Wózki głębokie

Filtruj

Produkty 9

 1. Cybex, Talos S Lux - wózek głęboko-spacerowy
  Cybex, Talos S Lux - wózek głęboko-spacerowy
  Już od 3 138,00 zł
 2. Cybex, Gazelle S - wózek głęboko-spacerowy
  Cybex, Gazelle S - wózek głęboko-spacerowy
  Już od 3 938,00 zł
 3. X-Lander, X-Pulse 2021 - wózek głęboko-spacerowy z akcesoriami
  X-Lander, X-Pulse 2021 - wózek uniwersalny głęboko-spacerowy z akcesoriami
  Już od 2 699,00 zł
 4. X-Lander, X-Move 2021 - wózek głęboko-spacerowy z akcesoriami
  X-Lander, X-Move 2021 - wózek uniwersalny głęboko-spacerowy z akcesoriami.
  Już od 3 139,00 zł
 5. X-Lander, Gondola X-Pram
  X-Lander, Gondola X-Pram
  Już od 749,00 zł
 6. Roan, Bass Next - wózek głęboko-spacerowy gondola
  Roan, Bass Next - wózek głęboko-spacerowy
  Już od 2 249,00 zł
 7. Baby Design, Bueno NEW - wózek głęboko-spacerowy 3w1
  Baby Design, Bueno NEW - wózek głęboko-spacerowy 3w1
  Już od 2 199,00 zł
 8. Muuvo Slick - wózek spacerowy z gondolą i wyposażeniem
  Muuvo Slick - wózek spacerowy z gondolą i wyposażeniem
  Już od 2 399,00 zł
 9. UPPAbaby - gondola
  UPPAbaby - gondola
  Już od 1 099,00 zł

Wózki głębokie – idealne na długie spacery

Mając obecnie do wyboru różnego rodzaju wózki dziecięce, rodzice lub osoby dopiero  oczekujące na przyjście malucha na świat bardzo często nie wiedzą, na jaki typ pojazdu warto się zdecydować. W takich sytuacjach sprzedawcy w sklepach Mama i Ja bardzo często polecają dokonanie zakupu wózka głębokiego. Posiada on bowiem szereg zalet, które zachęcają do zainteresowania się nimi nawet najbardziej wymagające osoby. W naszej ofercie znajdą Państwo opisywane artykuły niejednolite pod względem wielkości czy koloru, ale zapewniamy, że niezależnie od tego, na zakup którego zdecyduje się dany klient, uzyska on – w atrakcyjnej cenie – doskonałej jakości produkt, wykonany przez cenioną markę.

Tylko z takimi współpracuje sieć sklepów Mama i Ja, co skutkuje oferowaniem przez nas pojazdów nowoczesnych i wielofunkcyjnych. Wózki głębokie są najlepszym na to dowodem. Ich charakterystyczną cechą jest wygoda, którą gwarantują znajdującym się w ich wnętrzu dzieciom.

Komfortowe ułożenie dziecka

Charakteryzowane w tym miejscu modele wózków wykazują się doskonałą amortyzacją oraz brakiem jakichkolwiek problemów podczas ich prowadzenia. Stworzone przez współpracujące z nami firmy wózki doskonale zabezpieczą Państwa pociechy przed padającym deszczem, ostrymi promieniami słonecznymi czy śniegiem. Aby tak się stało, wystarczy jedynie rozłożyć nad głową dziecka specjalną parasolkę, a następnie dalej cieszyć się spacerem, będąc przy tym pewnym, że maluch nie ulegnie przeziębieniu w wyniku przebywania przez dłuższy czas poza domem, gdy temperatura za oknem jest niska, lub odparzeniom słonecznym, kiedy okaże się zdecydowanie za wysoka. Warto przy tym pamiętać, że wózki tego rodzaju z racji swego dość dużego ciężaru zapewniają pożądaną stabilność i podczas ich prowadzenia pojazd nie chwieje się, co mogłoby uniemożliwić dzieciom zasypianie. Polecamy więc zainteresowanie się nimi wszystkim rodzicom lub parom oczekującym na rozwiązanie.Zakupy na raty
eraty

Nasze marki