Sklep Mama i Ja - Gdynia

Lokalizacja
Gdynia 81-255, ul. Morska 46
GPS
54 31 34 N, 18 30 51 E
Wielkość sklepu
500m2
  • Godziny otwarcia
  • Pn - Pt
    10:00 - 19:00
  • Sb
    10:00 - 18:00
  • Nd
    nieczynne

Sklep dla dzieci i rodziców - Gdynia

Sklep dla dzieci Mama i Ja znajdujący się również w Gdyni, każdego dnia odwiedza wielu klientów, przyszłych lub świeżo upieczonych rodziców. Poszukują oni dla swoich pociech różnego rodzaju akcesoriów, pochodzących od najlepszych producentów, gwarantujących odpowiednio wysoką jakość. Pozostali natomiast albo dopiero przygotowują się do narodzin swojego pierwszego potomka lub poszukują atrakcyjnego prezentu dla córki bądź syna swoich znajomych.

Nieważne jednak, z jakiego powodu zechcą odwiedzić Państwo nasz sklep (do czego oczywiście wszystkich gorąco zachęcamy). Zdecydowanie istotniejszy jest fakt, że każda przekraczająca jego próg osoba znajdzie w naszej ofercie wszystko to, czego w danym momencie potrzebuje, aby sprawić radość dziecku, jak i rodzicom!

Czekamy na Państwa od poniedziałku do soboty

Wśród najchętniej wybieranych akcesoriów niezmiennie prym wiodą wózki dziecięce, foteliki samochodowe, odżywki, zabawki oraz artykuły ułatwiające karmienie. Cechą wyróżniającą naszą działalność jest regularne wzbogacanie własnego asortymentu, aby był on w stanie spełnić potrzeby wszystkich rodziców oraz ich dzieci. Z tego względu nieustannie śledzimy to, co dzieje się na rynku, sprowadzając najnowsze urządzenia, wykorzystujące nierzadko nowoczesne technologie (np. nianie elektryczne). Ich wykorzystanie w praktyce w znacznym stopniu pomaga dorosłym opiekować się ich dziećmi w każdej – nawet najtrudniejszej – sytuacji, czyniąc pełnienie rodzicielskich obowiązków zdecydowanie łatwiejszym. Jeśli więc Państwu również zależy na pozyskaniu akcesoriów dla najmłodszych, wykonanych w renomowanych fabrykach, gwarantujących pełen profesjonalizm, zachęcamy do odwiedzin.

Nasz sklep w Gdyni (przy ul. Morskiej 46) Mama i Ja czeka na klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19, w soboty zaś między godziną 10 a 18. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą, doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferowanych Państwu gadżetów, z czego zdecydowanie warto skorzystać.


Zdjęcia naszego sklepu w Gdyni

To Top