Uchwyt na kubek do wózka

Filtruj

Produkty 14

Uchwyty na kubek do wózka – wielofunkcyjne gadżety dla dzieci i rodziców

Uchwyt na kubek to jedno z najpopularniejszych akcesoriów do wózka. Pozwala na wygodne przechowywanie różnego rodzaju napojów m.in. bidonu z wodą, kubka z kawą, termosu z herbatą, a także dziecięcej butelki do karmienia. To rozwiązanie, które sprawdzi się niezależnie od pory roku i pogody za oknem. W upalne dni pozwoli szybko ugasić pragnienie, a zimą rozgrzać organizm podczas dłuższego spaceru po mieście. Uchwyt chroni zawartość kubka przed rozlaniem podczas marszu, a nawet joggingu. Dzięki temu można w każdej chwili wziąć dziecko na ręce lub wykonać inną czynność wymagającą użycia obu rąk jednocześnie.

Czym się kierować przy wyborze uchwytu na kubek do wózka?

Uchwyty na kubek do wózka powinny być wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia i działanie warunków atmosferycznych (najlepiej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest lekkie i wytrzymałe). Akcesoria są dostępne w sklepie Maja i Ja w kilku uniwersalnych kolorach: przede wszystkim czarnym i szarym. Dzięki temu pasują do każdego wózka bez względu na jego styl czy kolorystykę. 

W naszej ofercie znajdą Państwo także innowacyjne uchwyty 2w1 pozwalające na umieszczenie na rączce stelaża zarówno ulubionego napoju, jak i telefonu. Dzięki temu oba przedmioty można mieć zawsze w zasięgu ręki bez konieczności sięgania do torby, plecaka lub kieszeni.

Wybierając uchwyty na kubek do wózka, warto zwrócić uwagę, czy dany model ma możliwość regulacji kąta nachylenia. To rozwiązanie, które pozwala trzymać napój zawsze w pionie, zapobiegając jego rozlaniu. Do jednego stelaża można zamontować dwa uchwyty: jeden dla rodzica, a drugi dla dziecka.

Jak zamontować uchwyt na kubek do wózka?

Zamontowanie uchwytu na kubek do wózka jest bardzo intuicyjne i nie wymaga stosowania żadnych narzędzi. Poszczególne produkty mogą się jednak nieco różnić sposobem montażu. Dlatego przed zakupem warto się upewnić, ze wybrany cupholder będzie pasować do wózka. Wiele modeli posiada uniwersalne mocowanie pasujące do większości dostępnych na rynku wózków (zarówno gondoli, jak i spacerówek).

Praktyczna tacka na przekąski do wózka, czyli jesz, kiedy chcesz!

Co zrobić, gdy maluch zgłodnieje podczas spaceru? Czas na szybką przekąskę bez wychodzenia z wózka! Tacka na przekąski to drugie akcesorium cieszące się dużą popularnością wśród rodziców. To gadżet, który łatwo zamontować i zdemontować po skończonym posiłku. Tacka pozwala maluchowi zjeść posiłek w trasie bez wychodzenia z wózka. Zestawy przekąskowe, które znają Państwo w naszym sklepie, powstają z bezpiecznych dla dziecka materiałów (tworzywa sztucznego niezawierającego toksycznych substancji). Są także łatwe do czyszczenia i przechowywania. Wybierając uchwyt na kubek do wózka, warto pamiętać również o tacce na przekąski.

Zakupy na raty
eraty