Inne

Filtruj

Przedmiotów 1-30 z 107

Zabawki Inne

Każdy z rodziców, kupując zabawki dla swojego dziecka pragnie wybrać takie, które łączyć będą w sobie piękny wygląd, pełne bezpieczeństwo użytkowania, jak również i doskonałą zabawę, jednocześnie pozwalając dzieciom cudownie spędzać czas, uczyć i zdobywać wciąż nową wiedzę. Która marka jest najczęściej wybierana w kategorii ciekawych oraz interaktywnych zabawek?

Jesteśmy przekonani o tym, że wielu rodziców wybierze właśnie produkty sygnowane logo Fisher Price - to firma amerykańska, która istnieje na rynku już od 1930 roku. Znana na całym świecie, wybierana przez rodziców z największą przyjemnością, ceniona za styl, oryginalność, pomysł i zabawę połączoną jednocześnie z nauką. Czyż więc można byłoby chcieć czegoś więcej? Kupując produkty tej właśnie marki, każdy z rodziców inwestuje w zabawki, które są solidnie wykonane i co dla nas najważniejsze, tak zaprojektowane, by były w 100% bezpieczne dla naszego ukochanego dziecka.

Zabawki Fisher Price - by bawić się z przyjemnością!

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów zabawek, jednak nie ulega wątpliwości, że te pochodzące od Fisher Price podobają się większości naszych małych klientów. Podczas ich tworzenia zadbano o wszelkie, najmniejsze nawet detale. Zatroszczono się o dobór różnorodnych kolorów, ciekawe zestawienia faktur, różnorodne modele zabawek, które można pchać (stoliczek żyrafki), którymi można skręcać (lwi pociąg), które grają, mówią i wydają różne dźwięki.

Możemy wypełnić nimi pokój dziecięcy, ale też zakupić na prezent dla maluszka, aby zapewnić naszemu dziecku ogrom dobrej zabawy połączonej z nauką. Dzięki zabawkom Fisher Price zdobywanie wiedzy przychodzi zdecydowanie łatwiej. Z poszczególnymi modelami można nauczyć się bez problemu liczyć, można poznać literki, zaznajomić się z kolorami i kształtami, tańczyć, śpiewać i usypiać. Marka ta mając tak ogromne doświadczenie i stosowną wiedzę wie, jakie produkty oferować, by sprostać potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom dzieci oraz ich rodziców.

Szeroka oferta dla dzieci w różnym wieku

W naszym sklepie każdy rodzic może liczyć na w pełni na udane i satysfakcjonujące zakupy. Posiadamy zabawki Fisher Price, które kochają dziewczynki, ale również i modele, które uwielbiają chłopcy. Oferujemy modele dopasowane do dzieci w zależności od ich wieku.

  • Polecamy więc między innymi:0 - 3 i 3 - 6 miesiący: karuzelki do usypiania, maty edukacyjne, szeleszczące zawieszki, edukacyjne książeczki, projektory, kojce i przytulanki
  • 6 - 12 miesięcy: interaktywne przytulanki, sortery, klocki do ustawiania i grające zabawki z różnego rodzaju edukacyjnymi zadaniami.

  • 18 - 24 miesięcy i 3 - 5 lat: muzyczne instrumenty, sortery, klocki, lalki, samochodziki i inne, szczególnie polecane podczas nauki mówienia

  • 6 - 8 lat i więcej: lalki, samochody, piasek kinetyczny i inne zabawki do twórczego i kreatywnego spędzania czasu.

Jak widać wachlarz produktów jest bardzo szerok. Mamy nadzieję, iż każdy z Was rodziców znajdzie dla swojej pociechy idealne zabawki do jego wszechstronnego rozwoju, ale i cudownej zabawy przez wiele, długich miesięcy.

Zakupy na raty
eraty