Maxi Cosi Pebble 360 Pro2 - fotelik od 40 do 87 cm wzrostu

SKU:
874334
Kod EAN:
BOSS:
Już od 1 070,00 zł 1 339,99 zł cena regularna

Kolejna odsłona fotelika firmy Maxi Cosi z nową perforowaną tapicerką.

Konfiguruj:
+ -
Zakupy na raty
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Gwarancja jakości

Maxi Cosi Pebble 360 Pro2 - fotelik od 40 do 87 cm wzrostu

Dziecięcy fotelik samochodowy Pebble 360 Pro2 wyróżnia się innowacyjną technologią wysuwania bazy SlideTech, funkcją rozkładania do pozycji leżącej zarówno w aucie, jak i po zamontowaniu na stelażu wózka, systemem ClimaFlow zapewniającym optymalną wentylację oraz udoskonaloną ochroną boczną G-Cell. Zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla niemowląt oferując najlepszą leżącą pozycję do snu. Pebble 360 Pro2 jest kompatybilny z bazą FamilyFix 360 Pro posiadającą rewolucyjną funkcję wysuwania SlideTech i możliwość obrotu o 360°, aby zapewnić najłatwiejsze wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu.

Maxi Cosi Pebble 360 Pro2 - fotelik od 40 do 87 cm wzrostu z najlepszą pozycją odchylenia

Przeznaczenie fotelika.

Fotelik samochodowy Maxi Cosi Pebble 360 Pro 2 przeznaczony jest dla dzieci od 40 do 87 cm wzrostu, więc również dla wcześniaków dzięki komfortowej wkładce dla noworodków, która gwarantuje im odpowiednią pozycję podczas podróży autem. Zapewnia bezpieczne podróże tyłem do kierunku jazdy przez około 18 pierwszych miesięcy ich życia. Kiedy dziecko wyrośnie z Pebble 360 Pro2 może zostać przesadzone do kolejnego fotelika - Pearl 360 Pro, który jest także kompatybilny z bazą FamilyFix 360 Pro i umożliwia wygodne przewożenie malucha do około 4 roku życia.

Niezwykła funkcjonalność i łatwość użytkowania.

Projektanci fotelika Pebble 360 Pro2 mieli na celu ułatwienie codziennego życia rodzicom, którzy właśnie przywitali na świecie swoje pociechy oraz maksymalne zabezpieczenie maluszków w czasie podróży samochodem.

Obrotowa, wysuwana baza FamilyFix 360 Pro (dostępna osobno) umożliwia obrócenie jedną ręką oraz przesunięcie Pebble 360 Pro2 w stronę rodziców, aby w najbardziej komfortowy sposób mogli włożyć dziecko do fotelika lub wyjąć je z niego. Pozwala również na ustawienie fotelika w dowolnej pozycji odchylenia, a złącza isofix oraz noga podpierającą są gwarancją prostego i bezpiecznego montażu w aucie.

Fotelik Pebble 360 Pro2 firmy Maxi Cosi można także przypiąć pasami w dowolnym samochodzie nie posiadając bazy FamilyFix 360 Pro oraz bez problemu jednym kliknięciem zamocować na ramie wózka.

Pebble 360 Pro2 wyposażony został w uprząż z systemem Easy-in, która zawsze podczas wkładania maluszka pozostaje otwarta i odchylona na boki, dzięki czemu zabezpieczenie małego podróżnika przebiegnie szybko i łatwo bez problemów z przeszkadzającymi pasami bezpieczeństwa.

Maxi Cosi Pebble 360 Pro2 - fotelik od 40 do 87 cm wzrostu na bazie FamilyFix 360 ProNajwyższy poziom bezpieczeństwa w aucie.

Dziecięcy fotelik samochodowy Pebble 360 Pro2 spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i-Size, które uzależniają wybór fotelika dziecięcego od kryterium wzrostu zamiast wcześniej stosowanego kryterium wagi i gwarantuje lepszą ochronę szyi i głowy dziecka, narzucając obowiązek przewożenia tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia.

System dodatkowej wbudowanej ochrony bocznej G-Cell, która jest zawsze aktywna i nie trzeba jej specjalnie uruchamiać gwarantuje doskonałe zabezpieczenie w przypadku kolizji bocznej, rozkładając siłę uderzenia i odsuwając ją od ciała dziecka, redukując w ten sposób ryzyko odniesienia przez nie obrażeń podczas wypadku.

Gwarancja wygodnych podróży z dzieckiem.

Fotelik samochodowy Maxi Cosi Pebble 360 Pro2 umożliwia ustawienie wyjątkowej, całkowicie płaskiej pozycji leżącej w celu zapewnienie dziecku maksymalnie komfortowego snu w czasie każdej, dłuższej i krótszej podróży, zarówno samochodem, jak i w wózku.

Technologia ClimaFlow, w którą wyposażony został Pebble 360 Pro2, gwarantuje maluszkowi optymalną temperaturę niezależnie od pory roku dzięki wbudowanym panelom wentylacyjnym, nowym oddychającym piankom i perforowanym materiałom oraz nowej, siateczkowej wkładce dla noworodka.

Maxi Cosi Pebble 360 Pro2 - fotelik od 40 do 87 cm wzrostu z system ClimaFlow

Dane techniczne fotelika Maxi Cosi Pebble 360 Pro2 :

Przeznaczony dla dzieci od 40 do 87 cm wzrostu, od urodzenia do 13 kg wagi
Montaż tyłem do kierunku jazdy na dedykowanej bazie FamilyFix 360 Pro lub za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa
Waga : 4,7 kg