Bramki i barierki ochronne dla dzieci

Filtruj

Produkty 19

 1. Baby Dan, Flex XL - osłona kominka
  Baby Dan, Flex XL - osłona kominka
  Już od 439,91 zł
 2. Baby Dan, Rozszerzenie do bramek Flex M, L, XL, XXL - furtka
  Baby Dan, Rozszerzenie do bramek Flex M, L, XL, XXL - furtka
  Już od 179,00 zł
 3. Baby Dan, Flex M - bramka ochronna
  Baby Dan, Flex M - bramka ochronna
  Już od 272,80 zł
 4. Baby Dan, Drewniana barierka ochronna łóżka
  Baby Dan, Drewniana barierka ochronna łóżka
  Już od 212,99 zł
 5. Baby Dan, Premier - bramka ochronna z rozszerzeniami
  Baby Dan, Premier - bramka ochronna z rozszerzeniami
  Już od 220,00 zł
 6. Baby Dan, Rozszerzenie 14 cm do bramek Premier
  Baby Dan, Rozszerzenie 14 cm do bramek Premier
  Już od 55,00 zł
 7. Baby Dan, Flex L - bramka ochronna
  Baby Dan, Flex L - bramka ochronna
  Już od 307,12 zł
 8. Baby Dan, Flex XXL - osłona kominka
  Baby Dan, Flex XXL - osłona kominka
  Już od 481,39 zł
 9. Baby Dan, Rozszerzenie 7 cm do bramek Premier
  Baby Dan, Rozszerzenie 7 cm do bramek Premier
  Już od 29,99 zł
 10. Baby Dan, Rozszerzenie bramek FLEX M, L, XL - 33 cm
  Baby Dan, Rozszerzenie bramek FLEX M, L, XL - 33 cm
  Już od 63,00 zł
 11. Baby Dan, Rozszerzenie bramek FLEX M, L, XL - 72 cm
  Baby Dan, Rozszerzenie bramek FLEX M, L, XL - 72 cm
  Już od 104,00 zł

Zabezpieczenie dla dzieci? Bramki ochronne to podstawa!

Twoje dziecko stawia właśnie pierwsze kroki? A może dopiero co raczkuje, ale już świetnie sobie radzi i w kilka sekund potrafi znaleźć się w potencjalnie groźnym dla siebie miejscu? Nie wiesz jak zapewnić bezpieczeństwo swojemu dziecku, a schody w mieszkaniu lub domu to dla Ciebie największe utrapienie? Obawa i lęk, że coś może się wydarzyć są z Tobą w każdej chwili w ciągu dnia - jednak to normalne uczucie! Zanim Twoje dziecko stanie się na tyle samodzielne by przejść z miejsca na miejsce, zapewnij zarówno sobie, jak i jemu pełne zabezpieczenie. W ofercie sklepu Mama i Ja posiadamy bramki i barierki ochronne, którego producentem jest duńska firma Baby Dan. Posiadają one atesty bezpieczeństwa i spełniają wszystkie kryteria europejskich norm. W naszym sklepie bez problemu dobierzesz idealny model pasujący do szerokości Twoich schodów. Bramki ochronne w większości nie wymagają wiercenia, ani montowania i wprowadzania przeróbek w ścianach. Już dziś zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka i swój spokojny sen - zdecyduj się na ochronną bramkę lub barierkę.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka z bramką Baby Dan SlimFit!

Bramka ochronna Baby Dan została zaprojektowana przez duńskiego producenta z myślą o bezpieczeństwie i komforcie Twojego dziecka. Prezentowana w naszym sklepie Mama i Ja bramka Baby Dan Slim Slift pasuje do szerokości wejścia od 63 do 69,4 centymetrów. Jest wyjątkowo mocna i stabilna, co gwarantuje Tobie że dziecko nie poradzi sobie z jej otwarciem. Została wykonana ze stali, a jej pokrycie tworzy powłoka nie zawierająca substancji toksycznych, ani szkodliwych dla zdrowia dziecka. Jest przeznaczona dla dzieci poniżej dwóch lat życia. Producent bramek Baby Dan zapewnia Ci gwarancję w okresie 24 miesięcy. Jest to model rozporowy, dzięki czemu nie wymaga wiercenia, a po jej demontażu nie pozostaną jakiekolwiek ślady. Koniecznie odwiedź sklep Mama i Ja i wybierz idealny model bramki ochronnej dla swojego urwisa!

Sprawdzona jakość i niskie ceny! Tylko w Mama i Ja!

Sklep Mama i Ja oferuje Ci szeroki asortyment produktów zabezpieczających Twoje dziecko przed upadkiem lub wyjściem z łóżka w miejsca niebezpieczne dla jego zdrowia i życia. Pomimo całodobowej opieki nie jesteś w stanie zauważyć każdego ruchu dziecka, dlatego już dziś pomyśl o barierce ochronnej, która w 100% procentach zapewni mu bezpieczeństwo a Tobie wewnętrzny spokój. W asortymencie dostępne są barierki ochronne do łóżka Baby Dan, których montaż jest niebywale prosty. Nie wymagają zmiany aranżacji sypialni, ani wprowadzania otworów. W ofercie dostępne są barierki wykonane z drewna lub stali, w zależności od potrzeb i aranżacji Twojego mieszkania. Barierki idealnie pasują do sof, kanap, jak i łóżeczek dla dzieci. Występują w różnych wariantach wymiarowych. W sprzedaży posiadamy również nowoczesne osłonki do kominka. Sprawdź nasz asortyment i wybierz idealny model zabezpieczenia do swojego mieszkania!


Zakupy na raty
eraty

Nasze marki