Bramki i barierki ochronne dla dzieci

Filtruj

Produkty 20

 1. Baby Dan, Flex XL - osłona kominka
  Baby Dan, Flex XL - osłona kominka
  Już od 539,00 zł
 2. Baby Dan, Rozszerzenie do bramek Flex M, L, XL, XXL - furtka
  Baby Dan, Rozszerzenie do bramek Flex M, L, XL, XXL - furtka
  Już od 195,00 zł
 3. Baby Dan, Flex M - bramka ochronna
  Baby Dan, Flex M - bramka ochronna
  Już od 335,00 zł
 4. Baby Dan, Drewniana barierka ochronna łóżka
  Baby Dan, Drewniana barierka ochronna łóżka
  Już od 249,00 zł
 5. Baby Dan, Premier - bramka ochronna z rozszerzeniami
  Baby Dan, Premier - bramka ochronna z rozszerzeniami
  Już od 239,99 zł
 6. Baby Dan, Rozszerzenie 14 cm do bramek Premier
  Baby Dan, Rozszerzenie 14 cm do bramek Premier
  Już od 69,00 zł
 7. Baby Dan, Kojec Park A Kid
  Baby Dan, Kojec Park A Kid
  Już od 679,00 zł
 8. Baby Dan, Flex L - bramka ochronna
  Baby Dan, Flex L - bramka ochronna
  Już od 389,00 zł
 9. Baby Dan, Flex XXL - osłona kominka
  Baby Dan, Flex XXL - osłona kominka
  Już od 559,00 zł
 10. Baby Dan, Rozszerzenie 7 cm do bramek Premier
  Baby Dan, Rozszerzenie 7 cm do bramek Premier
  Już od 29,99 zł
 11. Baby Dan, Rozszerzenie bramek FLEX M, L, XL - 33 cm
  Baby Dan, Rozszerzenie bramek FLEX M, L, XL - 33 cm
  Już od 85,00 zł
 12. Baby Dan, Rozszerzenie bramek FLEX M, L, XL - 72 cm
  Baby Dan, Rozszerzenie bramek FLEX M, L, XL - 72 cm
  Już od 129,00 zł

Zabezpieczenie dla dzieci? Bramki ochronne to podstawa!

Twoje dziecko stawia właśnie pierwsze kroki? A może dopiero co raczkuje, ale już świetnie sobie radzi i w kilka sekund potrafi znaleźć się w potencjalnie groźnym dla siebie miejscu? Nie wiesz jak zapewnić bezpieczeństwo swojemu dziecku, a schody w mieszkaniu lub domu to dla Ciebie największe utrapienie? Obawa i lęk, że coś może się wydarzyć są z Tobą w każdej chwili w ciągu dnia - jednak to normalne uczucie! Zanim Twoje dziecko stanie się na tyle samodzielne by przejść z miejsca na miejsce, zapewnij zarówno sobie, jak i jemu pełne zabezpieczenie. W ofercie sklepu Mama i Ja posiadamy bramki i barierki ochronne, którego producentem jest duńska firma Baby Dan. Posiadają one atesty bezpieczeństwa i spełniają wszystkie kryteria europejskich norm. W naszym sklepie bez problemu dobierzesz idealny model pasujący do szerokości Twoich schodów. Bramki ochronne w większości nie wymagają wiercenia, ani montowania i wprowadzania przeróbek w ścianach. Już dziś zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka i swój spokojny sen - zdecyduj się na ochronną bramkę lub barierkę.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka z bramką Baby Dan SlimFit!

Bramka ochronna Baby Dan została zaprojektowana przez duńskiego producenta z myślą o bezpieczeństwie i komforcie Twojego dziecka. Prezentowana w naszym sklepie Mama i Ja bramka Baby Dan Slim Slift pasuje do szerokości wejścia od 63 do 69,4 centymetrów. Jest wyjątkowo mocna i stabilna, co gwarantuje Tobie że dziecko nie poradzi sobie z jej otwarciem. Została wykonana ze stali, a jej pokrycie tworzy powłoka nie zawierająca substancji toksycznych, ani szkodliwych dla zdrowia dziecka. Jest przeznaczona dla dzieci poniżej dwóch lat życia. Producent bramek Baby Dan zapewnia Ci gwarancję w okresie 24 miesięcy. Jest to model rozporowy, dzięki czemu nie wymaga wiercenia, a po jej demontażu nie pozostaną jakiekolwiek ślady. Koniecznie odwiedź sklep Mama i Ja i wybierz idealny model bramki ochronnej dla swojego urwisa!

Sprawdzona jakość i niskie ceny! Tylko w Mama i Ja!

Sklep Mama i Ja oferuje Ci szeroki asortyment produktów zabezpieczających Twoje dziecko przed upadkiem lub wyjściem z łóżka w miejsca niebezpieczne dla jego zdrowia i życia. Pomimo całodobowej opieki nie jesteś w stanie zauważyć każdego ruchu dziecka, dlatego już dziś pomyśl o barierce ochronnej, która w 100% procentach zapewni mu bezpieczeństwo a Tobie wewnętrzny spokój. W asortymencie dostępne są barierki ochronne do łóżka Baby Dan, których montaż jest niebywale prosty. Nie wymagają zmiany aranżacji sypialni, ani wprowadzania otworów. W ofercie dostępne są barierki wykonane z drewna lub stali, w zależności od potrzeb i aranżacji Twojego mieszkania. Barierki idealnie pasują do sof, kanap, jak i łóżeczek dla dzieci. Występują w różnych wariantach wymiarowych. W sprzedaży posiadamy również nowoczesne osłonki do kominka. Sprawdź nasz asortyment i wybierz idealny model zabezpieczenia do swojego mieszkania!


Zakupy na raty
eraty

Nasze marki