Śpiworki do wózka

Filtruj

Produkty 11

 1. Britax Romer, Osłona na nogi do wózka Smile 3
  Britax Romer, Osłona na nogi do wózka spacerowego Smile 3
  Już od 141,00 zł
 2. Leclerc, Polar - śpiwór do wózka Magicfold Plus
  Leclerc, Polar - śpiwór do wózka Magicfold Plus
  Już od 418,00 zł
 3. Cybex, Śpiworek Snooga
  Cybex, Śpiworek Snooga
  Już od 349,00 zł
 4. Elodie Details - śpiworek do wózka
  Elodie Details - śpiworek do wózka
  Już od 289,00 zł
 5. Mutsy, Śpiworek do wózka Nexo
  Mutsy, Śpiworek do wózka Nexo
  Już od 278,00 zł
 6. Stokke, Footmuff - Śpiworek z nogawkami do wózka Xplory X
  Stokke, Footmuff - śpiworek z nogawkami do wózka Xplory X
  Już od 479,00 zł
 7. Bugaboo, Śpiwór High Performance 2w1
  Bugaboo, Śpiwór High Performance 2w1
  Już od 899,00 zł
 8. Thule, Sleek - śpiworek do wózka
  Thule, Sleek - śpiworek do wózka
  Już od 690,00 zł
 9. Bugaboo, Śpiwór do wózków
  Bugaboo, Śpiwór do wózków
  Już od 599,00 zł

Śpiworki do wózka dziecięcego - ciepły dodatek

Spacerowanie w okresie zimowym jest niezwykle ważne dla każdego maluszka. Wpływa bowiem pozytywnie na cały organizm, jednocześnie hartuje dziecko, chroniąc przed infekcjami, chorobami i przeziębieniami. Dla nas rodziców jednak bardzo często takie wyjście na spacer wiąże się z ogromnym stresem i głównym pytaniem - czy dziecku nie będzie zbyt zimno? Ten problem dotyczy wszystkich rodziców, którzy przed każdym spacerem widząc minusową temperaturę na termometrze myślą, w co ubrać dziecko.

Dlatego w sklepie Mama i Ja przygotowaliśmy niezwykle praktyczne śpiworki do wózka dziecięcego, które stanowią najlepszy z możliwych wybór, jeśli w grę wchodzi ich użytkowanie w okresie jesienno - zimowym. Kiedy temperatura nie jest jeszcze zbyt niska, wystarczy lekka kurteczka, zimą zaś kurtka zimowa, a do tego taki właśnie śpiworek, który w każdym niemal wózku spełni swoje zadania doskonale. 

Dlaczego warto zdecydować się na śpiworki do wózków dziecięcych? Przede wszystkim z racji tego, że spełniają się one w swojej roli naprawdę dobrze. Są produktami, które łączą w sobie kilka, niezwykle istotnych cech. Po pierwsze prezentują się naprawdę rewelacyjnie, co sprawia, że w zestawieniu z wózkiem wyglądają designersko i nowocześnie, a do tego z klasą i w najlepszym z możliwych wydaniu. Po drugie, są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a więc są ciepłe, odporne na różnego rodzaju warunki pogodowe, a dzięki temu, że zadbano w nich o wszelkie wykończenia i najmniejsze szczegóły, spełniają swoje zadania przez długi czas. I po trzecie, to co najważniejsze - są praktyczne. Nie potrzebujemy żadnych kocyków i dodatków, by w trakcie zimowego spaceru nasze dziecko było w odpowiedni sposób chronione przed zimnem, mrozem, wiatrem i opadami.

Śpiworek do wózka - jaki model wybrać?

Wybór różnego rodzaju produktów z tego asortymentu jest naprawdę ogromny. Każdy rodzic może więc wybrać to, co chce i co mu odpowiada. Każdy może zdecydować się na wybraną kolorystykę, na stosowny wzór, krój, fason. Wśród licznych propozycji uwzględniliśmy m.in.: 


Śpiworki do wózków dziecięcych - najlepsze rozwiązanie na zimowy czas


Śpiworek do wózka to jednak rozwiązanie, które w tym zimowym czasie będzie najlepszym z możliwych wyborem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości, solidnych materiałów, poszczególne modele pasują do dzieci w różnym przedziale wiekowym, do gondoli, jak również i do wózków spacerowych.

Zakupy na raty
eraty

Nasze marki