają mięciutkie, jak popularne pluszowe przytulanki i coraz częściej są interaktywne, a zatem wydają z siebie dźwięki im przypisane, zwracają uwagę maluchów, które uwielbiają się nimi bawić. Zabawa jest wówczas zdecydowanie bardziej przyjemna oraz interesująca.

Zabawki, jak sama nazwa wskazuje, mają głównie za zadanie zabawiać dzieci, ale spełniają również szereg innych istotnych funkcji. Jedną z nich jest rozwijanie zdolności psychoruchowych, szczególnie w początkowej fazie rozwoju dziecka, ale również inne, takie jak na przykład pobudzenie wyobraźni, czy kojarzenia i nauki.

Zabawki dla dzieci - pluszaki, klocki, grzechotki

Zabawki dla dzieci dostępne są na rynku w różnorodnej formie. Niegdyś najpopularniejsze były te dobrze znane pluszaki, a więc mięciutkie misie i lale, do których w każdej chwili najmłodsi mogli się przytulić. Następnie do łask wkradły się samochodziki oraz klocki, czy puzzle, a współcześnie królują zabawki interaktywne, które, zasilane na baterie, potrafią nie tylko się poruszać, ale także mówić, recytować, czy śpiewać.

Wybór wśród zabawek dla dzieci jest naprawdę ogromny, a popyt na nie nieustannie wzrasta, co sprawia, że ich produkcja jest stałym źródłem utrzymania. Przedsiębiorstwa prześcigają się w ulepszaniu dobrze wszystkim znanych modeli, ale także starają się wymyślać i wprowadzać na rynek coś zupełnie nowego, co być może stanie się kolejnym zabawkowym hitem.

Firma Chicco proponuje zabawki dla maluchów, takie jak: grzechotki, samochodowe tory do jazdy, gry planszowe, karuzele na łóżeczko, grające zabawki – maskotki, czy zdalnie sterowane samochody, ale także edukacyjne stoliki. To propozycje, które bawią, ale też rozwijają pasje i zainteresowania!

Dziecięce zabawy

Dziecięce zabawy rozwijają się wraz z naszymi pociechami, dlatego też warto nadążyć i nadrabiać zaległości w tej dziedzinie, jeżeli jeszcze ktoś nie zdążył tego zrobić. Rynek zabawek jest elastyczny i stale się rozwija, poszerzając swoją ofertę, która wzbogacana jest w coraz to nowe, zabawowe wynalazki. Śledząc więc wciąż poszerzającą się ofertę w zakresie zabawek, będziemy na bieżąco z potrzebami naszych dzieci.

Zabawki dla dzieci w dużej mierze wpływają na rozwój naszych maluchów i to właśnie one w początkowym okresie życia wyznaczają tą ścieżkę, którą poruszają się najmłodsi. Naturalnie, zabawki muszą być przede wszystkim bezpieczne, a dopiero później można zwrócić uwagę na ich „dodatkowe” atuty w postaci walorów estetycznych oraz funkcjonalnych.

Decydując się więc na zakup nowej zabawki dla naszego dziecka, zwróćmy uwagę na możliwe aspekty w kwestii bezpieczeństwa, a dopiero następnie na pozostałe. Zabawki były, są i będą ich przyjaciółmi, którzy wiernie obstają przy swoich małych właścicielach i wspierają ich jak tylko mogą w każdej możliwej sytuacji. Niezależnie od momentu dzieci mogą się do nich przytulić, a nawet wyszeptać do ucha, wszystko, co chcą. To szczególnie ważne w przypadku pluszaków, które często przez lata są przyjaciółmi maluchów.

Zabawki będą towarzyszyły im praktycznie wszędzie: w domu, na spacerze, czy podczas wizyty u dziadków. Wystarczy zabrać je ze sobą i darzyć nieustanną miłością, płynącą prosto z malutkich serduszek.

To Top