Foteliki 9-36 kg

Filtruj

Produkty 27

Foteliki dziecięce 9-36 kg sprawdzą się w każdej podróży

Foteliki dziecięce 9-36 kg, jak sama ich nazwa wskazuje, przeznaczone są do korzystania z nich podczas jazdy autem przez dzieci, których masa ciała mieści się dokładnie w tym przedziale. Gwarantowana przez nie wygoda i najwyższy poziom bezpieczeństwa sprawiają, że artykuły dystrybuowane w sklepach Mama i Ja wciąż znajdują uznanie w oczach naszych klientów.

Nie byłoby to zapewne możliwe, gdyby nie wieloletnia współpraca z najlepszymi producentami, zajmującymi się projektowaniem coraz bardziej wymyślnych, a zarazem łatwych w montażu i wyjątkowo komfortowych fotelików samochodowych, wśród których wymienić należy takie marki, jak choćby: BabySafe, Chicco czy Concord. Każda z wymienionych w poprzednim zdaniu firm jest doskonale znana rodzicom dbającym o to, by w trakcie podróżowania samochodem ich dzieci pozostawały w optymalnej dla siebie pozycji, pozwalającej uniknąć im utraty zdrowia lub nawet życia w chwili, gdy dojdzie do ewentualnego wypadku lub w wyniku nagłego zahamowania.

Fotelik samochodowy 9-36 kg w sklepie Mama i Ja

Zadaniem trwałych pasów, w które zaopatrzone są proponowane foteliki samochodowe 9-36 kg, jest przytrzymanie najmłodszych w siedzisku, aby nie uderzyli oni głową w siedzenia znajdujące się przed nimi lub w przednią szybę, co mogłoby okazać się tragiczne w skutkach. Polecamy więc zainteresowanie się naszą wyjątkowo bogatą ofertą. Znaleźć w niej można foteliki w różnych formach. Różnią się one między sobą kolorem, kształtem zagłówka czy rodzajem materiału użytego do wykonania proponowanych artykułów.

Niezależnie jednak od tego, na który model fotelika zdecyduje się dana osoba, może być pewna, że uzyska produkt doskonale dostosowany do potrzeb maluchów, pozwalający im czuć się swobodnie w czasie jazdy, a także o efektownym wyglądzie. On także dla wielu dzieci i ich rodziców ma znaczenie, dlatego produkty znajdujące się w naszych sklepach w każdym przypadku prezentują się bardzo atrakcyjnie, gwarantując wieloletnią odporność na zniszczenia mechaniczne.


Zakupy na raty
eraty