Wózki wielofunkcyjne dziecięce

Filtruj

Przedmiotów 1-30 z 100

Rodzaje wózków wielofunkcyjnych

Gondola? Spacerówka? Ten pierwszy rodzaj to tzw. wózek głęboki. Maluch może w niej wygodnie podróżować i bezpiecznie siadać. Spacerówka jest od niej lżejsza i umożliwia siadającemu dziecku podziwianie świata w pozycji siedzącej w trakcie spaceru. Z tego względu wyposażona jest w trzypunktowe lub pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz specjalną, odpinaną barierkę. Na szczęście dzisiaj nie trzeba już ani wybierać, ani kupować ich obu. Takie rozwiązanie jest niepraktyczne - dwa stelaże zajmują bowiem więcej miejsca. W ofercie naszego sklepu znajdziesz świetną alternatywę - wózki wielofunkcyjne, które łączą cechy kilku produktów. Wybierz najlepszy dla siebie spośród kilku rodzajów!

Wózki 2w1 

Wózki wielofunkcyjne 2w1 to połączenie wózka głębokiego (gondoli) i spacerowego. Składa się on z trzech elementów: Solidnego stelaża, wygodnej gondoli oraz lekkiej spacerówki. Dzięki swojej uniwersalności będzie służyć długi czas - z wózka spacerowego mogą korzystać dzieci również powyżej 6. miesiąca życia. To również tańsze rozwiązanie w stosunku do zakupu dwóch osobnych produktów. Dodatkowo są one wyposażone w praktyczne akcesoria jak torba na zakupy. Każdy rodzic wie, że jest po prostu niezbędna przy mniejszych lub większych sprawunkach. Do takiego wózka 2w1 należy m.in. model Tutis z kolekcji Viva Life oraz Tako Extreme Flash.

Wózki 3w1

Wyjazd z dzieckiem to często prawdziwa wyprawa. Potrzebne jest więc rozwiązanie, które umożliwi wygodne przewiezienie dziecka oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów. Tu liczy się przede wszystkim wygoda i funkcjonalność. Dlatego dla osób zmotoryzowanych proponujemy wózki wielofunkcyjne 3w1. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców, troszczących się o komfort i bezpieczeństwo dzieci również podczas podróży samochodem. Oprócz głębokiej gondoli, do stelaża możemy zamocować spacerówkę. Zyskujemy też wygodny fotelik samochodowy oraz praktyczne nosidełko, bardzo przydatne podczas rodzinnych wyjazdów. Taką możliwość daje nam m.in. wózek Chicco Activ3 Trio. Dziecko będzie miało okazję bezpiecznie poznawać świat a rodzice będą mogli szybko i sprawnie się przemieszczać. Wystarczy jedynie zaplanować trasę!

Zalety wózków wielofunkcyjnych

Każdy wózek wielofunkcyjny powinien być przede wszystkim wygodny w użytkowaniu. Dlatego właśnie wszystkie obecne modele w naszej ofercie wyposażone są w solidną ramę i dobre koła. Gondole są głębokie i wygodne dla dziecka. Łatwo się je odpina. Bezpieczeństwa dzieci w spacerówkach strzegą pasy, które jednak nie będą niewygodne dla małych podróżników. Ponieważ czystość jest szczególnie istotna dla ich zdrowia, zadbaliśmy o to, by w oferowanych modelach pokrycia można było łatwo doprowadzić do porządku. Dodatkowo wyposażone zostały je w praktyczne akcesoria jak torba na zakupy! Bo przecież chodzi o to, by rodzice i ich dzieci miały łatwiejsze, pogodniejsze i pełne wspólnych spacerów życie. 

Teraz nie trzeba już wybierać między gondolą a wózkiem spacerowym. Nie trzeba też decydować się na zakup obu rodzajów osobno. Decydując się na wózek uniwersalny ułatwiasz sobie życie. Oszczędzasz pieniądze, przestrzeń oraz czas. Zyskujesz wygodę i nowe możliwości. Wybierz spośród naszej oferty model dla siebie i dziecka!


Zakupy na raty
eraty

Nasze marki