Ręczniczki i szlafroki dla dzieci

Filtruj

Produkty 6

Ręczniki dla niemowląt  

Dokonując zakupu ręczników dla niemowląt, powinniśmy zwrócić uwagę na ich wysoką jakość wykonania, komfort w dotyku, ale także dobrą wchłanialność, przyjemność dla maluszka podczas wycierania, a do tego najlepiej kolorowy i przyciągający wzrok wygląd.

Jesteśmy przekonani o tym, że ręczniki dla niemowląt marki Baby One i Stokke, które dostępne są w naszej ofercie, będą satysfakcjonującym wyborem dla młodych rodziców. Wiemy bowiem, jak istotny jest dla rodziców kupujących w naszym sklepie zakup produktów, które zagwarantują Waszym pociechom przyjemnie spędzony czas w łazience.

Baby One jest marką, która istnieje na rynku od 1990 roku projektując i tworząc rozwiązania zgodne z normami Unii Europejskiej. Wszystko, co wychodzi spod skrzydeł tej marki, w tym również i niniejsze ręczniki dla niemowląt są rozwiązaniami z najwyższej półki, dostępnymi w bardzo atrakcyjnych cenach. Z kolei w przypadku Stokke, jest to norweska, której początki sięgają 1932 roku.

Ręczniki i szlafroczki dla niemowląt - szeroka oferta przyjaznych dziecku produktów

Nasz sklep to miejsce, w którym każdy z rodziców może kompleksowo zaopatrzyć się we wszystkie, niezbędne przychodzącemu na świat dziecku akcesoria, przydatne podczas jego codziennej pielęgnacji. Bez wątpienia i kategoria ręczników dla niemowląt w tej kwestii nie zawodzi, bowiem oferujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości produkty dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wśród nich znalazły się:

  • Okrycie kąpielowe frotte Baby One w różnych wymiarach z kapturem na głowę i  pięknymi wykończeniami w postaci kolorowych zwierzątek

  • Okrycie kąpielowe Hooded Towel marki Stokke

  • Poncho kąpielowe  marki Stokke

Każdy z oferowanych produktów wykonany został z najwyższej jakości materiału, z troską o  precyzyjne wykończenie, łącząc w sobie piękny wygląd, trwałość, a także i przyjemność użytkowania dla malucha.

Ile ręczników kupić do wyprawki dla niemowlaka?

Jeśli kupujemy ręczniki lub szlafroki warto wyposażyć się w minimum trzy sztuki, aby mieć zawsze pod ręką przynajmniej jeden z nich gotowy do użycia. Ręcznik po każdej kąpieli należy rozłożyć do wyschnięcia, aby nie doszło do rozwoju jakichkolwiek bakterii, a co kilka dni należy go wyprać. Posiadając kilka sztuk ręczników, zawsze mamy pewność, że w szufladzie znajdziemy przynajmniej jeden czysty i świeży, który w dowolnej chwili możemy po prostu wykorzystać.

Zakupy na raty
eraty