Wózki bliźniacze (podwójne)

Filtruj

Produkty 23

Posiadanie jednego dziecka to nie tylko wielkie szczęście, ale również cała masa obowiązków i duże wydatki. Wiedzą o tym doskonale wszyscy rodzice. A jeśli do tego nasze szczęście jest podwójne… rodzice stoją przed wyzwaniem podwójnej wyprawki, spełniającej oczekiwania bliźniaków. Wiadomo bowiem doskonale, że wózek jednoosobowy nie pomieści dwóch maluchów. Wiedząc o tym doskonale, proponujemy Państwu wózki dziecięce bliźniacze. Dostępne w asortymencie sklepu Mama i Ja modele wózków dla bliźniąt bez problemu zdołają spełnić oczekiwania wszystkich rodziców, którzy otrzymali podwójny prezent od losu.

 

Kupując podwójny wózek, będą mogli Państwo posadzić w nim obok siebie swoje dzieci, zapewniając im najwyższy stopień komfortu. Maluchy będą czuć się w nim swobodnie i bezpiecznie, ponieważ proponowane przez nas wózki dla bliźniąt zaprojektowane zostały w taki sposób, aby były w stanie zapewnić odpowiednią ilość miejsca każdemu dziecku.

 

Często mówimy wózek dla bliźniąt, a myślimy o wózku dla dwójki dzieci. Należy pamiętać, że te konstrukcje siłą rzeczy mają też swoje ograniczania. Pierwszym podstawowym kryterium jest to czy chcemy wybrać, aby mali pasażerowie jechali obok siebie, czy też jeden za drugim. W pierwszym przypadku producenci np. wózków Thule starają się, aby takie pojazdy nie były szersze niż 80 cm. Większy rozstaw uniemożliwia pokonanie standardowych otworów drzwiowych, nie tylko w domu, ale nawet ogranicza swobodny wjazd do windy. W takich wózkach dziecko może mieć mniej miejsca, a gondole są nico węższe niż standardowo. Choć z wygodą w takich konstrukcjach jest nieco gorzej, często da się jednak wpiąć fotelik samochodowy. Jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości czy pytania nasz personel w Gdańsku, Gdyni, Toruniu czy Łodzi zawsze zaprezentuje konstrukcje dopasowanie do wybranych potrzeb. Przy wyborze wariantu jazdy jeden za drugim gondole jak i wersje spacerowe są zdecydowanie większe i nie ustępują standardom wózków pojedynczych. Polecamy wózki Cybex Gazel lub wózek Upp Baby dostępne na zamówienie.

 

Wózek dla bliźniaków - podwójna radość!

 

Każdy nasz wózek dla bliźniaków wykonany został z przyjemnego w dotyku i odpornego na zniszczenia materiału, który dodatkowo nie uczula. Ogólna waga pojazdów, choć dość duża, nie utrudnia ich prowadzenia, pozwalając jednocześnie na swobodne manewrowanie nimi. Wózki bliźniacze dystrybuowane przez sieć sklepów stacjonarnych Mama i Ja mają różnorodne wzory, które na pewno przypadną do gustu rodzicom wychowującym zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Z kolei ich przystępność cenowa sprawia, że na zakup danego wózka mogą pozwolić sobie wszyscy ceniący sobie nowoczesne rozwiązania.

 

Nasze propozycje to głównie wózki wielofunkcyjne, zdajemy sobie bowiem sprawę, że zakup oddzielnie wózka głębokiego i spacerówki w przypadku bliźniąt może okazać się dodatkowym obciążeniem finansowym. Wózki bliźniacze z naszej oferty łączą w sobie najlepsze cechy obydwu rodzajów wózków, a zamiana gondoli na siedziska spacerowe jest banalnie wręcz prosta. Kupując wózek dziecięcy podwójny z dwiema gondolami i siedziskami spacerowymi, zapewnisz swoim maluchom wygodę w trakcie każdego spaceru.

 

Wózki bliźniacze, wygoda i funkcjonalność

 

Podwójne wózki dla dzieci to prawdziwe wyzwanie dla rodziców, ich gabaryty mogą sprawiać sporo problemów w niewielkim mieszkaniu czy samochodzie z małym bagażnikiem. Jednak w naszej ofercie znajdziesz także modele nieco węższe, które zapewniają dzieciom maksymalny komfort, a po złożeniu zajmują mniej miejsca niż klasyczny wózek podwójny. Dotyczy to zwłaszcza spacerówek, w przypadku gondoli trudno mówić o możliwości schowania obydwu do jednego samochodu.

 

Wózek bliźniaczy spacerowy to dwa osobne siedziska osłonięte osobnymi budkami. Obydwa są wyposażone w pięciopunktowe pasy zapewniające bezpieczne spacery. Jeżeli zależy Państwu szczególnie na wąskim wózku, to proponujemy modele, w których siedziska ustawienie są jedno za drugim, dzięki temu wózek dla bliźniaków zajmuje na szerokość tyle samo miejsca co model pojedynczy.

 

Wózki podwójne do zadań specjalnych

 

Bardzo często zdarza się, że różnica wieku między rodzeństwem wynosi zaledwie kilkanaście miesięcy. W takiej sytuacji także można kupić podwójny wózek dla dzieci. Interesującym rozwiązaniem jest propozycja marki Bugaboo, czyli wózek podwójny dla dzieci w różnym wieku. Gondola i spacerówka są tu umieszczone obok siebie, dzięki temu dzieci siedzą wygodnie jedno obok drugiego.

 

Dla rodziców preferujących sportowy tryb życia mamy także coś ciekawego, wózek dla bliźniaków w wersji jogger. To najłatwiejszy sposób na połączenie spaceru i treningu, połączenie potrzeb rodzica z przyjemnością płynącą ze wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wózek spacerowy podwójny pozwala na wygodne przewożenie dwójki dzieci, to rozwiązanie zdecydowanie wygodniejsze niż operowanie dwoma wózkami naraz.

 

Zachęcamy więc wszystkich przyszłych i świeżo upieczonych rodziców, do zapoznania się z naszą ofertą wózków dla bliźniąt, w której zawarliśmy wszystkie istotne informacje na ich temat. Szczegółową specyfikację oraz kolorystykę wszystkich dostępnych w naszym asortymencie wózków znajdziecie Państwo online, w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Wózki dziecięce podwójne możecie Państwo kupić w wybranym sklepie stacjonarnym lub online.

Zakupy na raty
eraty